29 Nisan , 2024, 14:32:05

Haberler:

www.herseyibilen.co Durma! Merak ettiğin her konuda her soruyu sen de sor!

seni bana yazmışlar

Başlatan ♥♥♥gülbeşeker♥♥♥, 06 Ağustos , 2011, 12:11:06

« önceki - sonraki »

♥♥♥gülbeşeker♥♥♥

SENİ BANA YAZMIŞLAR - YENİ - 1. BÖLÜM    
07 Ağustos 2011 Pazar20:30

AŞKLARINI GERİ İSTİYORLAR! En beklemedikleri anda, sevgilileri tarafından terk edilen bir kadın ve bir erkek... Zeynep Yalçın'a aşık, Mehmet de Burcu'ya. İkisinin de amacı sevgilileriyle mutlu bir yuva kurmak. Ancak Zeynep evlenme teklifi almayı umarken, Mehmet de evlenme teklif edeceği gün terk edilir. İşte Zeynep ve Mehmet'in yolları bu olaydan sonra kesişir. Çünkü Yalçın ve Burcu birbirleriyle sevgili olmuş, bu uğurda eski sevgililerinden vazgeçmişlerdir. Her ne kadar birbirleriyle anlaşamasalar da artık Zeynep ve Mehmet'in ortak bir hedefi vardır... Yalçın'la Burcu'yu ayırmak...

1. BÖLÜM ÖZETİ
Zeynep ve Mehmet özenle hazırlanarak güzel bir akşam yemeği için sevgilileri Burcu ve Yalçın'la buluşurlar. Geceyle ilgili ikisinin de beklentisi büyüktür; Zeynep sevgilisinden evlenme teklifi almayı umarken Mehmet de sevgilisine evlenme teklif etmeyi planlamaktadır. Ancak işler bekledikleri gibi gitmez, en olmayacak anda terk edilirler. İşin kötüsü onları terk eden Burcu ve Yalçın birbirleriyle sevgili olmuşlardır bile. Yalçın'ın cafesinde halkla ilişkiler müdiresi olarak çalışan Burcu ve patronu Yalçın yeni bir aşka çoktan yelken açmışlardır. Bu tesadüf Mehmet ve Zeynep'i yan yana getirir. Eski sevgililerinin aşkını geri kazanmak için harekete geçen ikilinin kesişen yollarında yeni maceralar onları beklemektedir. Yalçın'ın cafesinin tam karşısındaki kahvehanede garson olarak işe başlayan Zeynep, Mehmet'in cafeye giderek Burcu'ya olan aşkını ispat etmek için hazırladığı sürprize ister istemez dahil olur ve olaylar ummadıkları şekilde gelişir.

derbeder

bu dizide bir kac bolumden sonra bayar gibime geliyor.
seni hanımefendiliğimle dőverim bebeğim!

Balböceği

Ben baktim ama bisi anlamadim sagolsun valide tv izlerken rahat vermedi   :cildir:

derbeder

bende boluk boluk izledim, aslinda oyuncular sevdigim oyuncular..ama inci hocayi o kadar salak rolune sokmuslarki, cok gicik olmus.

βαlκιz

:love3: güηвє güη вüуü∂üηüz ιçιм∂є,güηвє güη вüуüуσяѕυηυz şιм∂ι gözüмüη öηüη∂є  :love3:

❤ᏳϋᏝᏕᎪᎻ ᏉᏋ ᎩᎪᏩ௱பᎡ'ப❤

BEN BEĞENDİM İZLİYORUM ŞİMDİ  :laughing7:
:love9: KUZUM 4 YAŞINDA  :love9:

Balböceği

Bende simdi tamamen baktim ilk bolume idare eder iste  :k06:

Mehmet'e sinir oldum oyle erkekmi olur be  :igrenc:

Balböceği

Ben bakiyorum cok hosumaa gitti dizi  :k06:

Aytii

dün ve bugün 1 ve 2 bölümlerin tekrarlarını izledim hoşuma gitti

banu_fth

Alıntı yapılan: ๑ ♡ Köy YuмυяTαм ♡ ๑ - 31 Ağustos , 2011, 19:17:01

ben çok seviyorum bu diziyi  :k06: :k06: değişik bir konusu var en azından diğerlerine göre ..

bıktım zenginlerin çarpık yaşantılarının işlendiği dizilerden .. gerilimden ..

az gülelim yaww  :k06: :k06:

Aytii

Alıntı yapılan: eylül_üm - 31 Ağustos , 2011, 19:18:22

ben çok seviyorum bu diziyi  :k06: :k06: değişik bir konusu var en azından diğerlerine göre ..

bende bunu yazacaktım sonra yazmadım

senle aynı fikirdeyiz genelde  ::)

banu_fth

Alıntı yapılan: ๑ ♡ Köy YuмυяTαм ♡ ๑ - 31 Ağustos , 2011, 19:20:15
Alıntı yapılan: eylül_üm - 31 Ağustos , 2011, 19:18:22

bende bunu yazacaktım sonra yazmadım

senle aynı fikirdeyiz genelde  ::)

:k06: :k06: sen yorulma diye şeyettim ben  :ehi: :ehi:

bizim yenge diye bi dizi de var .. biraz bazı yerleri abartı ama hoş o da güzel bir dizi ..  :k06: :k06:

canım benim evet ..  :opucuk: :opucuk:  :love9: :love9: :love9:

o yüzden ben de ezgiyi arabaya koyamıycamı sanıyorum şimdiden .. çünkü duygusal bağlılık açısından da kuvvetli hislerimiz senle aynı .. araba almaktan vazcaydım  :k06: :k06: eşim haklı  :k06: :k06: :k06:
puset ile kanguru yeter bize .. puset araba için .. kanguruda yürüyüş için  :icon_thumright:

tweety0555

cok basıt bır dızı ama genede komık anlar yok degıl...genede sımdılık ızlıyorum ama normal dızılerım basladıgında bos gunumde olursa ızlerım...

derbeder

noldu bu diziyeee  :suclu: hayal oynuyor mu?

Aytii

az önce fragmanı izledim

bu akşam final bölümü oynayacak

buda bitiyo  :wave: