♥♥♥♥ O Benim Dünyammm ♥♥♥♥

Başlatan °•.ℓανιηуα.•°, 08 Ağustos , 2011, 13:15:38

« önceki - sonraki »

¤°´¯`°¤ PAMUĞUM ¤°´¯`°¤

öznurum çok geçmiş olsun kıyamam küçücük daha inşallah bir daha hasta olmaz minnak kuzu
✿Benim kendi minik,yolu uzun misafirim.. Yaşamak için en geçerli sebebim, Dilerim Rabbim en güzel yazıları yazmış olsun sana..✿

°•.ℓανιηуα.•°

Alıntı yapılan: ¤°´¯`°¤ PAMUĞUM  ¤°´¯`°¤ - 10 Ocak , 2012, 18:38:32
öznurum çok geçmiş olsun kıyamam küçücük daha inşallah bir daha hasta olmaz minnak kuzu

canımmm... çok saol kuzum. valla babasıyla şaşırdık kaldık,özel bakım yapıyoz sıpama. şu iğneleri de bi bitse...

¤°´¯`°¤ PAMUĞUM ¤°´¯`°¤

Alıntı yapılan: °•. °•.ℓανιηуα.•° .•° - 10 Ocak , 2012, 18:43:16
Alıntı yapılan: ¤°´¯`°¤ PAMUĞUM  ¤°´¯`°¤ - 10 Ocak , 2012, 18:38:32

canımmm... çok saol kuzum. valla babasıyla şaşırdık kaldık,özel bakım yapıyoz sıpama. şu iğneleri de bi bitse...

daha kaç gün devam edecek iğneler 21 gün olanlardan değildir inşallah
✿Benim kendi minik,yolu uzun misafirim.. Yaşamak için en geçerli sebebim, Dilerim Rabbim en güzel yazıları yazmış olsun sana..✿

°•.ℓανιηуα.•°

:-ooo :-ooo :-ooo

aaaaa yok yok. 10 adet ve 5 gün. bu gün 2. gün. 3 günümüz var. çok ağır antibiyotik değilmişmişmiş  :dontknow:

¤°´¯`°¤ PAMUĞUM ¤°´¯`°¤

Alıntı yapılan: °•. °•.ℓανιηуα.•° .•° - 10 Ocak , 2012, 18:46:07
:-ooo :-ooo :-ooo

aaaaa yok yok. 10 adet ve 5 gün. bu gün 2. gün. 3 günümüz var. çok ağır antibiyotik değilmişmişmiş  :dontknow:

ay allahtannn onlardan değilmiş canıminşallah şifa olsun sarpere zararı olmasın inşallah allah yardımcınız olsun

°•.ℓανιηуα.•°

°•.ℓανιηуα.•°

oğluşuuummm  :love3: :love3: :love3:

hastanede kaldığın süre içinde hiç bişiy yemeyip sadece emdiğinden 1 kilo kaybetmiştin  :-[ bu gün yeniden tarttım seni ve tekrardan almışsın kuzum. 9200 geldin. boyun da 74 cm olmuş  :nazar: :nazar: :nazar:

sen bu aralar daha bi kuduruk oldun sıpa. bay bay yapmayı da öğrendin. ne olsa direkt alkış çalıyosun bi de bay bay yapıyosun. yaparken de bıh bıh diye ses çıkarıyosun. minik kuşum sana nazar değmesin de kime değsin  :nazar:

çok şükür eski düzenimizi yakaladık. baban çocuklar gibi mutlu. bizim yokluğumuzda senin boş beşiğine bakıp çok ağlamış  :( amma da duygusal baban var haaaa  :laughing7:

uyuyosun şimdi,hadi uyan da pırasa yiyeceksin  :ehi:

toprakk

Alıntı yapılan: °•. °•.ℓανιηуα.•° .•° - 13 Ocak , 2012, 19:17:35
oğluşuuummm  :love3: :love3: :love3:

hastanede kaldığın süre içinde hiç bişiy yemeyip sadece emdiğinden 1 kilo kaybetmiştin  :-[ bu gün yeniden tarttım seni ve tekrardan almışsın kuzum. 9200 geldin. boyun da 74 cm olmuş  :nazar: :nazar: :nazar:

sen bu aralar daha bi kuduruk oldun sıpa. bay bay yapmayı da öğrendin. ne olsa direkt alkış çalıyosun bi de bay bay yapıyosun. yaparken de bıh bıh diye ses çıkarıyosun. minik kuşum sana nazar değmesin de kime değsin  :nazar:

çok şükür eski düzenimizi yakaladık. baban çocuklar gibi mutlu. bizim yokluğumuzda senin boş beşiğine bakıp çok ağlamış  :( amma da duygusal baban var haaaa  :laughing7:

uyuyosun şimdi,hadi uyan da pırasa yiyeceksin  :ehi:

öznur'um öncelikle çok geçmiş olsun birtanem oğlunun eski sağlığına kavusmasına çok sewindim 
esinin yaptığı öyle yürğimi burktu ki ağlattı beni ne güzel ewladını nekadar da çok sewiyor :nazar:
rabbim eşin bebeğin ve senle huzurlu sağlıklı geçireceğiniz günler nasip etsin :amin: :amin: :amin:
Make a pregnancy ticker

SENİNLE VAR OLDUM ,SENİNLE VARIM SIKI TUTUN ANNENE

°•.ℓανιηуα.•°

:opucuk: :opucuk: :opucuk:

canım... çok teşekkür ederim... evet duygusal bi babamız var. çok düşkün maşallah  :nazar: erkekler ağlamaz ama benimki duygusallığından başını omzuma dayayıp çok ağlamıştır. yolda yaşlı bi amca görse bile duygulanır. çok seviyorum işte onu merhametli biri.

¤°´¯`°¤ PAMUĞUM ¤°´¯`°¤

allah mutluluğunuzu daim etsin ağzınızın tadını bozmasın öznurum  :nazar: :nazar: maşallah

°•.ℓανιηуα.•°

Alıntı yapılan: ¤°´¯`°¤ PAMUĞUM  ¤°´¯`°¤ - 13 Ocak , 2012, 20:15:24
allah mutluluğunuzu daim etsin ağzınızın tadını bozmasın öznurum  :nazar: :nazar: maşallah

amin canım benim... cümlemize diyorum inşallah  :amin:

KONYALI

°•.ℓανιηуα.•°

°•.ℓανιηуα.•°

oğluuummmmm...

bu gün yeni ilklerin eklendi hayatına... babababababa diye şov yaptın bize. baban kudurdu  :laughing7: :laughing7: :laughing7: ah keşke anne de kolay söylenen bi kelime olsaydı. doğduğundan beridir sanki anne der gibi sesler çıkarıyodun ama babayı bilinçli söylüyosun sıpa.  :tongue3:

çok şükür öksürüğün ve hırıltın kalmadı. sen iyi olunca biz de iyi oluyoruz kuzum....

bu arada ek besini kabul etmekte hala zorlanıyosun. deli gibi emmek istiyosun. nedir senin bu meme sevdan kuzum anlamadım ki  :dontknow:

°•.ℓανιηуα.•°

ANNECİM NOLDU SANA BÖYLE ANLAYAMIYORUM  :dontknow:

RESMEN CANAVAR OLDUN SENİ DOYURAMIYORUM...

VERDİĞİM HER ŞEYİ YİYOSUN,SÜTÜM İYİ ÇOK ŞÜKÜR ONU DA İÇİYOSUN AMA DOYMUYOSUN.

BU GÜN GİTTİK ARTIK SANA GECE İÇİN MAMA ALDIK İLK KEZ. ÇÜNKÜ VERDİKLERİM SENİN DİŞİNİN KOVUĞUNA YETMEMEYE BAŞLADI.

ÜST DAMAKLARIN DA KABARMIŞ HEP YAVRUM. ONLAR DA YAKINDA ÇIKARLAR  :occasion5: :occasion5: :occasion5:

BU ARADA KENDİ KENDİNE SÜREKLİ KONUŞUYOSUN AİUAUUUİİİAAAAUUUUUBBABABABAB FALAN FİLAN.

BAY BAY YAP DİYİNCE ELİNİ KALDIRIP BİLDİĞİN BAY BAY YAPIYOSUN  :ehi: SANKİ ARTIK BEBEK GİBİ DEĞİL DE ÇOCUK GİBİ GÖRÜNMEYE BAŞLADIN. SENİN STÜDYO FOTOĞRAFLARINI ÇEKTİRİP ALBÜM YAPICAZ YAKINDA  :hieyt: