27 Nisan , 2024, 11:48:47

Haberler:

www.herseyibilen.co Durma! Merak ettiğin her konuda her soruyu sen de sor!

Evlilik Yıldönümümüz İçin Düşündüğüm Hediye

Başlatan karapnr, 26 Temmuz , 2011, 22:31:18

« önceki - sonraki »

karapnr

arkadaşlar haftaya evlilik yıldönümüm , eşime hediye olarak isminin yazılı olduğu lisanslı galatasaray forması arıyorum ama bulamıyorum , hatta doğucak bebişimize de aynısının minnacığından istiyorum   :love9: ama internette bulamadım galatasarayın sitesinde isim yazılamıyor yoğunluktan dolayı yazıyor , elazığğdayım nerelere bakmam lazım nike da filen var mıdır isim de yazdırıcam :dontknow: stres oldum yaaaa halletmem lazım haftaya  :y25:

doğangüneş

cnm inş. içinden geçeni yapmayı başarabilirsin.. yardımcı olmak isterdim ama hiç bi fikrim yok  :dontknow: :dontknow:

karapnr

Alıntı yapılan: doğangüneş - 26 Temmuz , 2011, 22:41:39
cnm inş. içinden geçeni yapmayı başarabilirsin.. yardımcı olmak isterdim ama hiç bi fikrim yok  :dontknow: :dontknow:

inşallah canım yarın çıkıcam dışarı ama nerelere bakıcamı bilmiyorum hem göbüş hem sıcaklar ne kadar gezebilirim bilmiyorum   :-\

Ezocan84

bence galatasay formasini alip, ayri bir yerde baskisini yapabilirsin, elazida oluyormu bilmiyorum ama olmasi gerekiyor

karapnr

Alıntı yapılan: Ezocan84 - 26 Temmuz , 2011, 22:57:53
bence galatasay formasini alip, ayri bir yerde baskisini yapabilirsin, elazida oluyormu bilmiyorum ama olmasi gerekiyor

baskısı nerlere yaptırılıyor canım  :icon_scratch: ne olarak soriyim öle bişeye kalkışırsam

Ezocan84

Alıntı yapılan: karapnr - 26 Temmuz , 2011, 23:00:09

baskısı nerlere yaptırılıyor canım  :icon_scratch: ne olarak soriyim öle bişeye kalkışırsam

bazen yastik tisört üzeri baski yapiyorlar, istedigini yazdirabiliyorsun bence öyle yerler kesin yaparlar... türkce ismini bilmiyorum öyle yerlerin

❤ᏳϋᏝᏕᎪᎻ ᏉᏋ ᎩᎪᏩ௱பᎡ'ப❤

cnm formayı alıp fotoğrafçılarda baskı yaptırabilirsin
elazığda varol colorda yada foto gül de  yastığa falan baskı yapıyolar
belki formaya da yaparlar bilemiyorum  :dontknow:
yeni yılınız hayırlı olsun
:love9: KUZUM 4 YAŞINDA  :love9:

karapnr

Alıntı yapılan: ❤ᏳϋᏝᏕᎪᎻ ᏉᏋ ᎩᎪᏩ௱பᎡ'ப❤ - 27 Temmuz , 2011, 01:45:25

teşekkür ederim canım bugün çıkıcam bakalım hayırlısıyla , bi bakınim şöööle bi  ;)

aydinays

Baskıyı fotografçılar yada matbalar yapıyor. Baskılı tişört yapan fotografçılar var onlara sorabilirsin. Bize yakın olsaydın yardımcı olurdum. Minik formamı alacaksın oğluşuna yerim onu annesi ben.
Allahım sen bütün bebek isteyenlere hamile olanlara hayırlı evlatlar nasip et. Kimseyi evlat acısı ile sınama.

karapnr

Alıntı yapılan: aydinays - 27 Temmuz , 2011, 09:36:59

Baskıyı fotografçılar yada matbalar yapıyor. Baskılı tişört yapan fotografçılar var onlara sorabilirsin. Bize yakın olsaydın yardımcı olurdum. Minik formamı alacaksın oğluşuna yerim onu annesi ben.

baba oğul takım giydiricem zaten aşklarımı ben  :love9: soriyim bugün fotoğrafçılara hallederim inşallah  :icon_thumright:

EnDuruYanım

canım benim bı bayım var elezıgda sorarım ona ogelden sonra habwer verırım .. o yardımcı olur kesın

derbeder

:icon_thumright:

baski yapan illaki bir yerler vardir. benim biraderim hep oyle yapiyor. formayi alip baskisini kendisi yaptiriyor ve guzel oluyor.

tabii arkadaslarin dedigi gibi yastik baskisi filanda yapiliyor. esimle nisanliyken bir fotografimizi bastirmistim hediye olarak verdim  :love9: hala kayinvalidemlerde durur hala o yastik.
seni hanımefendiliğimle dőverim bebeğim!

seda87

Alıntı yapılan: karapnr - 27 Temmuz , 2011, 09:29:00

teşekkür ederim canım bugün çıkıcam bakalım hayırlısıyla , bi bakınim şöööle bi  ;)
gülşaha katılıyorum o fotocular yapıyor öyle şeyleri .ayyy ayyy az foto çekmedim ben varol da :ehi: :ehi: :ehi: :ehi: :ehi: :ehi: :ehi: :k06: :k06: :k06: :k06:
İki Erkeğe Adamak İstiyorum Hayatımı... Biri "KADINIM" Desin Bana... Diğeri Sadece ''ANNE" :))

❤ᏳϋᏝᏕᎪᎻ ᏉᏋ ᎩᎪᏩ௱பᎡ'ப❤

Alıntı yapılan: seda87 - 31 Temmuz , 2011, 17:20:25

gülşaha katılıyorum o fotocular yapıyor öyle şeyleri .ayyy ayyy az foto çekmedim ben varol da :ehi: :ehi: :ehi: :ehi: :ehi: :ehi: :ehi: :k06: :k06: :k06: :k06:

:k06: :k06: :k06: :k06:

ben varolda nikah için resim çektirdim. berbattı
hiç okadar bulanık bi resim çektirmemiştim valla   :cildir:
ama baskıyı makina yapıyo sonuçta güzel olur  :icon_thumright:
:love9: KUZUM 4 YAŞINDA  :love9:

seda87

Alıntı yapılan: ❤ᏳϋᏝᏕᎪᎻ ᏉᏋ ᎩᎪᏩ௱பᎡ'ப❤ - 01 Ağustos , 2011, 00:59:44
Alıntı yapılan: seda87 - 31 Temmuz , 2011, 17:20:25

:k06: :k06: :k06: :k06:

ben varolda nikah için resim çektirdim. berbattı
hiç okadar bulanık bi resim çektirmemiştim valla   :cildir:
ama baskıyı makina yapıyo sonuçta güzel olur  :icon_thumright:
:ehi: :ehi: :ehi: :ehi: :ehi: :ehi:hadi yaaa şansına demekki canm gıcıklar işte ne olacak.hemde düğün fotosu güzel çekilmez mi yaaa :cildir: :cildir: :cildir: :cildir: :cildir: :cildir: :cildir: :cildir: :cildir: :cildir:
İki Erkeğe Adamak İstiyorum Hayatımı... Biri "KADINIM" Desin Bana... Diğeri Sadece ''ANNE" :))