27 Nisan , 2024, 14:35:33

Haberler:

www.herseyibilen.co Durma! Merak ettiğin her konuda her soruyu sen de sor!

♥♥♥♥ O Benim Dünyammm ♥♥♥♥

Başlatan °•.ℓανιηуα.•°, 08 Ağustos , 2011, 13:15:38

« önceki - sonraki »

°•.ℓανιηуα.•°

annem sana nazar mı ettik kuzum. dün akşamdan beridir öksürüyosun. ama hırıltın yok. bi rahatsızlığın da yok. gayet mutlusun ama neden öksürüyosun kuzum kuru kuru. çok üzgün annen....  :crybaby2:

Aytii

geçmiş olsun Öznurum  :sad1: geçtimi öksürüğü tontiğin  :opucuk:

°•.ℓανιηуα.•°

geçmedi aytenim. şimdi hastaneyi arayıp randevu aldım yarın için. sanki artıyo gibime gelio öksürüğü.  :crybaby2:

°•.ℓανιηуα.•°

25 Kasım , 2011, 22:55:41 #183 Son düzenlenme: 25 Kasım , 2011, 22:57:37 °•. °•.ℓανιηуα.•° .•°
annemmm...

bu gün doktora gittik kuzum... doktor teyzen hiç bişey bulamadı  :dontknow: ne ciğerlerinde bişiy var,ne boğazında bişiy var. hatta çok sağlam olduğunu söyledi  :laughing7: ama neden öksürüyosun bulamadık. sanırım boğazın kuruyo.... ondan  :-\ neyse... doktor asist diye bi şurup verdi. ondan vercez sana bakalım.

doktordan sonra sana mama sandalyesi almaya gittik kuzum. veeee krafttan aldık bi tanem. eve gelince annen iyice dezenfekte ettikten sonra seni oturttuk ve sen öyle bi kuruldun ki koltuğa  :ehi: sanki kırk yıldır oturuyomuşsun gibi,çok sevdin. kollarını çırptın ve sürekli vurdun  :k06:

annen sana "gel gel" yapmasını öğretti tam olarak nihayet kuşum. gel gel diyince artık çok rahat bi biçimde ellerini kaldırıp gel gel hareketi yapıyosun. ve çok komiksin  :k06: ananene söylüyorum telefonda yaptıklarını, inanmıyo,saçmalama yapamaz diyo ama sen yapıyosun  8) 8) 8)

°•.ℓανιηуα.•°

meleğim...

şimdi mışıl mışıl uyuyosun... seni erken uyumaya alıştırmayı başardık sanırım  :occasion5:

kaç gündür 9-9.30 gibi uyuyosun...  :nazar:

bu gün 6. ay aşımızı olduk. 5 tane aşı vardı ama hemşiremiz 3 tanesini vurdu,2 tanesini çarşamba vuralım dedi. henüz ateşin yok. inşallah da olmaz kuzum.

69 cm ve 8830 gr. olmuşsun bitanem. maşallah sana... :nazar:

bu gün yine yoğurt yemek istemedin annen içine muz püresi koyunca şapur şupur yedin  :laughing7: annen ayın 8 inde seni doktor amcana götürecek ve onun verdiği yönergeler doğrultusunda ek besinlere kesin geçiş yapıcaz miniğim. inşallah her şeyden yersin  :amin:

iyi ki varsın kuzum  :love9: Allah yokluğunu göstermesin  :amin:

HASRET!M S@N@

ayyy bu ne güzellik öznurcum tü tüüü masallah cok tatlı cok seker yerim ben oğlusunu yerimmmmmmmmm

ღ♥ღคşкเ๓ςเ๓ღ♥ღ

:amin:"Lα iℓαнє iℓℓα єηтє ѕüвнαηєкє iηηi кüηтü мiηєz zαℓiмiуη"  
мαşαℓℓαн A.E.OLUN.               [/url

°•.ℓανιηуα.•°

Alıntı yapılan: HASRET!M S@N@ - 06 Aralık , 2011, 09:25:01
ayyy bu ne güzellik öznurcum tü tüüü masallah cok tatlı cok seker yerim ben oğlusunu yerimmmmmmmmm

çok saol teyzesi. pamuk şekerim o benim. her şeyim  :love3:

Alıntı yapılan: ღ♥ღคşкเ๓ςเ๓ღ♥ღ - 06 Aralık , 2011, 09:37:32
:nazar: :nazar: :nazar: nurum masallahhh kuzuna

saolasın kevser teyzesi  :opucuk:

°•.ℓανιηуα.•°

ah benim bitanem....

hızla büyüyosun ya, buraya yazmaya bile yetişemiyorum. hazır sen uyuyorken bişiler yazayım günlüğümüze  :k06:

neler yapıyosun neler. şaşkınlıktan öldürüyosun bizi. cici annen sana tapşini diye bi tekerleme öğretmiş. onu söyleyince alkış çalıyosun  :ehi: :ehi: :ehi:  :basardim:  o minicik ellerinle çıkardığın ses öyle tatlı ki.  :love9:

ek besinlere de zor da olsa geçtik kuzum. sabah kahvaltın çok güzel ve besleyici. yoğurdunu da muzsuz yemiyosun. bi tek çorbaya alışman kaldı geriye. ama annen bu gün güzel bi çorba yapıcak sana ve alışacaksın. onun dışında emmeye tam gaz devam.

bi de annişin sana su içirmek için insan üstü bi çaba sarfetti lakin başarısız oldu. en sonunda bardakla içirmeyi denedi ve sen resmen bardakla su içiyosun kuzum.  :toothy10: :toothy10: büyük adam gibisin yaaa....  :ehi:

°•.ℓανιηуα.•°

bu gün göz doktoruna gideceğiz annem. 4 te randevumuz var.

göz kapağındaki kızarıklık korkutuyo beni. ne evhamlı oldu annen bak sayende  :-[

sana toz konduramıyo annişin kuzum napayım.

baban kızıyo bana,rahat bırak şu çocuğu diyo ama o da fazla rahat be kuzum.

keşke bana da bulaşsa biraz rahatlığı  :k06:

°•.ℓανιηуα.•°

annecim geceleri neden sık sık uyanmaya başladın kuzum. dişlerin mi çıkacak yoksa. kıyamam ben sana  :-[

°•.ℓανιηуα.•°

sen tam bi sıpa oldun minik canavar  :k06:

annen sana cici cici deyip yüzünü okşuyo ya,sen de aynısını yapıyosun kuzum  :k06: taklitçi sıpa seni,baban seni severken kafasını yukardan aşağı indiriyo,sen de öyle yapıyosun. resmen ne yapsak taklit ediosun. senle işimiz var  :suclu:  ::)

çorbayı pek sevmezdin ama bu gün içine bal kabağı koyunca şapur şupur yedin  :laughing7: ağzının tadını da biliosun sıpayding  :ehi:

@@@gözde@@@

sıpayding  :ehi: ay çok sevdim ben bu kelimeyi  :k06: ohhhh afiyet şeker  olsun paşana  yesinde büyüsün  :hello2:  :nazar: :nazar:

°•.ℓανιηуα.•°

:k06: :k06: :k06:

valla biz de çok sevdik canım benim  :laughing7: bi arkadaşımız sarpere spayding diyo :k06: babamız ingilizce öğretmeni ya  :toothy10:

°•.ℓανιηуα.•°

canım tontim  :k06:

dün akşam sana su veriyodum tabiki bardakla. bardak tık tık etti  :k06:

dokundum damağına bi sertlik geldi elime.

yavru kuşum diş mi çıkarıyosun seeeeen  :hello2:  :hello2:  :hello2:

ama sabah baktığımda sadece çok fena şişmişti alt damağın. o sertlik yoktu,tık tık da etmedi.  :dontknow:

Allahım zaten dişin olmadan da koparıyodum mememi. şimdi koparırsın hepten  :k06: