Ay Tutulması

Başlatan ♥♥♥gülbeşeker♥♥♥, 06 Ağustos , 2011, 12:13:48

« önceki - sonraki »

♥♥♥gülbeşeker♥♥♥

1. Bölüm Fragmanı

Evlilik dışı ikiz kızlarını dünyaya getiren Leyla daha baştan yenik başlamıştı verdiği hayat mücadelesine. Çaresiz kadına önce hastanede ikizlerden birinin doğum sırasında öldüğü söylendi, diğerini de o terk etmek zorunda kaldı.

Ancak pes etmedi Leyla. 23 yıl sonra tekrar geri döndü kızı için. O Ayla'yı ararken zengin bir iş adamına evlatlık verilen kızı Şebnem de hayattaydı. Yıllar sonra anne ve kızlarının hayatı birleşmişti ama onlar bu gerçeğin farkında bile değildi.

Şebnem ne kadar uysal ve kırılgansa Ayla bir o kadar hırslı, istediğini elde etmek için sınır tanımayan gözü yükseklerde bir genç kızdır. Ayla, Şebnem'in öz babası zannettiği Şevket'in şirketinde çalışan yetenek vaat eden bir desinatördür.

İki kız kardeş de Kenan'a aşıktır. Fakat Şevket'in hem Ayla hem de kızı Şebnem için bambaşka planları vardır.

Çocuklarının hasreti ile yüreği yanan bir anne onları bulmak için verdiği amansız mücadele. Birlikte büyümeleri gerekirken, birbirlerine rakip hatta düşman olan ikiz kardeşlerin hikayesi Pazartesi akşamları Star TV'de ekranlara gelecek.

Yayın Tarihi : 8 Ağustos Pazartesi
Yayın Saati : 20:00

elif35

dün akşam tekrarını izledim biraz hoşuma gitti ama tutar mı bilmem  :dontknow:

Balböceği

Ben begenmedim  :-\ zaten sevmedigim oyunlar  :k06:

derbeder

ilk bolumler guzel gidiyor, sonrasi ne olur bilinmez.
seni hanımefendiliğimle dőverim bebeğim!

❤ᏳϋᏝᏕᎪᎻ ᏉᏋ ᎩᎪᏩ௱பᎡ'ப❤

bugünkü bölüm de iyiydi  ::)
:love9: KUZUM 4 YAŞINDA  :love9:

tweety0555

kaliteliş bır dızı bence...gercı aylayı sevmıyorum ama genede ızlıyorum..

derbeder

aylanin cakma annesinin gercek annesinin bulunduklari yerde oldugunu bile bile kolyeyi takip disari cikmasi cok sacma olmus.

ayrica kenan' in yerinde olsam sebnemi sevmeyi denerdim, cunku ayla' dan cok daha guzel ve efendi hemde zengin  :k06: 1 tasla 2 kus hesabi. ayla ise cingene gibi bisey. ilerki bolumlerde ise kenan bence sebnemi sevmeye baslayacak.

yanliz ilk geceleri berbat gecti ikiside ayni yatakta ayri ayri uyudular. gerci gonlu baskasina ait bir erkekle beraber olmussun neye yarar? bu sevdigin erkek bile olsa...

Demet_dk

İZLİYORUM AMA BİTÜRLÜ HANGİ GÜN OLDUĞUNU ANLAYAMADIM  :ehi:

derbeder

kenan sebneme tecavuz ediyor  :-ooo :-ooo
amele n' olcak  :ehi: :ehi:  :violent1:

salak ya birde butun olanlardan sebnemi mesul tutmasi yok mu  :cildir: :cildir:

halbuki iclerinde en masum olan sebnem.

Balböceği

Bu filmde bitti  :ehi: simdi ne izliyeceksiniz?  :ehi:

derbeder

nasil bittiki yaa? final yazisini gorunce esime dur nasil bitcek bakalim dedim ama baska birsey vardi o esnada bakamadim.

tweety0555

ayla sebneme kenanla bırlıkte oldugunu soyledı tam o soku yasarken bır tokat attı aylaya o arada annesı geldı ben sızın ananızım sız gardassınız dedı ..tam o sokla ayla dısarı cıktı kenan gelıyrodu kenan ne oldu sana derken araba ıle obur koca geldı once aylayı sonrada kenanı vurdu...ayyy o kenan ne adam yahu cok seksı ıdı bayılıyordum... :toothy10:

♥♥♥gülbeşeker♥♥♥

aaaa bittimi hemde ne son
kız özlem allah seni ne yapmasın sapık

Balböceği