minik mucizem geldi... HAMİLEYİMMMMM...minik kızımız geliyormuşşşş....sy.39

Başlatan __nil__, 24 Temmuz , 2011, 21:57:25

« önceki - sonraki »

__nil__

Alıntı yapılan: er♥su ヅ - 25 Temmuz , 2011, 10:22:05
nil haftanın başında aldığım en güzel haber çok sevindim ALLAH ÇOK BÜYÜK çok şükür tebrik ederim allah sağlıcakla kucağına almayıda nasip eder inşallah

sağol canım inşallah bi netleşse nasıl mutlu olucam bende ama zaman geçmiyor sankii...saha 4 saat var pöffff

ponçik

Alıntı yapılan: __nil__ - 25 Temmuz , 2011, 10:22:49

evet bencede foruma öyle bir bölüm açarsın bayada ilgi görür. :laughing7:
inşallah ya kasıklarım ağrıo adet olcakmışım gibi.umarım olmam.
allahın işi işte uçak biletide alamadık aksilikler oldu bugün alıcaktık yarın yada çarşambada gelicektik.ama kısmet olmadı yarın gelmek.sende istanbuldasın sanırım.ama gelicem istanbula kısmetse.sık sıkda geliyorum zaten.ablam ve anne tarafım istanbulda yaşıyor.inşallah tanışmak kısmet olur

içime öyle doğuyor, inşallah hayırlısıyla gelmiştir annesine minik melek

her zaman beklerim , benim annemde izmirde yaşıyor  :laughing7:

__nil__

Alıntı yapılan: g10ca - 25 Temmuz , 2011, 10:25:15
Alıntı yapılan: __nil__ - 25 Temmuz , 2011, 10:22:49

evet bencede foruma öyle bir bölüm açarsın bayada ilgi görür. :laughing7:
inşallah ya kasıklarım ağrıo adet olcakmışım gibi.umarım olmam.
allahın işi işte uçak biletide alamadık aksilikler oldu bugün alıcaktık yarın yada çarşambada gelicektik.ama kısmet olmadı yarın gelmek.sende istanbuldasın sanırım.ama gelicem istanbula kısmetse.sık sıkda geliyorum zaten.ablam ve anne tarafım istanbulda yaşıyor.inşallah tanışmak kısmet olur

içime öyle doğuyor, inşallah hayırlısıyla gelmiştir annesine minik melek

her zaman beklerim , benim annemde izmirde yaşıyor  :laughing7:

ya ne güzel o zaman bende seni izmire beklerim :flowers: :flowers:

derbeder

nilcim sadece ilk posta bakarak cevap yazicam arkadaslarla neler konustunuz bilmiyorum.

insaAllah dogrudur, ama bundan bir kac hafta once duygucuk diye bir arkadas var ondada 3-4 tane test pozitif verdi ve aslinda hata oldugunu anladi sonrasinda.

insaAllah hamilesindir arkadasim, kaldiki umidini yitirme degilsende ..bak cansu var burda o da tup bebek yaptirmisti ve tutmadi sonra kendiliginden hamile kaldi.
seni hanımefendiliğimle dőverim bebeğim!

__nil__

Alıntı yapılan: derbeder - 25 Temmuz , 2011, 10:27:49
nilcim sadece ilk posta bakarak cevap yazicam arkadaslarla neler konustunuz bilmiyorum.

insaAllah dogrudur, ama bundan bir kac hafta once duygucuk diye bir arkadas var ondada 3-4 tane test pozitif verdi ve aslinda hata oldugunu anladi sonrasinda.

insaAllah hamilesindir arkadasim, kaldiki umidini yitirme degilsende ..bak cansu var burda o da tup bebek yaptirmisti ve tutmadi sonra kendiliginden hamile kaldi.

inşallah canım ben hayalkırıklığına uğramam en çok bundan korkuyorum zaten.o nedenle kan testini görmeden sevinemiyorum bile.rabbim hakkımızda hayırlsını versin

derbeder

evet canim onceden havaya girince kotu oluyor..simdiden sevinme bencede kan testi pozitif olursa istedigin kadar sevinebilirsin insaAllah, dualarim seninle  :amin:
seni hanımefendiliğimle dőverim bebeğim!

__nil__

Alıntı yapılan: derbeder - 25 Temmuz , 2011, 10:40:09
evet canim onceden havaya girince kotu oluyor..simdiden sevinme bencede kan testi pozitif olursa istedigin kadar sevinebilirsin insaAllah, dualarim seninle  :amin:

sağol cnm inşş

✿گสЯเ_ќĮż✿

Alıntı yapılan: இܓiڪے†∂ηßﺙuℓ இܓ - 25 Temmuz , 2011, 00:30:01
canım benım yaşadıgınız herseyı çok ıyı anlıyor ve de hıssedıyorum ınsallah melegın annesıne gelmıştır yarın burda bızde halaylar cekerız sonra aysen var aşılama yaptı onunda dıger arkadaşlarımızında haberını alırız ınsallahhh  :amin: :amin: :muzz: :muzz: :hieyt: :hieyt:

SİBELİM ALLAH RAZI OLSUN.HİÇTE UNUTMUYORSUN BENİ  :opucuk:  :love9: :love9:
CANIM ARKADAŞIM.RABBİM GÖNLÜNÜZE GÖRE VERSİN İNŞALLAH  :amin: :amin:

Kalem eğri dilli; mürekkep siyah yüzlü; kağıt iki yüzlü!

Şimdi kalkıp arzuhalimi yazmaya kimi mahrem kılayım?

✿گสЯเ_ќĮż✿

NİLCİM SABIRSIZLIKLA SENİN KAN SONUCU BEKLEYECEM BENDE  :amin: :amin:
ALLAHIM BU SEVİNCİMİZİ DAİM ETSİN. :amin:  :muzz: :muzz: :muzz:
TESTLERDE GÖRDÜĞÜM KADARIYLA HAMİLESİN.İNŞALLAH YANILMAYIZ  :amin: :amin:

:hieyt: :hieyt: :hieyt: :hieyt: :hieyt: :hieyt:

@@@gözde@@@

nilcimmmmm canımmmmmm inşll güzel haberlerle gelirsin başlığını görünce hemen girdim dualarım seninle  :amin: :amin:

Belgink.

susanna

niiiillllllllllllllllllll nezaman cikicak kan testin zaman verdilermi kan alirken ???

ORNA

NİLCİM SAAT VERİYOLAR AMA O SAATTEN ÖNCE ÇIKIYO TELLE ÖGRENEBİLİRSİN HABER VER BİZE  :amin: :amin: :amin: :amin:

°º•✿вoɴcυĸ ɢözlüм✿•º°

nilcimmm bütün kizlar senden haber bekliyoruz  :laughing7: güzel haberlen gel ins  :amin: :amin: :amin:
:nazar: :nazar:

:nazar: :nazar:

✿گสЯเ_ќĮż✿