ishal,ateş

Başlatan ¤°´¯`°¤ PAMUĞUM ¤°´¯`°¤, 28 Temmuz , 2011, 11:44:14

« önceki - sonraki »

¤°´¯`°¤ PAMUĞUM ¤°´¯`°¤

11 günlük oğlumun ishali vardı 2 gündür bugünde hafif ateşi var ve çok huzursuz dünden beri pek uyumuyo benim sütüm gelmemişti beni emmeye başladı ishal oldu bugünde hafif ateşi var.sağlık ocağına mı götürsem yoksa hastaneyemi.babası da yok işe başladı dün izinde alamaz hemen.sağlık ocağı arka sokakta ama bi şey yapabilirlermi orda bilmiyorum.birde emerken çok terliyo kafası su içinde kalıyo incede giydiriyoruz ama ter içinde kalıyo yavrum bi yandan terini siliyorum bi yandan emziriyorum onun hasta olmasına dayanamıyorum hiç kuzum benim yaa  :crybaby2:
✿Benim kendi minik,yolu uzun misafirim.. Yaşamak için en geçerli sebebim, Dilerim Rabbim en güzel yazıları yazmış olsun sana..✿

banu_fth

karnındayken çok çok gıdıklıyordu .. oyuyordu biyerlerini .. senin canın yansa bile .. olsun kıpırdıyor ..sağlıklı diordun..

şimdi onun canı yanınca ,  huzursuz olunca keşke karnımda olsada tepiklese diosundur .  :k06:  :aferin:

geçmiş olsun  . sağlıkocağına götür istersen bi baksınlar hiç yoktan iyidir. umarım kısa sürede atlatır ishalini .  :amin: :amin: :nazar: :nazar:

banu_fth

yeni fotosu da çok güzel  :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar:

¤°´¯`°¤ PAMUĞUM ¤°´¯`°¤

Alıntı yapılan: eylül_üm - 28 Temmuz , 2011, 12:16:16
karnındayken çok çok gıdıklıyordu .. oyuyordu biyerlerini .. senin canın yansa bile .. olsun kıpırdıyor ..sağlıklı diordun..

şimdi onun canı yanınca ,  huzursuz olunca keşke karnımda olsada tepiklese diosundur .  :k06:  :aferin:

geçmiş olsun  . sağlıkocağına götür istersen bi baksınlar hiç yoktan iyidir. umarım kısa sürede atlatır ishalini .  :amin: :amin: :nazar: :nazar:

aynen öyle canım yaa şimdi onun karnı ağrırken öyle huzursuz ağlarken içim eriyo resmen sıcaklardan oldu kesin bi normale dönseydi  benim kuzucum emmeye başladı yeni yeni belkide sütüm dokundu mamaya alıştı bebeğim.acaba şundan mı oldu bundan mı oldu diye düşünüp duruyorum uyansın yine huysuz olursa götüreyim sağlıkocağı kapanmadan.
✿Benim kendi minik,yolu uzun misafirim.. Yaşamak için en geçerli sebebim, Dilerim Rabbim en güzel yazıları yazmış olsun sana..✿

¤°´¯`°¤ PAMUĞUM ¤°´¯`°¤

ღ♥ღคşкเ๓ςเ๓ღ♥ღ

nurum gecmiş olsun canım

bu arada oğluşunun resmi çok guzel masallah oğlusuna inş bizde saglıklı sıhatlı kucagımıza alırız  :amin: :amin: :nazar:

:amin:"Lα iℓαнє iℓℓα єηтє ѕüвнαηєкє iηηi кüηтü мiηєz zαℓiмiуη"  
мαşαℓℓαн A.E.OLUN.               [/url

banu_fth

Alıntı yapılan: ✿✿nur✿✿ - 28 Temmuz , 2011, 12:23:17

aynen öyle canım yaa şimdi onun karnı ağrırken öyle huzursuz ağlarken içim eriyo resmen sıcaklardan oldu kesin bi normale dönseydi  benim kuzucum emmeye başladı yeni yeni belkide sütüm dokundu mamaya alıştı bebeğim.acaba şundan mı oldu bundan mı oldu diye düşünüp duruyorum uyansın yine huysuz olursa götüreyim sağlıkocağı kapanmadan.

inşallah huzursuz olmaz ama nası giydirceksin ceryandan uzak tutcaksın filanbunlarla ilgili fikrin olurdu gitseydin sağlıkocağına  :opucuk:

geçmiş olsun tekrar canım   :amin:  :nazar: :nazar:

¤°´¯`°¤ PAMUĞUM ¤°´¯`°¤

Alıntı yapılan: ღ♥ღคşкเ๓ςเ๓ღ♥ღ - 28 Temmuz , 2011, 12:30:11
nurum gecmiş olsun canım

bu arada oğluşunun resmi çok guzel masallah oğlusuna inş bizde saglıklı sıhatlı kucagımıza alırız  :amin: :amin: :nazar:

sağol kevsercim inşallah canım sağ salim alırsın meleğini kollarına

ღ♥ღคşкเ๓ςเ๓ღ♥ღ

:amin: :amin:
nurum zorlanıyo musun ben nasıl üstünü felan giydircem diyorum küçüçükya bişey olur diye korkuyorum

¤°´¯`°¤ PAMUĞUM ¤°´¯`°¤

Alıntı yapılan: eylül_üm - 28 Temmuz , 2011, 12:31:33
Alıntı yapılan: ✿✿nur✿✿ - 28 Temmuz , 2011, 12:23:17

inşallah huzursuz olmaz ama nası giydirceksin ceryandan uzak tutcaksın filanbunlarla ilgili fikrin olurdu gitseydin sağlıkocağına  :opucuk:

geçmiş olsun tekrar canım   :amin:  :nazar: :nazar:

haklısın canım fikir edinmek adına gitmek lazım keyfi yerinde de olsa mamasını sorayım kıyafetlerini sorayım ishalini söyleyim.birazdan kalkar karnını doyurup giderim bende.çok zor uyudu uyanacak diye çıt çıkarmıyorum evde sesten acayip etkileniyo güya sessziliğe alıştırmıcam diye planlar yapıyodum ama benim planlarım değil onun durumu bizi yönlendirecekmiş onu öğrendim

¤°´¯`°¤ PAMUĞUM ¤°´¯`°¤

Alıntı yapılan: ღ♥ღคşкเ๓ςเ๓ღ♥ღ - 28 Temmuz , 2011, 12:40:22
nurum zorlanıyo musun ben nasıl üstünü felan giydircem diyorum küçüçükya bişey olur diye korkuyorum

evet canım eldivenlerini giydirirken bile canı acıyacak diye korkuyorum parmaklarını ayırıyo çekiyo altını filan yeni yeni temizlemeye başladım bugün 11 gün oldu hem dikişlerden hem de hiç bebek bakmadım bi şey yaparken çok endişe ediyorum.

ღ♥ღคşкเ๓ςเ๓ღ♥ღ

Alıntı yapılan: ✿✿nur✿✿ - 28 Temmuz , 2011, 12:46:28
Alıntı yapılan: ღ♥ღคşкเ๓ςเ๓ღ♥ღ - 28 Temmuz , 2011, 12:40:22

evet canım eldivenlerini giydirirken bile canı acıyacak diye korkuyorum parmaklarını ayırıyo çekiyo altını filan yeni yeni temizlemeye başladım bugün 11 gün oldu hem dikişlerden hem de hiç bebek bakmadım bi şey yaparken çok endişe ediyorum.
:honk: benimde en çok kortuğum şey üstünü giydirmek ama alışırsın diyorlar

Balböceği

gecmis olsun canim, doktora goster ihmal etmeyin..

banu_fth

:k06: :k06: :k06:
aslında çok gürültülü bi yerden geliyor .. ben genirince uf kesin uyanmıştır diom  :ehi: :ehi: babası da ohooo o ne sesler içinde uyuyo bundan mı uyanıcak dio  :k06: :k06:
aslında hakkaten ben de sese alıştırcam diodum .. ama tıp oynamak ta varmış kaderde demekki  :k06: :k06:
küçücük canıyla mum edicek bizi  :k06: :k06:  :love9: :love9:

¨‘°ºO§§ ( Pisicikk ) §§Oº°‘¨

nurum eminmisin canım ishal oldugundan,mamadan dolayı biraz cıvık olabılıyor kakaları çünkü,kakası su gibimi birde ateşini ölçtünmü kaç çıkıyor,huzursuzluğu gaz sancısındna olabılır tatlım bizdede var ne yapacagımı şaşırdım  :dontknow: :sad1:
Uîzükümâ bikelimâtillâhittâmmeti min külli şeytânin ve hâmmetin ve min külli aynin lâmmetin.