♥♥♥♥ O Benim Dünyammm ♥♥♥♥

Başlatan °•.ℓανιηуα.•°, 08 Ağustos , 2011, 13:15:38

« önceki - sonraki »

Aytii

°•.ℓανιηуα.•°

SAOLUN KIZLAR.  :opucuk: ANNE OLMAK NE GÜZEL BİŞİYMİŞ YAAA  8) RABBİM HERKESE YAŞATSIN BU DUYGUYU  :amin:

RuHGuZeLi

ay canım maşallah sarper bebeğe yarabbim ömrünü huzurlu mutlu sağlıklı şanslı uzun yıllarla doldursun iinş.

°•.ℓανιηуα.•°

Alıntı yapılan: begum0101 - 04 Kasım , 2011, 14:43:49
ay canım maşallah sarper bebeğe yarabbim ömrünü huzurlu mutlu sağlıklı şanslı uzun yıllarla doldursun iinş.

TEŞEKKÜR EDERİZ BEGÜM TEYZESİ  :opucuk:

°•.ℓανιηуα.•°

gomik oğluşummm..  :love9:

annecim seni 2 gün önce doktora götürdük genel kontrolün için. maşallah sana kuzum 69 cm. ve 8430 gr. olmuşsun bitanem. 700 gr. almışsın bu ay. doktorun çok iyi dedi paşam. yavaş yavaş ek besinlere geçebilirmişiz.  :k06:

kuzum benim her tarafımı yoldun be bebeğim. bi de ısıra ısıra göğüs ucumu çok fena yaptın.  :hungry: doktor baktı damaklarına kuzum epey sertleşmiş,diş çıkarması yakındır dedi  :binkybaby:

dün sana uyku tulumu aldık ama astronot gibi oldun  :toothy10: gülmekten yardın yine bizi. topaç gibi göründün.  :ehi:

bu arada artık emekleme provalarını yapıyosun kuzucum. yakında emeklersin gibi. oturuyosun da. ama bazen devriliosun. yumağım benim  :love7:

kelebegimm

oooyyy masallah yaa okurken insan hayale daliyo  :love9: :love9: :love9:

]

Balböceği

Masallah annesi cok iyi bak bakmisin pasama  :nazar: :nazar: :nazar:

°•.ℓανιηуα.•°

Alıntı yapılan: kelebegimm - 13 Kasım , 2011, 14:39:42
oooyyy masallah yaa okurken insan hayale daliyo  :love9: :love9: :love9:

teşekkür ederiz teyzesi  :opucuk:

Alıntı yapılan: ßăʟßöƈεğἶ - 13 Kasım , 2011, 14:49:29
Masallah annesi cok iyi bak bakmisin pasama  :nazar: :nazar: :nazar:

saolasın edoşum. o bitanemiz,başka kimimiz var.  :love9:[/b]

°•.ℓανιηуα.•°

KUZUCUĞUM BENİM...

ANNİŞİN SANA DÜN AKŞAMDAN YOĞURT MAYALAMIŞTI AMA TUTTURAMAMIŞTI. CİCİ ANNEN NE YAPMIŞSA BİLMİYORUM ( SANIRIM SICAK SUYA KOYMUŞ ) YOĞURDUMUZ OLMUŞTU KUZUM.

ÖĞLEN SONU İLK YOĞURT YEDİRME GİRİŞİMİMİZ OLUMSUZDU. YEMEK İSTEMEDİN GARİPSEDİN. AMA AKŞAM KENDİN ATILDIN VE YEDİN KUZUM. ŞÖÖÖLE Bİ 10 KAŞIK KADAR YEDİN BİTANEM. ÇOK MUTLUYUM.  :occasion5: :occasion5: :occasion5:

ANNİŞİNLE SONRA DİŞÇİYE GİTTİN KUZUM. DİŞÇİ AMCAN ÇOK SEVDİ SENİ. SENİ SEVMEYEN ÖLSÜN  :tongue3: :tongue3: :tongue3:

°•.ℓανιηуα.•°

kuzucum sen beni şaşırtmaya devam ediosun  yaa....

dün akşam resmen ben gel gel yaparken ellerime baktın ve ellerini kaldırdın,babana doğru uzattın,bi benim elime baktın bi kendi eline baktın ve sen de gel gel yaptın. inanamadık çığlıkları kopardık babanla  :toothy10: ne yapsan olay oluyo kuzum  :basardim: :basardim: :basardim:

dün akşam bi de ilk kez elma püresi yedin. aferin benim kuzuma  :aferin:

Aytii

ellerini koparıp yicem ben bunların yaaaa  :k06: :love9:

ღ♥ღคşкเ๓ςเ๓ღ♥ღ

:amin:"Lα iℓαнє iℓℓα єηтє ѕüвнαηєкє iηηi кüηтü мiηєz zαℓiмiуη"  
мαşαℓℓαн A.E.OLUN.               [/url

°•.ℓανιηуα.•°

°•.ℓανιηуα.•°

böcüğümmmm...  :love9: :love9:

kuzum teyzelerine garip gelecek belki  ama yaptıklarını bi anlatayım...

dün akşam mutfakta azıcık işim vardı. babası ilgileniodu sarperle. içeri girdiğimde eşim "baba, babba, baaaabaaaa" diye çalıştırıyodu oğlumu. bi baktım sarper önce dudaklarıyla ses çıkarmadan baba hareketi yaptı ve ardından da resmen sesli olarak baba dedi  :basardim: :basardim: :basardim:

inanamadık  :occasion5: :occasion5: :occasion5: sonra anne diye çalıştırdık ve resmen anne dedi.  :-ooo

bu normal mi bilmiyorum. oğlum daha 5.5 aylık bile değil.

her gün oğluma değişik meyve püreleri veriyorum. çok değil. yarım çay bardağı kadar. günlük yoğurt da veriyorum. o da yarım fincan kadar. dün brokoli yapmıştım,suyundan verdim gayet güzel yedi.  :nazar: yalnız kakasının kokusu bizi öldürecek  :igrenc: büyük adam gibi çıkarıyo,ama katı değil neyseki.  :nazar:

oğlum tam bi kitap canavarı. kitap okutturmuyo bana. bas bas bağırıyo,çığlık çığlığa  :laughing7:

akıllı oğluşum benim. Allahım herkese böyle akıllı ve tatlı bi evlat nasip etsin....  :amin: :amin: :amin:

SENİ ÇOK SEVİYORUM OĞLUM  :love9: :love9: :love9:

¨‘°ºO§§ ( Pisicikk ) §§Oº°‘¨

Maaşallah SARPERİMİZEE :hello2: :hello2: :nazar: elifçikte tam dönebiliyor artık bide hırr gırrr gibi anlamsız sesler cıkarıyor hergün farklı farklı :Dbizde aynı yoğurt ve meyve pürelerine devam :icon_thumright:
Uîzükümâ bikelimâtillâhittâmmeti min külli şeytânin ve hâmmetin ve min külli aynin lâmmetin.