minik mucizem geldi... HAMİLEYİMMMMM...minik kızımız geliyormuşşşş....sy.39

Başlatan __nil__, 24 Temmuz , 2011, 21:57:25

« önceki - sonraki »

__nil__

Alıntı yapılan: xxcansuxx - 10 Ağustos , 2011, 00:16:35
NİL ÇOK GÜZEL BİR HABER YA TEBRİKLER DE NASIL SEVİNİYOR İNSAN DEĞİL Mİ TEBRİKLERDE ALLAH MUTLULUĞUNUZU DAİM ETSİN... MELEĞİN SAĞLICAKLA BÜYÜSÜN  :amin: :nazar: :nazar:

sağol canım benim evet çok güzel bir duygu.içimde bir kalp atıyor düşündükçe heyecanlanıyorum

__nil__

Alıntı yapılan: insu - 10 Ağustos , 2011, 09:33:16
Canım benim tebrik ederim  :flowers:  :flowers:  :nazar: :nazar: :nazar: İnşaallah hep böyle sorunsuz bi hamilelik yaşarsın  :amin:

sağol canım inş seninde hamileliğinde herşey yolunda gider

__nil__

Alıntı yapılan: ♥♥♥gültanesi tontik annesi♥♥♥ - 10 Ağustos , 2011, 10:29:04
hayırlı olsun nilcim
inşallah bundan sonrada herşey gü<zel olacak

sağol canım evet buna yürekten inanıyorum rabbim bana nasip etti devamınıda nasip edicek inş sağlıkla  :amin:

__nil__

Alıntı yapılan: g10ca - 10 Ağustos , 2011, 10:45:52
inşallah hep böyle güzel haberlerle yüzünüz güler canım Allah tamamına erdirsin mucizene kavuştursun sağlıkla  :love9:

teşekkür ederim goncacım rabbim hergünü bir öncekinden daha güzel ve değerli kılsın inş hepimiz için :nazar:

__nil__

Alıntı yapılan: tgbybr - 10 Ağustos , 2011, 10:53:44
nil cim gözün aydın sağ salim kucağına al inşaallah :amin: :amin:

sağol canım darısı başımıza inş bizde görürüz kucağımıza aldığımız günleri

__nil__

__nil__

Alıntı yapılan: ORNA - 10 Ağustos , 2011, 10:56:02
Alıntı yapılan: __nil__ - 09 Ağustos , 2011, 21:01:52
arkadaşlarr şükürler olsun bugün doktor kontrolümüz vardı ve kalp atışlarımızı duyduk çok şükür allahıma.doktor herşeyin yolunda olduğunu söyledi.

bizde eve gelince bu haberi yakınlarımızla paylaştık artık herkes biliyor haberi..bütün gün telefonda tebrikler aldık herkesten.herşey yolunda çok şükürr :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar:

canım benim çok sevindim allah tamamına erdirsin  :amin: :amin: :amin: en iyisini yapmışsın kalp atışını duyduktan sonra söylemekle birdaha hamile kalırsam kalp atışını duymadan bende söylemicem kimseye

sağol canım.evet emin olmak istedik.çünkü bizim bebek istediğimizi kimse bilmiyordu.ailelerimizden başka.eğer bu gebelik devam etmeseydi bizim üzüntümüzün üstüne insanların geçmiş olsunları,teselllileri yorumları eklensin istemedik.

__nil__

Alıntı yapılan: HACERELFİN - 10 Ağustos , 2011, 11:20:55
canım benim allah tamamına erdirsin sağ salim kucağına almayı nasip etsin inş.çok sevindim meleğinin kalp atışlarını duyduğuna inş hayırlı bir şekilde dünyaya merhaba der.bizlerede dua etmeyi unutma nilcim inş bizlerde bu mutlu haberi senin gibi herkese duyururuz. :amin:

her duamda varsınız..rabbim isteyen kimseyi bekletmesin.herkesin dualarını kabul etsin.sağlıklı hayırlı evlatlar nasip etsin inş

__nil__

<<<betty>>>

canımm gözünüz aydınn, inşallah böyle sorunsuz sıkıntısız devam eder hamişliğin  :amin:
sonra da hayırlısıyla sağlıkla kucağına alırsın meleğini canım benim  :amin: :amin:

__nil__

Alıntı yapılan: <<<betty>>> - 10 Ağustos , 2011, 13:32:44
canımm gözünüz aydınn, inşallah böyle sorunsuz sıkıntısız devam eder hamişliğin  :amin:
sonra da hayırlısıyla sağlıkla kucağına alırsın meleğini canım benim  :amin: :amin:

sağol canım amin inşş sağlıkla büyür :nazar: :amin:

rusta

canım siteye giremiyodum ne zamndır çok çok sevindim inan tebrikler allahm mucizeni sağ salim kucağına aldırmayı nasip etsin arkadasım :nazar: ..darısı başımıza  :amin:

__nil__

Alıntı yapılan: rusta - 10 Ağustos , 2011, 20:04:09
canım siteye giremiyodum ne zamndır çok çok sevindim inan tebrikler allahm mucizeni sağ salim kucağına aldırmayı nasip etsin arkadasım :nazar: ..darısı başımıza  :amin:

canım inş rabbim herkese nasip etsin bambaşka bir duygu..çok teşekkürler sıra sizde inşş

ponçik

Alıntı yapılan: __nil__ - 10 Ağustos , 2011, 13:18:07
Alıntı yapılan: g10ca - 10 Ağustos , 2011, 10:45:52
inşallah hep böyle güzel haberlerle yüzünüz güler canım Allah tamamına erdirsin mucizene kavuştursun sağlıkla  :love9:

teşekkür ederim goncacım rabbim hergünü bir öncekinden daha güzel ve değerli kılsın inş hepimiz için :nazar:

AMİN İNŞALLAH  :love9:

HASRET!M S@N@

cok sevindim cnm benm en büyük dönemi atlatmısın inş kucagına aldıgın günleride görürsün