İKİZLERİME İSİM BULAMADIM HALA

Başlatan sude, 12 Mayıs , 2008, 16:54:57

« önceki - sonraki »

sude

kızlar bılıyorsunuzkı ıkızlerım olucak ınsallah ve cok az kaldı doguma ama ben hala ısım bulamadım bebişlerıme.Anlamı guzel olsun ıstıyorum cok arastırdım bulduklarım ECRİN CEYLİN İREM AZRA OGLUM ICINDE BERAT KANDILDEN ESINLENDIM AMA ANLAMI GUZEL DEGIL FURKAN ISTEDIM AMA COCUGA AGIR GELEBILIRMIS BAKARA SURESINDE GECIYOR .Anlamı guzel olsun kızımın ve oglumun ısmı bırbırıne uysun ıstıyorum ama bulamadım yaaaaaaaaa. :dontknow:
irem ve kerem dusundum iremın anlamı cennet kapısı demek cok guzel ama keremın guzel bı anlamı yok comert demek.
ay kızlar cok az kaldı doguma yardımcı olurmusunuz bakmadıgım site kalmadı gogleden kuranda gecen ısımlere anlamlı guze ısımlere hepsıne baktım ama ıııhhh bulamadım yaaaaaaaaaa.yardımlarınızı beklıyorum :icon_thumright:
PRENSESİM GUZEL KIZIM CEYLİNİM
PRENSİM CANIM OĞLUM KERİMİM
AŞKIM CANIM KOCAM İYİKİ VARSINIZ

oozge

MİRZA : Hükümdar soyundan gelen (kız bebişin için)
MERİÇ: Bulgaristan'dan çıkıp Edirne yakınlarında Arda ve Tunca ile birleştikten sonra Türk-Yunan sınırı boyunca akarak Enez yakınlarında Ege Denizi'ne dökülen ırmak(eerkek bebişin için)

cnm cıdden senın dha bı zor ısım bulman.
kuranda gecen ısımler ıstıosun ama 2 kzı olsa kolay bı kız bı erkek olunca cokta benzedımı olmuo buldum bıkaç tane ama bırı kuranda gecen ısım dıgerı dgl falan bu sklde
ama en ıyı uyan bnce bunlrdı
kiiii mirza ismini ılk kez duydum
meriç isminide cok severım asil bı isim 2side kuranda gecen ısımler
hem cok fzla agıza takılan isimlerde degıl
:icon_thumright:

sadece fikir.dha bulursam gonderırıım

oozge

mesela  smdı aklıma geldi cıkmstım tekrar girdim :k06:

YARE- :dontknow:
YAMAN : 1.Gücü ve becerisi alışılmışın üzerinde olan.2.Korkulan.

ama kuranda gecen isimler dgl bunlrda :tongue3:

döndü

ceylin bence cok güzel benim kiziminda adi ceylin ve herkes cok begeniyor  cennete acilan kapi demek  reyyan buda güzel bence yanlizca dünyada oruc tuanlarin cennete gececekleri kapinin adi reyyan kapisi  banca hem anlamli hemde uygun iki zit isim bulmak zor  bence sen secenekleri bir lise yap ve bebisler geldiginde yüzlerine bakarakan tercih yaz 

Esen

Sude meraba IREM ve KEREM yigenleriminde ismi cok uyumlu ayrica KEREM IYILIK anlaminda ve kurandada geciyor..

ღ°cerenay.♥.

benim kızımın adı ceren , oğlumun adınıda eren koymayı düşünmüştüm ama olmadı .uyumlular ama karıştırmakta var işin içinde :icon_scratch: :)
irem eltimin kızının adı ,anlamı cennet bahçesi diye seçmişlerdi ama daha sonra biraz farklı olduğunu öğrendik anlamının.
isimlerin anlamına bakarken birkaç farklı siteden bakmanı tavsiye ederim.hatalı olanlar var çünki.
tdk nında var isim sözlüğü, bilmiyorum baktın mı, tavsiye ederim :)
http://www.tdk.gov.tr/TR/AdArama.aspx?F6E10F8892433CFFAAF6AA849816B2EF0BF5B4755D05B9EB

sude

KIZLAR cok tesekkur ederım ılgınıze ısımler cok degısık canım ama guzel babamıza da soyleyelım bakalım o nedıcek
bende ırem kerem dusunuyorum ama babamız hala bı ısım begenmedı yaa
1 2 hAfta sonra drum gel dedı hastaneye yatırcak gozetım altında kalmam ıcın.doguma cok az kaldı ama benım bebıslerımın hala ısımlerı yok yaa :( :( :(

oozge

cnmm bukdr sıkma kendını bnceeee hastaneye de ıcın rht bı sklde yat  smdılk dusunme bukdr derim ben.sen ısım bulamıosun ya dogdugu an agzından dökulcek ısımlerı bak demedı demeeeeeeee
ve kuranda gecen ısımler ıstıorum dıe de diretme kendıne bu sekılde her ısmın anlamı kendıne göre guzeldır tabıkı kuranda yer alan ısımler de ayrı bi guzellık katıyo ama  o an önemlı senın ve babişiniz için.cocuklarının layık oldgu ısmı verıcegıne emınım  ben. çunku ısımlerınden alıolrmış kişiliklerını bnuda düşünn ve şuana baglama kendını derim bennn deniz isimlerıde olabılr mesela eger cok benzelık olması şart degılse

ADA-DENİZ de olabılr yani.ısım cok aslında ama sen en guzelını ıstıosun dogal olarakkkk..eeeeee sık eleyip ince dokuosun dıe bı laf var ya senın sımdıden nsl mukemmel anne olucagn anlaşılmıştırr böylelıkleeeeeeee :icon_thumright: :icon_thumright: :icon_thumright: :icon_thumright:

sude

tesekkur ederım canım amabızım bebişler baya bızı beklettıgı ve arattıgı ıcın herseyıne cok onem verıyoruz.yazdım bugune kadar bulduklarımı artık dogunca dedıgın gıbı karar verıp ısımlerını koyucaz.cok tesekkur ederım ılgıne :flowers: :flowers: :flowers:

oozge

rica ederim canım nedemekkkk
ben hıssettıklerımı soyledımm sadece :love9: :love9:

öykü

sudecim selammm uzun süredir girmiyordum.. bugun bi bakayım dedim.. çok sevindim hamile olduğunu görünce. kaç haftalık hamilesinnn allah tamamına erdirsin inşallah canım

sude

saol oykucum  tesekkur ederım 33.haftaya gırdık sukur az kaldı teyzesı artık heran olabılır dogumumuz ama ıkı  hafta falan daha dayanmaya calısıcam allahım sabır verır güç verırse  :amin:

öykü

cinsiyetleri ne:) allah tamamına erdirsin inşallahhh

oozge

ben söleim hemencık gelmışkenn ;D

biri prenses biri ise paşaaaaaaa

ama isim bulamadıkkk :D
biri msj yazdgnı gorunce gırdm belkı ısım bulmuşlardır dıeee sudecimmm ama  :dontknow:

sude

saol oykucum tesekkur ederım amin
evet canım ama karar verdık gıbı ısme cok sukur
PRENSESİMİZE:CEYLİN
PAŞAMIZADA:KERİM olucak ınsallah tabı gene degısmezse  :laughing7:
optuk canım senı  :opucuk: :opucuk: :opucuk: :opucuk: :opucuk: :flowers: :wave: