minik mucizem geldi... HAMİLEYİMMMMM...minik kızımız geliyormuşşşş....sy.39

Başlatan __nil__, 24 Temmuz , 2011, 21:57:25

« önceki - sonraki »

__nil__

Alıntı yapılan: aydinays - 27 Temmuz , 2011, 10:37:11
Canım benim senden haber bekliyorum. nasıl geçti test sonucun???

canım kan verdim 2de alıcam sonucu.2dk önce öyle bir ağrı girdi ki kasıklarıma.çok korkuyorum.inşallah bir aksilik yoktur.inşallah kan değerim katlanır.diğer testim 65ti doktor 120 ve üstü olması gerekiyor dedi.çıkmaz diye çok endişeleniyorum..off allahım ne zor şeylermiş ya sen kolaylık ver :amin: :amin: :amin:

aydinays

Yok canım ilk başlarda bende de öyle kasık ağrıalrı oldu. bebek kendine yer yapııyor. kötü birşey düşünem. Mucizeyi veren allah sahip olmanı istemişki bu sevinci heycanı yaşıyorsun sadece bol bol dua et rabbime. Allahım yar ve yardımcın olsun canım benim.
Allahım sen bütün bebek isteyenlere hamile olanlara hayırlı evlatlar nasip et. Kimseyi evlat acısı ile sınama.

özgemm

Alıntı yapılan: __nil__ - 27 Temmuz , 2011, 11:10:15
Alıntı yapılan: özgemm - 27 Temmuz , 2011, 09:30:53
canım gözünaydın RABBİM sağlık sıhhatle tamamına erdirsin inşallah
sendemi pkolusun

sağol canım teşekkürler.evetmalesef öyleyim

pko engel diil bak burdan herkes duysun
bende pkoluydum ama şuan 25 haftalık hamişim
RABBİM herkese nasibetsin inşallah

ORNA

aynen canım hamile kalamamak dert hamile kalmak ayrı bi dert insan stres yapıyo acaba iyi çıkacakmı falan diye ama merak etme rahat ol inşallah herşey yolunda gider  :amin :amin: :amin: değerinde kat kat katlar  :amin: :amin: yine erken den arayıp öğrenebilirsin güzel haberlerini bekliyoruz...

__nil__

Alıntı yapılan: aydinays - 27 Temmuz , 2011, 11:16:42
Yok canım ilk başlarda bende de öyle kasık ağrıalrı oldu. bebek kendine yer yapııyor. kötü birşey düşünem. Mucizeyi veren allah sahip olmanı istemişki bu sevinci heycanı yaşıyorsun sadece bol bol dua et rabbime. Allahım yar ve yardımcın olsun canım benim.

ediyorum canım durmadan dua ediyoruz eşimde bende öyle.rabbim sevincimizi kursağımızda bırakmasın inş

__nil__

Alıntı yapılan: özgemm - 27 Temmuz , 2011, 11:18:48
Alıntı yapılan: __nil__ - 27 Temmuz , 2011, 11:10:15
Alıntı yapılan: özgemm - 27 Temmuz , 2011, 09:30:53
canım gözünaydın RABBİM sağlık sıhhatle tamamına erdirsin inşallah
sendemi pkolusun

sağol canım teşekkürler.evetmalesef öyleyim

pko engel diil bak burdan herkes duysun
bende pkoluydum ama şuan 25 haftalık hamişim
RABBİM herkese nasibetsin inşallah

sağol canım allah sağlıklı doğumlar nasip etsin sanada

__nil__

Alıntı yapılan: ORNA - 27 Temmuz , 2011, 11:19:14
aynen canım hamile kalamamak dert hamile kalmak ayrı bi dert insan stres yapıyo acaba iyi çıkacakmı falan diye ama merak etme rahat ol inşallah herşey yolunda gider  :amin :amin: :amin: değerinde kat kat katlar  :amin: :amin: yine erken den arayıp öğrenebilirsin güzel haberlerini bekliyoruz...

aynen öyle canım.umarım öyle olur.evet 2de çıkar dediler ama 1buçukta filan ararım yine

cemmmm

hayırlı olsun cnm Allah sağlıkla kucağına almayı da nasip etsin inşallah keseyi de görürsün kalp atışlarınıda duyarsın  :amin:

__nil__

Alıntı yapılan: cemmmm - 27 Temmuz , 2011, 11:35:51
hayırlı olsun cnm Allah sağlıkla kucağına almayı da nasip etsin inşallah keseyi de görürsün kalp atışlarınıda duyarsın  :amin:

inşallah canım çok sağol

nesssli

Alıntı yapılan: __nil__ - 27 Temmuz , 2011, 11:12:39

canım kan verdim 2de alıcam sonucu.2dk önce öyle bir ağrı girdi ki kasıklarıma.çok korkuyorum.inşallah bir aksilik yoktur.inşallah kan değerim katlanır.diğer testim 65ti doktor 120 ve üstü olması gerekiyor dedi.çıkmaz diye çok endişeleniyorum..off allahım ne zor şeylermiş ya sen kolaylık ver :amin: :amin: :amin:
inşallah çıkar güzel yükselmiştir aman stres yapma Allah hayırlısını verir inşallah öğrenir öğrenmez yaz ama bizde çok merak ediyoruzzz bilesin yaniii :)

derbeder

nil biliyormusun? hala inanamiyorum hamis olmana, kendime gelemedim desem yeridir  :ehi: cok sevindim tabii.
son zamanlarda ne zaman karamsarliga kapilsam bu konuda aklima seni getiriyorum ve bana teselli oluyorsun.
seni hanımefendiliğimle dőverim bebeğim!

cemmmm

sıkmayın canınızı kızlar benimde olmuyo dediğim anda hamile olduğumu öğrendim  :nazar:  :muzz:

✿گสЯเ_ќĮż✿

İNŞALLAH SONUCUN BEKLEDİĞİNDEN DAHA YÜKSEK ÇIKAR NİLCİM  :amin: :amin:
HAYIRLI GÜZEL HABERLERLE GEL  :amin: :amin:

:muzz: :muzz: :muzz: :muzz: :muzz: :muzz: :muzz: :muzz: :muzz: :muzz: :muzz: :muzz:

Kalem eğri dilli; mürekkep siyah yüzlü; kağıt iki yüzlü!

Şimdi kalkıp arzuhalimi yazmaya kimi mahrem kılayım?

__nil__

Alıntı yapılan: nesssli - 27 Temmuz , 2011, 11:45:11
Alıntı yapılan: __nil__ - 27 Temmuz , 2011, 11:12:39

inşallah çıkar güzel yükselmiştir aman stres yapma Allah hayırlısını verir inşallah öğrenir öğrenmez yaz ama bizde çok merak ediyoruzzz bilesin yaniii :)

sağol canım inş ya söylemezmiyim dün test sonucumuda eşimden önce siz öğrendiniz :toothy10:

__nil__

Alıntı yapılan: cemmmm - 27 Temmuz , 2011, 11:48:40
sıkmayın canınızı kızlar benimde olmuyo dediğim anda hamile olduğumu öğrendim  :nazar:  :muzz:

benimde süpriz oldu ama bu stres bitmio birtürlü