27 Nisan , 2024, 08:48:36

Haberler:

www.herseyibilen.co Durma! Merak ettiğin her konuda her soruyu sen de sor!

kızlar hamileyim

Başlatan sabr, 06 Ağustos , 2011, 14:16:51

« önceki - sonraki »

sabr

bu site bana hep uğurlu geldi ben pko hastasıyım ilk bebişimide bu siteye üye olduğum ay hemen hamile kaldım. Sonra evde internet olmadığı için giremedim kızım şimdi 2 yaşına girmek üzere hiç adewt görmedim ogünden bugüne eşimle kızıma kardeş istedik bu siteyegirdim yine ve girdiğim ay hamile olduğumu öğrendim İnşallah sizede uğur getirir bu site

°º•✿вoɴcυĸ ɢözlüм✿•º°

hayirli olsun  :nazar: :nazar: insallah sagliklan kucana alirsin  :amin: :amin:
:nazar: :nazar:

:nazar: :nazar:

GELSQMİNQ

tebrikler canım allah kucağına almayı nasip etsin inşallah

ツgöçmen_54 ツ

hayırlı uğurlu olsun canım bende pkoluyum ama hala beklemedeyim :sad1: rabbim sağlıkla kucağına aldığın günleride nasip eylesin  :amin: :amin: :nazar:

ayysnn

NE GÜZEL CANIM ALLAH GÖNLÜNE GÖRE VERİO HEMNCİK.ALLAH KUCAĞINA DA ALMAYI NASİP ETSİN  :amin:

HASRET!M S@N@

allah tamamına erdirsin cnm tebrik ederim

♥♥♥gülbeşeker♥♥♥

çok ilginç gerçekten 2008 deüye olmuşsun arkadaşım
3 yıl sonra yeniden bebek haberi aldın demek
Allah analı babalı büyütsün

__nil__

ecrin.su79

tebrikler canım rabbim bebişini kucağına aldığın günleride gösterir inş. :amin: :nazar:

destina06

Allah sağ salim size bağışlasın :amin: tebrikler

Balböceği

Tebrik ederim canim, Rabbim tamamina erdirsin  :flowers: :flowers: :flowers:

karapnr

tebrik ederim Rabbim tamamına erdirsin inşallah  :opucuk: :flowers: seninkiler de tam bebegimonline bebekleri olmuş oluyolar  :k06:

ღ♥ღคşкเ๓ςเ๓ღ♥ღ

Alıntı yapılan: sabr - 06 Ağustos , 2011, 14:16:51
bu site bana hep uğurlu geldi ben pko hastasıyım ilk bebişimide bu siteye üye olduğum ay hemen hamile kaldım. Sonra evde internet olmadığı için giremedim kızım şimdi 2 yaşına girmek üzere hiç adewt görmedim ogünden bugüne eşimle kızıma kardeş istedik bu siteyegirdim yine ve girdiğim ay hamile olduğumu öğrendim İnşallah sizede uğur getirir bu site
HAYIRLI OLSUN CANIM ALLAH KUCAGINA ALMAYDA NASİP ETSİN  :amin:

:amin:"Lα iℓαнє iℓℓα єηтє ѕüвнαηєкє iηηi кüηтü мiηєz zαℓiмiуη"  
мαşαℓℓαн A.E.OLUN.               [/url

doğangüneş

rabbim sağlıkla sıhhatle kucağına almayı nasip etsin cnm  :amin:

seda87

allah hayırlı etsin inş canm.tebrikler :nazar: :nazar: :nazar:
İki Erkeğe Adamak İstiyorum Hayatımı... Biri "KADINIM" Desin Bana... Diğeri Sadece ''ANNE" :))