Hamilelikte Rahim Ölçümü Yaptırdınız mı ?

Başlatan *•.¸♥gonca♥¸.•*, 02 Ağustos , 2011, 23:26:44

« önceki - sonraki »

*•.¸♥gonca♥¸.•*

02 Ağustos , 2011, 23:26:44 Son düzenlenme: 03 Ağustos , 2011, 13:13:53 g10ca
kızlar dün vajinal ultrason oldum rahm çevresini ölçtü doktor 22.9 mm çıktı intten araştırıyorum erken doğum riski fazla yazıyor bu ölçümü yaptıranlar var mı bilgilendirirseniz sevinirim...
hayatıma hoşgeldin aşkların en güzeliiiii Yağmur Meleğim....

doğangüneş

inş. vaktinde gelir bebişin  cnm.. ama ilk kez duyuyorum ayy çok mu cahil kalmışım o kadarda doğuruyorum oysa :k06: bilmiyorum cnm keşke yardımcı olabilseydim :-\

*•.¸♥gonca♥¸.•*

valla cnm sancım falandA cıkınca nstde bnde tırstım iişteee  :dontknow:

doğangüneş

2 haftayı daha atlatırsanız inş. ondan sonra korkmana gerek yok cnm.. maşallah bebeğinde iri galiba iri bebeklerde erken doğumu tetikliyor ama hiçbişeycik olmaz vaktinde gelir inş. meleğin kalbini ferah tut.. dinlen bol bol..dr ne dedi peki??

°º•✿вoɴcυĸ ɢözlüм✿•º°

valla cnm ben pek anlamam ama herseyde internete bakip kafamizi karistiriyoruz  :-\ sen bakma orda yazilanlari ins zamaninda dogurursun  :amin: :amin: :nazar: :nazar:
:nazar: :nazar:

:nazar: :nazar:

*•.¸♥gonca♥¸.•*

kimse böyle bişey yaşamamış demek kii?

yellowrose

goncacım benim kuzenimin eşi gününden 25 gün önce doğum yaptı mart ayında, hem bebek iriydi hem de açılması vardı ve daha 25 günü varken normal doğumla doğum yaptı. ama bebişte kendiside son derece sağlıklı; o yüzden sen gene fazla neti kurcalama ve Allaha emanet et, hem kendini hem bebişi; herşeyin hayırlısı :amin:
AŞKIM & KIZIM & BEN = MUTLULUK

ayysnn

doktorun seni bilgilendirmedi mi canım
hem doğuma bişi kalmamış o kadar takma kafana bnce Allah ın izniyle bişicik olmaz

*•.¸♥gonca♥¸.•*

yok kızlar doktorum tanıdık heyecanlanmayım die sölemedi die düşünüdum ama bugun eşim görüşmüş başka bi kadın dogumcuyla gayet normal son haftaları dahada azalack o ölçüm demiş doğumu yakın demiş...ayy cok heyecanlı yaaa acaba ne zaman ne zaman :ehi:

yellowrose

bizim kızlar eylülü beklemezse şaşırma ben söliim  :D

*•.¸♥gonca♥¸.•*

Alıntı yapılan: yellowrose - 03 Ağustos , 2011, 13:12:35
bizim kızlar eylülü beklemezse şaşırma ben söliim  :D
benmki beklemicek seninini bilmiorum :ehi:

yellowrose

beklesin beklesin ne işi var erkenden  :toothy10: en azında 21 ağustostan sonra gelsin zilli, annanesi ve dedeis gelince  :ehi: