minik mucizem geldi... HAMİLEYİMMMMM...minik kızımız geliyormuşşşş....sy.39

Başlatan __nil__, 24 Temmuz , 2011, 21:57:25

« önceki - sonraki »

Aytii

Nilciğim tebrikler canım çok sevindimmmmm  :opucuk: :hello2: :hello2: :hello2: :hello2: :hello2: :hello2: Allah tamamına erdirsin inşallah  :amin: :love9:

banu_fth

Alıntı yapılan: __nil__ - 25 Temmuz , 2011, 15:26:34
sibelcim anneme söyledim sadece kayınvalidemlere söylemedik daha 2 gün sonra değer artarsa söyleyeceğiz.
goncacım çok haklısın bu ay nasılsa olmuyor diye,motorsikletle gezdim,alkol sigara aldım,denize girdim,temizlik yaptım,eşimle kavga ettim,üzülüp ağladım.ve hamile kaldım inanamıyorum yaaaa

cidden akıldan o konuyu uzaklaştırmak gerekiyormuş.eşimdedebende de bu sağlık sorunları olmasına rağmen milyonda bir ihtimal vardı ve oldu...allahım sen çok büyüksün yarabbim dualarımızı kabul ettin.

:nazar: :nazar: :nazar: :nazar:
SAĞLIKLA TUTUNSUN İNŞALLAH ..  :amin: :nazar: :nazar:

meliss

nillllllllllllllllllllllll gözün aydın canım  meleğin geldi çok sevindim  yaaaa  :wav: :occasion16: :toothy10: :toothy10: :occasion16: :wav: :wav: :wav:

bak sakin ol ağır iş falan filan bişey yapma  yat dinlen bol bol bebişinle canım hadi bakalım taze hamilee  ya kıskandım bak bizim papuçlar dama  gitti iyiceee :k06: :k06: :k06: :k06:
BİRİCİK OĞLUM CANIM BALIM HERŞEYİM İYİKİ GELDİN  İYİKİ VARSIN  NEŞE KAYNAĞIMIZ HAYAT SEBEBİMİZ OLDUN   SENİ ÇOK SEVİYORUZ RÜZGAR'IMM

HASRET!M S@N@

O KADAR COK SEVİNDİM Kİ ANLATAMAM YEMŞN EDERİM İNŞ SAĞ SALİM KUCAGINA ALIRSIN DARISI
GÖÇMENE ERSUYA DERBEDERE VE AYSENİME OLSUN İNŞŞŞŞŞŞŞŞŞŞŞŞŞŞŞŞŞŞŞŞŞŞŞŞŞŞŞ TEKRAR TEKRAR TEBRİK EDERİM
TATLIM BENİM ALLAH TAMAMINA ERDİRSİN  :occasion16: :occasion16: :occasion16: :occasion16: :occasion16: :occasion16: :occasion16: :occasion16: :occasion16: :occasion16: :occasion16: :occasion16: :occasion16: :occasion16: :occasion16: :occasion16: :occasion16: :occasion16: :occasion16: :occasion16: :occasion16: :occasion16: :occasion16: :occasion16: :occasion16: :occasion16: :occasion16: :occasion16: :wav: :wav: :wav: :wav: :wav: :wav: :wav: :wav: :wav: :wav: :wav: :wav: :wav: :wav: :wav: :wav: :wav: :wav: :wav: :wav: :wav: :wav: :wav: :wav: :wav: :wav: :wav: :wav: :wav: :wav: :wav: :wav: :alkış: :alkış: :alkış: :alkış: :alkış: :alkış: :alkış: :alkış: :alkış: :alkış: :alkış: :alkış: :alkış: :alkış: :alkış: :alkış: :alkış: :alkış: :alkış: :alkış: :alkış: :alkış: :alkış: :alkış: :alkış: :alkış: :alkış: :alkış: :alkış: :muzz: :muzz: :muzz: :muzz: :muzz: :muzz: :muzz: :muzz: :muzz: :muzz: :muzz: :muzz: :muzz: :muzz: :muzz: :muzz: :muzz: :muzz: :muzz: :muzz: :muzz: :muzz: :muzz: :muzz: :muzz: :muzz: :hello2: :hello2: :hello2: :hello2: :hello2: :hello2: :hello2: :hello2: :hello2: :hello2: :hello2: :hello2: :hello2: :hello2: :hello2: :hello2: :hello2: :hello2: :hello2: :hello2: :hello2: :hello2: :hello2: :hello2: :hieyt: :hieyt: :hieyt: :hieyt: :hieyt: :hieyt: :hieyt: :hieyt: :hieyt: :hieyt: :hieyt: :hieyt: :hieyt: :hieyt: :hieyt: :hieyt: :hieyt: :hieyt: :hieyt: :hieyt: :hieyt: :hieyt: :hieyt: :hieyt: :hieyt: :hieyt: :hieyt:

இܓiڪے†∂ηßﺙuℓ இܓ

HASRET!M S@N@

Alıntı yapılan: இܓiڪے†∂ηßﺙuℓ இܓ - 25 Temmuz , 2011, 17:14:42
:amin: :amin: :amin: :amin:sanada olsun canancım  :amin:
hayırlısı olsun cnm ya takılmıyorum artık ben fazla allah hakkımda hayırlı olanı versin inş
iyi dileklerin içinde ayrıca tesekkür ederim tatlım

derbeder

Alıntı yapılan: HASRET!M S@N@ - 25 Temmuz , 2011, 17:08:20
O KADAR COK SEVİNDİM Kİ ANLATAMAM YEMŞN EDERİM İNŞ SAĞ SALİM KUCAGINA ALIRSIN DARISI
GÖÇMENE ERSUYA DERBEDERE VE AYSENİME OLSUN İNŞŞŞŞŞŞŞŞŞŞŞŞŞŞŞŞŞŞŞŞŞŞŞŞŞŞŞ TEKRAR TEKRAR TEBRİK EDERİM
TATLIM BENİM ALLAH TAMAMINA ERDİRSİN
hepimize insaAllah canim  :amin:
seni hanımefendiliğimle dőverim bebeğim!

இܓiڪے†∂ηßﺙuℓ இܓ

Alıntı yapılan: HASRET!M S@N@ - 25 Temmuz , 2011, 17:18:32
Alıntı yapılan: இܓiڪے†∂ηßﺙuℓ இܓ - 25 Temmuz , 2011, 17:14:42
:amin: :amin: :amin: :amin:sanada olsun canancım  :amin:
hayırlısı olsun cnm ya takılmıyorum artık ben fazla allah hakkımda hayırlı olanı versin inş
iyi dileklerin içinde ayrıca tesekkür ederim tatlım
en ıyısını yapıyorsun canım allah buyuk senınde haberını alacaz vaktı  geldıgınde ınsallah  :amin: :amin: rıca ederım canım ne demek hepınızın hamıle kaldıgını ogrendıkçe nasıl mutlu oluyorum anlaamam  :amin: :amin:

DİLVİN

tebrıklerrr canımmmmmm :flowers:

aşılamadan sonra pekı başka bir şey denedınmı canım  ?
***********************************************************************************
İnsanların konuşmayı bilecek kadar akıllı, susmayı bilecek kadar zeki olmamaları ne büyük bir talihsizlik

SeliN59

canım benim yıtebrik ederim İnşallah artacak değerin kendim hamile kalmış gibiyim  çok sevindim :wav: :wav: :wav: :wav: bende rahim filmi çektirdim bugün tüplerim açıldı 2 side inşallah Allah herkese nasip ederi

Balböceği

:occasion16: :occasion16: :occasion16: :occasion16: :occasion16: :occasion16: :occasion16: :occasion16: :occasion16: :occasion16: :occasion16: :occasion16: :occasion16: :occasion16: :occasion16: :occasion16: :occasion16: :occasion16: :occasion16: :occasion16: :occasion16: :occasion16: :occasion16: :occasion16: :occasion16: :occasion16: :occasion16: :occasion16: :occasion16: :occasion16: :occasion16: :occasion16:
Nil'cim gozun aydin olsun tatlimmm cok cok ama cok sevindim  :hieyt: :hieyt: :hieyt: :hieyt: :hieyt:

insallah sorunsuz bi sekilde kucagina alirsin bebegini canimin ici  :opucuk:

KasrıCinan

:alkış: :occasion16: :occasion16: :occasion16: :occasion16: :occasion16: canım çok sevindim allah tamamına erdirsin.rabbimin mucizesi masallah çok iyi bi haber.değerin iyi canım çok güzel artar o merak etme sen.hayırlı olsun :nazar:

اَعُوذُ بِكَلِماَتِ اللهِ التَّآمّةُ مِنْ كُلِّ شَيْطَاَنِ وَ هآمَّةِ وَمِنْ كُلِّ عَيْنٍ لاَمَّ

KONYALI

neeeeeeeeeeeeeeeeeeeee allahıma cok sukur...suanda kızımlar göbek atıyoruz nil teyzesi...ya gözlerime inanamadım..bu bızım nilmi falan oldum ilk başta...allah sağlıkla tamamına erdırsın cnm ınsallah...o kadar mutlu oldumkı anlatamam :nazar: :nazar: :nazar:

__nil__

Alıntı yapılan: DİLVİN - 25 Temmuz , 2011, 17:30:39
tebrıklerrr canımmmmmm :flowers:

aşılamadan sonra pekı başka bir şey denedınmı canım  ?

geçen ay tüp bebek yaptırmıştım canım ama tutmamıştı

__nil__

Alıntı yapılan: KONYALI - 25 Temmuz , 2011, 20:10:06
neeeeeeeeeeeeeeeeeeeee allahıma cok sukur...suanda kızımlar göbek atıyoruz nil teyzesi...ya gözlerime inanamadım..bu bızım nilmi falan oldum ilk başta...allah sağlıkla tamamına erdırsın cnm ınsallah...o kadar mutlu oldumkı anlatamam :nazar: :nazar: :nazar:

ya sorma canım bende inanamadım baya bir süre.çok teşekkür ederim.yerim o kızını ben
çok teşekkür ederim..inşallah devamı da gelir