minik mucizem geldi... HAMİLEYİMMMMM...minik kızımız geliyormuşşşş....sy.39

Başlatan __nil__, 24 Temmuz , 2011, 21:57:25

« önceki - sonraki »

derbeder

nilcim cok sevindim canim, biliyordum guzel sonuc cikacagini cok dua ettim  :amin: :amin:

ins. sag saglim kucaginada alirsin  :amin: :amin:
seni hanımefendiliğimle dőverim bebeğim!

__nil__

çok teşekkür ederim ya öldüm meraktan sonucu kadın söyleyene kadar.hala heyecanlıyım.birazdan doktorumu arayıp sölücem allahhhhhhııımmm şükürler olsunn :muzz: :muzz: :muzz: :hello2: :hieyt: :hieyt: :hieyt: :hieyt:

°º•✿вoɴcυĸ ɢözlüм✿•º°

:nazar: :nazar:

cemmmm

Alıntı yapılan: __nil__ - 27 Temmuz , 2011, 13:44:18
çok teşekkür ederim ya öldüm meraktan sonucu kadın söyleyene kadar.hala heyecanlıyım.birazdan doktorumu arayıp sölücem allahhhhhhııımmm şükürler olsunn :muzz: :muzz: :muzz: :hello2: :hieyt: :hieyt: :hieyt: :hieyt:
doktoruna söyle bakalım o ne diyecek kesin güzel diyecek ama  :binkybaby: bu arada kaç gün gecikmişti?

ponçik

iki günde 2 katına çıkmış , inşallah hergeçen gün , her yeni kontrolde hep güzel haberler alırsın canım  :flowers:

nesssli

çok güzel çıkmış değerin hayırlısı Allahtann haftaya keseciğinide görürsün inşallah pıt pıt kalp seslerini tekrar hamile kalasım geldi :)

aydinays

Allahım sen bütün bebek isteyenlere hamile olanlara hayırlı evlatlar nasip et. Kimseyi evlat acısı ile sınama.

__nil__

__nil__

Alıntı yapılan: cemmmm - 27 Temmuz , 2011, 13:46:52
Alıntı yapılan: __nil__ - 27 Temmuz , 2011, 13:44:18
doktoruna söyle bakalım o ne diyecek kesin güzel diyecek ama  :binkybaby: bu arada kaç gün gecikmişti?

söyledim canım 2katına çıkmış güzel dedi.haftaya salı bir kere daha kan testi yap o zaman 1000 e filan çıkmış olması lazım sonrada kese için gün veririm dedi.

bu arada günüm 1gün geçti daha ondan keseyi geç görürüm

__nil__

Alıntı yapılan: g10ca - 27 Temmuz , 2011, 13:58:26
iki günde 2 katına çıkmış , inşallah hergeçen gün , her yeni kontrolde hep güzel haberler alırsın canım  :flowers:

teşekkürler canım inşallahh

__nil__

Alıntı yapılan: nesssli - 27 Temmuz , 2011, 14:13:45
çok güzel çıkmış değerin hayırlısı Allahtann haftaya keseciğinide görürsün inşallah pıt pıt kalp seslerini tekrar hamile kalasım geldi :)

inşallah keseyide görürüz yaa hayırlısıyla.senide bekleriz hamilelerin arasına :flowers:

__nil__

cemmmm

°º•✿вoɴcυĸ ɢözlüм✿•º°

♥♥♥gülbeşeker♥♥♥