minik mucizem geldi... HAMİLEYİMMMMM...minik kızımız geliyormuşşşş....sy.39

Başlatan __nil__, 24 Temmuz , 2011, 21:57:25

« önceki - sonraki »

xxcansuxx

:hieyt: :hieyt: nil  :muzz: :muzz: nerdesin mucize bebeğin annesi... bugün ayşegül söyledi senin hamile olduğunu nasıl sevindim anlatamam akşam olup nete girmek için can attım baştanda okudum idrar testlerinin fotolarnı gördüm :nazar:  :nazar: ALLAHIM OL DEDİĞİ ZAMAN DR. OLMAZ DEMESİNE BAKMIYOR ÇOK ŞÜKÜR RABBİME ONU SANA BAĞIŞLASIN SAĞLIKLI GEBELİK GEÇİRİRSİN İNŞAALLAH  :nazar:  :amin:

__nil__

Alıntı yapılan: xxcansuxx - 31 Temmuz , 2011, 00:25:56
  :hieyt: :hieyt: nil  :muzz: :muzz: nerdesin mucize bebeğin annesi... bugün ayşegül söyledi senin hamile olduğunu nasıl sevindim anlatamam akşam olup nete girmek için can attım baştanda okudum idrar testlerinin fotolarnı gördüm :nazar:  :nazar: ALLAHIM OL DEDİĞİ ZAMAN DR. OLMAZ DEMESİNE BAKMIYOR ÇOK ŞÜKÜR RABBİME ONU SANA BAĞIŞLASIN SAĞLIKLI GEBELİK GEÇİRİRSİN İNŞAALLAH  :nazar:  :amin:

canım benim nerelerdesin sen gözlerim hep seni aradı.rabbim dualarımızı kabul etti.sende çokdua ettin benim için hamileyken bile okudun devam eettin.allahrazı olsun senden ve dua eden tüm arkadaşlardan.rabbim inşallah devamınıda nasip edicek bunayürekten inanıyorum.hiç beklemediğim anda bu mucizeyi bize rabbim bağışladı onu bana da bağışlar inşallah sonuna kadar.çok teşekkür ederim güzel dilekleriniçin canım.seninde kızın olacakmış çoksevindim allah bağışlasın hayrlıevlat olsun inş
sende daha sık gel canım özledim valla :flowers: :flowers: :flowers: :flowers:

xxcansuxx

Alıntı yapılan: __nil__ - 31 Temmuz , 2011, 11:07:35

canım benim nerelerdesin sen gözlerim hep seni aradı.rabbim dualarımızı kabul etti.sende çokdua ettin benim için hamileyken bile okudun devam eettin.allahrazı olsun senden ve dua eden tüm arkadaşlardan.rabbim inşallah devamınıda nasip edicek bunayürekten inanıyorum.hiç beklemediğim anda bu mucizeyi bize rabbim bağışladı onu bana da bağışlar inşallah sonuna kadar.çok teşekkür ederim güzel dilekleriniçin canım.seninde kızın olacakmış çoksevindim allah bağışlasın hayrlıevlat olsun inş
canımsın ya nedense senin her yazdığın cevaba gözlerim doluyor meleğin etkili tabi birazda bunda maşaallah size Allah daim etsin buna dediğin gibi yürektende inanmak gerek... evet canım dualarımız kabul oldu edilen dua zamanı gelince cevp buluyor işte benim meleğimde çok istedi nil teyzesi sen ona bir arkadaş getir diye dualar etti şükürler olsun onu verene  :amin:
  evet canım ya kızım olacak hayırlısıyla inş... aminnn inş hayırlı evlt olur.. bu arada artıkhep buradayım bilg. formattaydı yeni aldık ondan yoktum. Allah a emanet olun mucize hediyenle  :amin:

__nil__

Alıntı yapılan: xxcansuxx - 31 Temmuz , 2011, 14:02:04
Alıntı yapılan: __nil__ - 31 Temmuz , 2011, 11:07:35

canımsın ya nedense senin her yazdığın cevaba gözlerim doluyor meleğin etkili tabi birazda bunda maşaallah size Allah daim etsin buna dediğin gibi yürektende inanmak gerek... evet canım dualarımız kabul oldu edilen dua zamanı gelince cevp buluyor işte benim meleğimde çok istedi nil teyzesi sen ona bir arkadaş getir diye dualar etti şükürler olsun onu verene  :amin:
  evet canım ya kızım olacak hayırlısıyla inş... aminnn inş hayırlı evlt olur.. bu arada artıkhep buradayım bilg. formattaydı yeni aldık ondan yoktum. Allah a emanet olun mucize hediyenle  :amin:

canım ççok teşekkürler okşa teyzesi benim yerime kızını :aferin: çoksevindim geri gelmene :muzz:

__nil__

yarın sonuncu kan testimiz var çok heyecanlıyım.4gündür kan tahlili yaptırmadık.değerin 1000civar çıkması lazım ki kese için gidebilelim.umarım herşey yolundadır.keseyi bir görsem içim rahat edicek.böyle hamile gibi değilim sanki belirtim yok kasık ve bel ağrım ile uyku halide olmasa hamile olduğumu unutucam nerdeyse kimsede bilmiyor ya ondan heralde..
neden bilmiyorum ama eşim bebeğimizden bahsederken 2gündür tosun diyor,anası tosun gibi diye heralde :toothy10:
bugün öğlen kayınvalidemle eşimin teyzesi oturmaya geldiler.hamile olduğumu bilmediklerinden eşimde bende stres olduk.çünkü ben evde yatııyorum hep onlar gelmeden biraz ortalığı topladım,eşimde yardım etti gerçi.sonra onlara hizmet ettim filan çok belim ağrıdı.stres olduk ama bişide diyemedik.akşamda kayınvalideme yemeğe gittim.tüm gece sofra topla,sandalye tepesinde otur off bugün vicdanım çok rahatsız.tosunla tüm gün yatıp kitap okuyup keyif yapmayı planlıyordukama olmadı malesef..çaktırmadan elim devamlı karnımda.rabbim sen koru,allahım sana emanet diye dua okudum hep.buarada çok uykucu oldum ben ya gece 10-11gibi uykum geliyor.taa sabah 11de kalkıyorum.gün içindede uykum geliyor.ama erken kalkıncada tüm gün sıkıntıdan patlıyorum vakit geçmiyor napayım...birazdan yine yatıcam umarım yarın herşey yolunda gider sabah kan vericem öğlen 2gibi alırım heralde yine..dua edicem herkes için rabbim kabul etsin inşş :amin: :amin: :amin: :amin:

SeliN59

ayyy canım benim bende devamlı takip ediyorum yazdıklarını eşinin aİLESİ DUYUNCA NASIL SEVİNECEKLER ÇOK MERAK EDİYORUM AMA İYİ SABRETMİŞSİNİZ BEN OLSAM HEMEN YUMURTLARDIM İNŞALLAH YARIN KESEYİ GÖRÜRSÜNNN :amin: :amin:

__nil__

Alıntı yapılan: kumsal59 - 01 Ağustos , 2011, 22:52:06
ayyy canım benim bende devamlı takip ediyorum yazdıklarını eşinin aİLESİ DUYUNCA NASIL SEVİNECEKLER ÇOK MERAK EDİYORUM AMA İYİ SABRETMİŞSİNİZ BEN OLSAM HEMEN YUMURTLARDIM İNŞALLAH YARIN KESEYİ GÖRÜRSÜNNN :amin: :amin:

canım napalım ya allah korusun olaki değer yükselmezse diye korktuk ondan keseyi bekleyelim dedik bakalım.evet kesin çok sevincekler çok istiolar çünkü.onlarda sorup duruolar tüp bebek için istanbula gidicektiniz ne zaman diye bizde oyalıoz hep bilseler sebebini havaya uççaklar :toothy10:

SeliN59

İNŞALLAH YARIN KESEYİ GÖRÜCEN CANIMMMM ŞU MÜBAREK RAMAZANDA ALLAHIM YARDIM ETSİN HER ŞEY YOLUNDA GİTSİN İNŞALLAH DARISIDA BİZİM BAŞIMIZA

__nil__

Alıntı yapılan: kumsal59 - 01 Ağustos , 2011, 23:04:28
İNŞALLAH YARIN KESEYİ GÖRÜCEN CANIMMMM ŞU MÜBAREK RAMAZANDA ALLAHIM YARDIM ETSİN HER ŞEY YOLUNDA GİTSİN İNŞALLAH DARISIDA BİZİM BAŞIMIZA

amin canım inşallah hep dualarımdasınız rabbim herkese nasip etsin inşş.ama inan stres sıkıntı hamile kalmaklada bitmiyormuş.sonrasında yaşadığım korku endişe daha zormuş.rabbim korusun meleğimi inş.hep dua ediyorum.çok teşekkür ederim sanda :flowers:

gökkusağı

hayırlı uğurlu olsun allah tamamına erdirsin inş sağ salim kucağına alırsın  :flowers: :flowers: :flowers: :nazar: :nazar:
Nakşediyor yüreğime ilahi bir kudret.!
..diyor ki;
Eyy kul'um.!
imtihan'ın RABBiN.!...için,
Sabret.! ♥

__nil__

Alıntı yapılan: kadriyee - 01 Ağustos , 2011, 23:25:11
hayırlı uğurlu olsun allah tamamına erdirsin inş sağ salim kucağına alırsın  :flowers: :flowers: :flowers: :nazar: :nazar:

çok sağol çk teşekkürler :flowers: :flowers:

aydinays

Canım benim hadi bakalım yarın güzel haberlerle gel aramıza.Ki o güzel haberler geleceğini biliyorum canım benim.
Allahım sen bütün bebek isteyenlere hamile olanlara hayırlı evlatlar nasip et. Kimseyi evlat acısı ile sınama.

doğangüneş

hayırlı olsun cnm..rabbim devamını sağlıkla sıhhatle getirsin inş. hamileliğinin..yarın içinde en güzel haberlerle dönün inş. :amin: :amin:

°º•✿вoɴcυĸ ɢözlüм✿•º°

Cnmmm ins güzel haberlerle gelcen aramiza  :amin: :amin: :nazar: :nazar: sen git gelki sira bana gelsin  :k06: carsambayi bekliyorum bende  :binkybaby: :nazar:
:nazar: :nazar:

:nazar: :nazar:

__nil__

Alıntı yapılan: aydinays - 01 Ağustos , 2011, 23:38:23
Canım benim hadi bakalım yarın güzel haberlerle gel aramıza.Ki o güzel haberler geleceğini biliyorum canım benim.

inşallah canım yarın nette olucam zaten hemen yazarım sonucu :flowers: