minik mucizem geldi... HAMİLEYİMMMMM...minik kızımız geliyormuşşşş....sy.39

Başlatan __nil__, 24 Temmuz , 2011, 21:57:25

« önceki - sonraki »

aydinays

Canım benim hadi iyi uykular sana. İlk haftalar öyle olacaksın. Her zaman yorgun halsiz. 16 haftaya kadar böyle devam. Allaha emanet olun kuzucuğunla. Nil teyzesi senin için okşadık göbişimizi.  :opucuk: :opucuk:Sizi öpüyoruz nil teyzesi.
Allahım sen bütün bebek isteyenlere hamile olanlara hayırlı evlatlar nasip et. Kimseyi evlat acısı ile sınama.

இܓiڪے†∂ηßﺙuℓ இܓ

NILCIM ÇOK SUKUR KESEYIDE GORDUN  :amin: :nazar:  KALP ATIŞI TESTLER FALAN BUNLAR HIC BITMIYOR  :cildir:  INSALLAH HEP SAGLIKLI OLSUNLAR GERISI ONEMLI DEGIL CANIM  :amin:

derbeder

tebrik ederim nilcim  :hieyt: cok sevindim inan hersey cok guzel olacak insaAllah  :amin:
annisine zor tutundu ama iyi tutunacak insaAllah  :amin:
seni hanımefendiliğimle dőverim bebeğim!

__nil__

Alıntı yapılan: இܓiڪے†∂ηßﺙuℓ இܓ - 04 Ağustos , 2011, 00:21:19
NILCIM ÇOK SUKUR KESEYIDE GORDUN  :amin: :nazar:  KALP ATIŞI TESTLER FALAN BUNLAR HIC BITMIYOR  :cildir:  INSALLAH HEP SAGLIKLI OLSUNLAR GERISI ONEMLI DEGIL CANIM  :amin:

sağol sibelcim gördük kesemizi.şimdi haftaya kadar beklicez bakalım.gerçekten öyle iyi olsunlarda biz dayanırız :flowers:

__nil__

Alıntı yapılan: derbeder - 04 Ağustos , 2011, 11:10:08
tebrik ederim nilcim  :hieyt: cok sevindim inan hersey cok guzel olacak insaAllah  :amin:
annisine zor tutundu ama iyi tutunacak insaAllah  :amin:

sağol cnm çok dayanıklı çıktı miniğim inş hep öyle olur :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar:

...ŞehzadEfe...

Alıntı yapılan: __nil__ - 03 Ağustos , 2011, 22:35:02
biz geldik.. :laughing7:
kayınvalidemlere gittik.yemek yedik sonra eşim dediki biz tüp bebek için istanbula gitmekten vazgeçtik dedik.üzüldüler neden dediler.eşimde nil hamile dedi.hadi canım filan dediler ayağa kalktılar.kayınpederim bir sarıldı bana yarım saat bırakmadı.eşim dio baba öldürcen kızı bırak artık :toothy10: sarıldık öpüştük çok sevindiler.nasıl dua ettiklerini anlattılar filan.öyle güzel bir geceydi.kayınvalidem bana yardıma geleceğini hiçbir iş yapmamamı söyledi sağolsun.böyle işte çok şükür ya herkesin yüzü gülüyor :occasion5: :muzz: :hello2: :hieyt:

miniğin hep dayanıklı olsun canım annesine sıkı sıkı tutunsun hiç bırakmasın ellerini  :nazar: :nazar:
Sadece filmlerde olur sanırdım böylesine büyük aşklar
Bizim seninle doğmayı bekleyen bir oğlumuz var

__nil__

Alıntı yapılan: nagihannn - 04 Ağustos , 2011, 11:23:14
Alıntı yapılan: __nil__ - 03 Ağustos , 2011, 22:35:02
biz geldik.. :laughing7:
kayınvalidemlere gittik.yemek yedik sonra eşim dediki biz tüp bebek için istanbula gitmekten vazgeçtik dedik.üzüldüler neden dediler.eşimde nil hamile dedi.hadi canım filan dediler ayağa kalktılar.kayınpederim bir sarıldı bana yarım saat bırakmadı.eşim dio baba öldürcen kızı bırak artık :toothy10: sarıldık öpüştük çok sevindiler.nasıl dua ettiklerini anlattılar filan.öyle güzel bir geceydi.kayınvalidem bana yardıma geleceğini hiçbir iş yapmamamı söyledi sağolsun.böyle işte çok şükür ya herkesin yüzü gülüyor :occasion5: :muzz: :hello2: :hieyt:

miniğin hep dayanıklı olsun canım annesine sıkı sıkı tutunsun hiç bırakmasın ellerini  :nazar: :nazar:

amin cnm iinş herşey güzel gider :nazar: :nazar:

KONYALI

maşallah cnm,allah sağlıkla tamamına erdırsın ınsallah....keseyıde gormusun artık kendını hamıle moduna sokabılırsın,naz yap bolbol :k06: :k06:

elif35

nilcim tebrik ederim canım Rabbim sağlıkla kucağına almayı nasip etsin inşallah kuzenimle eynı zamanda olacak inşallah bebişleriniz benim kuzenimde 6 haftalık hamile  :muzz:

__nil__

Alıntı yapılan: KONYALI - 04 Ağustos , 2011, 12:19:24
maşallah cnm,allah sağlıkla tamamına erdırsın ınsallah....keseyıde gormusun artık kendını hamıle moduna sokabılırsın,naz yap bolbol :k06: :k06:

sağol canım çok teşekkür ederim.evet keseyi gördük çok şükür inşallah devamıda gelir. :amin: :amin:
naz yapamıyorum ki eşim sağolsun fırsat vermio naz yapmama,her istediğimi yapıyor,ama pabucum dama atıldı önceden aşkım hayatım vardı şimdi tosunun annesi olduk. :ehi:

__nil__

Alıntı yapılan: elif35 - 04 Ağustos , 2011, 12:32:22
nilcim tebrik ederim canım Rabbim sağlıkla kucağına almayı nasip etsin inşallah kuzenimle eynı zamanda olacak inşallah bebişleriniz benim kuzenimde 6 haftalık hamile  :muzz:

sağol canım teşekkürler evet demek aynı zamana denk geldik ne güzel.allah devamınıda getirir inş  :amin: :amin:

**Gül**

Nilcigin tebrik ederim canim keeyide gormussunuz. hadi bakalim bu sayfa kalp atislarini gordum bebegim buyuyor saglikli ikili uclu testler iyi derken doguma gidiyorum diyede yazacaksin insallah. Sonrasinda da dogum hikayeni bekleriz.  :D :D
Inan cok sevindim. Hayatiniz boyunca hep saglikli haberleriniz olsun insallah.
Haa bu arada cinsiyet ogrenmeye de cok var ama benim icime dogan oglan annesi olacaksin  :laughing7: :laughing7:
Minik Bir Ask Dogdu
     22/01/2011

__nil__

Alıntı yapılan: **Gül** - 04 Ağustos , 2011, 20:00:33
Nilcigin tebrik ederim canim keeyide gormussunuz. hadi bakalim bu sayfa kalp atislarini gordum bebegim buyuyor saglikli ikili uclu testler iyi derken doguma gidiyorum diyede yazacaksin insallah. Sonrasinda da dogum hikayeni bekleriz.  :D :D
Inan cok sevindim. Hayatiniz boyunca hep saglikli haberleriniz olsun insallah.
Haa bu arada cinsiyet ogrenmeye de cok var ama benim icime dogan oglan annesi olacaksin  :laughing7: :laughing7:

ze
sağol canım çok teşekkürler yaa biliyormusun etrafımda herkes erkek muhabetti yapıyor.içimize doğdu diyorlar.sağlıklı olsunda :binkybaby: inşallah burada hepimiz hepgüzel haberler paylaşırız :flowers: :flowers:

__nil__

geçççç zamaaann geçççç..

şu salı günü gelsede gitsek doktora.bakalım kalp atışı duyulcakmı?duyulmasa bile kesenin içinde bebek görünse yinede rahatlıcak içim...birtek benim ailemle eşimin ailesi biliyor hamile olduğumu.kalp atışını duymadan söyleyemedik kimseye.gönül rahatlığıyla hamileyiiimmm demek istiyorum artık.bugünümüzede şükür elbette.ama korkuyorum işte.ama yinede şimdiden bile çok güzel birşeymiş.içimde bir can büyüyecek,kalbi atıcak,nefes alıcak,karnı doyucak.daha miniminnacık ama daha şimdiden güç veriyor bana.ondan destek alıyorum.kendimi onunla birlikte değerli hissediyorum.

ailem zor günler yaşıyordu.annem istanbulda kendi ailesinin yanında şuanda.babamda yanımda.dayım beyin tümöründen dolayı ölüm döşeğinde üstelik daha 45 yaşında.eve gönderdiler yapçak bişi yok diye.dedem yani annemin babasıda kanser tüm vucuduna yayıldığından eve gönderilmiş durumda..yani birevde üst katta dayım,alt katta dedem gün sayıyorlar dualarla yaşıyorlar allaha emanet.annem 1ayda 10sene yaşlandı sanki.üzüntüden tanıyamıyorum onu.izmirde ailemiz düzenimiz kalmadı üzüntüden,herkes istanbula gitti ablamlar filan.
bir yandan eşim devamlı babasıyla sorunlar yaşıyordu son zamanlarda sürekli hastaydı baş ağrısı vs.resmen depresyondaydı bebeğimiz olmuyor diye.evde huzurumuz kalmamıştı.gözümün yaşı dinmiyordu.
hep dua ettim allahım nolur bize bir mucize gönder bu bebek hepimize derman olsun,herkesin yüzünü güldürsüün diye.her gece ağlayarak yalvardım rabbime.
ve 2aydan beri annem ilk defa güldü bu mutlu habere :crybaby2: eşim tüm sıkıntılarını unuttu,babası annesi herkes neşeli.rabbime şükürler olsun.benim mucizem,güçlü bebeğim,sen bizim herşeyimiz olucaksın.bir ışık gibi aydınlatıcaksın karanlık dünyamızı.rabbim sen bizi ayırma. :nazar: :nazar:

Balböceği

Canim keseyi gormussun insallah pit pitlarinida duyacaksin  :opucuk: :opucuk: :opucuk: