27 Nisan , 2024, 22:43:19

Haberler:

www.herseyibilen.co Durma! Merak ettiğin her konuda her soruyu sen de sor!

♥♥♥♥ O Benim Dünyammm ♥♥♥♥

Başlatan °•.ℓανιηуα.•°, 08 Ağustos , 2011, 13:15:38

« önceki - sonraki »

°•.ℓανιηуα.•°

evveeeeet tontik oğlum benim  :k06:

dişlerimiz çıktıııııı  :hello2: :hello2: :hello2:  :hieyt: :hieyt: :hieyt:

altta 2 adet diş var ama henüz çok minikler.  :k06: :k06: :k06:

7. ayımıza girmemize hemen hemen 1 hafta var. ve sanırım 1 haftaya kadar iyice belirginleşir incilerimiz  :occasion5:

çok şükür ateşsiz ishalsiz patladı dişlerin. bi ara gece huysuzluğun oldu o kadar  :nazar: :nazar: :nazar:

miniğim benim seni öyle seviyorum ki bunun tarifi yokkkkk  :love9: :love9: :love9:

Balböceği

paşamın incileri hayırlı olsun öznur'cum  :nazar:
Maşallah erkenci  :nazar:
:hieyt: :hieyt: :hieyt:

°•.ℓανιηуα.•°

canımmm çok saol  :love3:

evet ya erken çıktı sanki. ama daha dışardan bakıldığında bişiy yok. bardak ve kaşık tık tık ediyo bi de ısırıyo  :laughing7: :laughing7: :laughing7: :laughing7:

¤°´¯`°¤ PAMUĞUM ¤°´¯`°¤

hayırlı olsun öznurum incileriniz maşallah sarper paşaya büyümek için acele ediyo akıllı kuzu  :nazar: :nazar:
✿Benim kendi minik,yolu uzun misafirim.. Yaşamak için en geçerli sebebim, Dilerim Rabbim en güzel yazıları yazmış olsun sana..✿

°•.ℓανιηуα.•°

Alıntı yapılan: ¤°´¯`°¤ PAMUĞUM  ¤°´¯`°¤ - 31 Aralık , 2011, 01:12:58
hayırlı olsun öznurum incileriniz maşallah sarper paşaya büyümek için acele ediyo akıllı kuzu  :nazar: :nazar:

teşekkür ederim nur teyzesi. keşke hiç acele edip büyümeseler ama. böyle damaklı dedeler gibi daha şirinlerdi  :k06:

°•.ℓανιηуα.•°

oğlumm...

annen bu gün çok duygusal. dokunsan ağlar.  :(

sabah kusarak uyandın. hep balgam çıkardın. ben diyorum sana gelen bana gelsin. dayanamıyo işte annen. saçının bi teli incimesin kuzum..

suzannn

geçmi
Alıntı yapılan: °•. °•.ℓανιηуα.•° .•° - 31 Aralık , 2011, 15:10:26
oğlumm...

sabah kusarak uyandın. hep balgam çıkardın. ben diyorum sana gelen bana gelsin. dayanamıyo işte annen. saçının bi teli incimesin kuzum..

Alıntı yapılan: °•. °•.ℓανιηуα.•° .•° - 31 Aralık , 2011, 15:10:26
oğlumm...

geçmiş olsun canım benim

°•.ℓανιηуα.•°

°•.ℓανιηуα.•°

oğlum...

yeni yıla hastanede merhaba dedik. sen öyle kustun öyle kustun ki seni kaptığımız gibi üniversite hastanesine götürdük.  :y25: :y25: :y25:

memmemmemmemmem diye bi ağlayışın vardı,doğduğundan beridir ilk kez seni bu kadar ağlarken gördük kuzum  :-[ :-[ :-[.

daha önce götürdüğümüz doktor amcan sana peditus diye bi şurup vermişti. dün akşamki doktor kızdı. küçücük bebeklere hemen böyle şurupları veriolar dedi. bu doktor senin göğsünü iyice dinledi ve ciğerlerinde bişiy yok dedi. balgam varmış. onun için de serum suyu verdi. burnuna günde 4-5 kez damlatın etkisini göreceksiniz dedi. inşallah dediği doğrudur bitanem. 7 ay sonra yeniden doğduğun hastaneye gittin kuzum. orda senin doğumunda olan bi hemşireyi gördü annen. gittik hemen yanına,tabi bizi tanımadı ama olsun yine de sevdi seni,çok tatlı bi kız dedi. ben tabi hemen yine hayıııııır kız değil oğlan dedim.  :k06:

eve geldiğimizde sabah ezanı okunuyodu bebeğim. 7.30 da ancak yatağımıza girebildik. berbat bi gün oldu anlicağın. babanın da beline ağrı girmişti zaten. adam tutuk tutuk götürdü seni canım benim. babişinin bu fedakarlığını bilirsin inşallah bitanem. çünkü o da gerçekten çok vahim durumdaydı. bi ben sağlam girdim yeni yıla anlicağın  :sad1:

az önce yine kustun ve yine emip uyudun bebeğim. inşallah yine kusmazsın. meleğim benim.....  :y25:

hüzünden_gelme

ayy çok gecmiş olsun sarperıme  :amin: :amin: neler gecırmısınız öyle tez zamanda ıyılesır kuzum . Peki şimdi nasıl iyidir umarım  çok çok gecmıs olsun bacım  :opucuk:

°•.ℓανιηуα.•°

Alıntı yapılan: Nar Çiçeği❀ܓ - 01 Ocak , 2012, 17:19:53
ayy çok gecmiş olsun sarperıme  :amin: :amin: neler gecırmısınız öyle tez zamanda ıyılesır kuzum . Peki şimdi nasıl iyidir umarım  çok çok gecmıs olsun bacım  :opucuk:

ah özgem sorma. çok zor bi geceydi. şimdi çok şükür iyi. arada kusuyo ama uyudu. birazdan kalkar. çok saol canım  :opucuk:

°•.ℓανιηуα.•°

oğlum içim sızlıyo...  :-[

bu gün daha da kötü oldun. uyuyamıyosun,yediğin her şeyi kusuyosun. kuzum noldu sana böyle. baban da hasta. MR çektirmeye gitti o da. gelsin seni yine acile götürcez  :y25:

asya81

Alıntı yapılan: °•. °•.ℓανιηуα.•° .•° - 02 Ocak , 2012, 14:46:31
oğlum içim sızlıyo...  :-[

bu gün daha da kötü oldun. uyuyamıyosun,yediğin her şeyi kusuyosun. kuzum noldu sana böyle. baban da hasta. MR çektirmeye gitti o da. gelsin seni yine acile götürcez  :y25:

çok geçmişler olsun inşallah birşeyi yoktur :amin: :amin:

°•.ℓανιηуα.•°

canım inşallah yoktur.  :amin: :amin: :amin:

zavallı oğlum balgam yüzünden ne yese çıkarıyo  :crybaby2:

Balböceği

hastalıklar üst üste gelmiş :( pamuğumA kıyamam Rabbim acil şifalar versin  :amin:
İnşallah tez vakitte iyileşir paşam    :amin: eşinede geçmiş olsun öznur
İnşallah ciddi birsey yoktur.  :amin: