minik mucizem geldi... HAMİLEYİMMMMM...minik kızımız geliyormuşşşş....sy.39

Başlatan __nil__, 24 Temmuz , 2011, 21:57:25

« önceki - sonraki »

__nil__

Alıntı yapılan: இܓiڪے†∂ηßﺙuℓ இܓ - 15 Ekim , 2011, 01:19:22
nilim tebrık edıyorum canım :muzz: :muzz: :hello2: :hello2: ılk gunden berı kız dogmuştu içime hayırlı evlat olsun ınsallah  :amin: mucıze bebegımız  :nazar: :nazar: ısım ne düşünüyorsunuz  :icon_scratch:

Evet cnm kız diyordun sen.Mucize bir kızımız olucak inşallah hayırlı bir evlatda olur.İsim şimdilik inci gibi ama kesin değil

__nil__

Alıntı yapılan: ♥♥♥gültanesi tontik annesi♥♥♥ - 15 Ekim , 2011, 22:36:24
anoooooooom belliydi naından kızın geldiği
ne fgüzel canım Allah hayırlısıyla kucağına almak nasip etsin

:D:D:D haklısın canım ablam koymamış olsaydı hatta adını naz yada nazlı koyardım ama ablamın bebeğinin adı naz :D

__nil__

__nil__

Alıntı yapılan: Nar Çiçeği❀ܓ - 16 Ekim , 2011, 11:25:09
oyyy prensesler çoğalıyorr ne güzellll annesı gıbı guzel bır yegen gelıyor bıze ne güzelll  :hieyt: :hieyt: :hieyt: :hieyt: :hieyt:

rabbım kucagına da almayı nasıp etsın bacım  :opucuk: :opucuk:

sağol özgecim rabbim ilerde sanada nasip etsin inşallahh

bebeğimbenim(şerife)

CANIM BENİM COK SEVİNDİMMM  :flowers: :opucuk: :muzz: :muzz: :muzz: :muzz: :hieyt: :hello2: :hello2: :hello2:ALLAHIM ÖMRÜNÜ UZUN MUTLU EYLESİNNNN :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin:
ALLAHIMMM MELEGİMİZİ KORU YARABBİM "Lα iℓαнє iℓℓα єηтє ѕüвнαηєкє iηηi кüηтü мiηєz zαℓiмiNMake a pregnancy ticker:nazar: :nazar: :amin::amin:

__nil__

Alıntı yapılan: bebeğimbenim(şerife) - 18 Ekim , 2011, 08:51:54
CANIM BENİM COK SEVİNDİMMM  :flowers: :opucuk: :muzz: :muzz: :muzz: :muzz: :hieyt: :hello2: :hello2: :hello2:ALLAHIM ÖMRÜNÜ UZUN MUTLU EYLESİNNNN :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin:

sağol canım benim rabbim sanada nasip etsin inşş

Ya-semin

Alıntı yapılan: __nil__ - 13 Ekim , 2011, 23:08:27
Bugün kontrolümüz vardı veeee kızımız geliyormuş teyzeleri :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :muzz: :muzz:

tebrik ederim canım, Allah kucağına aldığın günleri de görmeyi nasip etsin, prensesine hayırlı yazgılar yazsın inşallah  :amin:
Dikenden gül bitiren, kışı da bahar haline dönürür. Selviyi hür bir halde yücelten, kederi de sevinç haline sokabilir. Mevlana

elif35

kız ne çabuk 19 haftalık oldun dün gibi yaaa hamile haberini okuyuşum maşşalah kızın hayırlı bir evlat olur inşallah  :flowers:

__nil__

Alıntı yapılan: elif35 - 31 Ekim , 2011, 13:29:26
kız ne çabuk 19 haftalık oldun dün gibi yaaa hamile haberini okuyuşum maşşalah kızın hayırlı bir evlat olur inşallah  :flowers:

Evet cnm ya büyüyor kızımız çok şükür.Zaman gçiyor.inş sağlıkla doğduğunuda müjdelerim burada.

°•.ℓανιηуα.•°

demek kuzumuz kızmış haaa  :k06: yerim ben onu  :hungry: sağlıklı olarak dünyaya gelsin de....

ben her zaman şunu savunurum: ilk çocuğu kız olan anneler çok şanslılar  :laughing7:

bebeğimbenim(şerife)

Alıntı yapılan: __nil__ - 18 Ekim , 2011, 12:34:01

:amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin:  :amin: CANIMM benimm su ilk üç ay hayırlısıylaa bi gecsee
ALLAHIMMM MELEGİMİZİ KORU YARABBİM "Lα iℓαнє iℓℓα єηтє ѕüвнαηєкє iηηi кüηтü мiηєz zαℓiмiNMake a pregnancy ticker:nazar: :nazar: :amin::amin:

__nil__

Alıntı yapılan: °•. °•.ℓανιηуα.•° .•° - 31 Ekim , 2011, 13:55:44
demek kuzumuz kızmış haaa  :k06: yerim ben onu  :hungry: sağlıklı olarak dünyaya gelsin de....

ben her zaman şunu savunurum: ilk çocuğu kız olan anneler çok şanslılar  :laughing7:

sağol cnm sağlıklı hayırlıbir kız olur inş

__nil__

Alıntı yapılan: bebeğimbenim(şerife) - 31 Ekim , 2011, 13:57:16
Alıntı yapılan: __nil__ - 18 Ekim , 2011, 12:34:01

:amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin:  :amin: CANIMM benimm su ilk üç ay hayırlısıylaa bi gecsee

geçer cnm merak etme sayılı gün geçiyor.Heleki 3.aydan sonrası anlamadan geçiyor

iremuzun

çok güzelbi duygu tebrik ederim :)