03 Mayıs , 2024, 09:25:02

Haberler:

www.herseyibilen.co Durma! Merak ettiğin her konuda her soruyu sen de sor!

Kopartan Sözler

Başlatan ♥♥♥gülbeşeker♥♥♥, 23 Temmuz , 2011, 16:35:00

« önceki - sonraki »

zeynep0655

hani büyükler
siz giderken biz geliyoduk diyorlarya

eee yolda niye karşılaşmadık :k06:

zeynep0655

Erkek neden karısının elini tutar..?? Bıraktığı anda alışverişe gideceğini bildiği için.. :ehi: :ehi:

hüzünden_gelme

Haber Vermeyip Beni Meraktan "ÇAT" diye Çatlatana, Bulduğum Yerde "PAT" diye Patlatırım..!  :k06:

hüzünden_gelme

Doktorun El Yazısı: ﹏﹏. Benim Gördüğüm: ∮₪₮₩£∮₪₮₩... Eczacının Gördüğü: NOVALGİN  :ehi:

hüzünden_gelme

BİR ANADOLU ATASÖZÜ DER Kİ; GELÜSE GELÜ, GELMESSE GENDÜ BÜLÜ  :ehi:

hüzünden_gelme

Keşke İnsanların Sağ Tıklayıp "Özelliklerini" Görsek.. Kastıysa "Yenilesek", Uzaktaysa "Kopyalasak", Sinirlendiriyosa "YAPIŞTIRSAK" Bİ TANE :k06:

hüzünden_gelme

Bazı İnsanlar UCUZ Çamaşır Suyu Gibidir, İnsanı YIPRATMAKTAN Başka Bir İşe Yaramazlar..!  :ehi:

hüzünden_gelme

Sen Ormanların KRALI Olsan Ne FAYDA... Hatun Kısmını Kızdırdıktan Sonra, Ne KRALLIK Kalır, Ne KARİZMA...! :k06:

hüzünden_gelme

Bir Kadına İltifat Et, Ertesi Gün Unutur.. Bir Yerinin Çirkin Olduğunu Söyle, 50 Yıl Sonra Öldüğünde Mezarına Gelir; "Bana Çirkin Demiştin" Der..  :ehi:

hüzünden_gelme

İNSANLAR İKİYE AYRILIR, BENDE ORTALARINDAN GEÇERİM, KİMSEYLE İŞİM OLMAZ  :ehi:

hüzünden_gelme

Bazıları O Kadar Huysuz ki; Cehenneme Gitse, "Bi Yerden Soğuk Geliyo" Diye Şeytanla Kavga Ederler  :ehi:

hüzünden_gelme

BİRİ DE ÇIKIP DEMİYOR Kİ BANA; "HER ŞEYİ BIRAK, UZAKLARA GİDELİM.. MASRAFLAR BENDEN"  :k06:

♥♥♥gülbeşeker♥♥♥

Alıntı yapılan: Lă_Tăhzen! - 27 Nisan , 2012, 22:34:51
4 şeyden nefret ederim :
- ağlayan misafir çocuğu.
- bağıran misafir çocuğu.
- laf dinlemeyen misafir çocuğu.
- bilgisayar hastası misafir çocuğu.

:ehi: :ehi: :ehi:
kısacası misafir çocuğu :ehi:

Aytii

Tek kuruş kârın yok hayatımda ki varlığından. İnan zararına seviyorum seni.

:laughing7:

Aytii

Simit dünyası, pilav dünyası, kebap dünyası vs derken biri de "etme bulma dünyası" diye mekan açıp her gireni tokatlasa ya.

:ehi: