20 Mayıs , 2024, 20:00:51

Haberler:

www.herseyibilen.co Durma! Merak ettiğin her konuda her soruyu sen de sor!

Kopartan Sözler

Başlatan ♥♥♥gülbeşeker♥♥♥, 23 Temmuz , 2011, 16:35:00

« önceki - sonraki »

Aytii

Hoca: Siz hepiniz adam olmayacak hayvanlarsınız
Öğrenci: Hocam bize hayvanmı dediniz?
Hoca : Evet ne olacak
Öğrenci: Hocam sizde olağanüstü bir güç var. Hayvanlarla konuşabiliyorsunuz. Sizi bi doktora götürelim :))
:ehi: :ehi:

Aytii

Alkole başlayan kızın sendromu ; bana başka erkekmi yok (15cl) erkeklerın ta.. (30cl) aslında iyi çocuktu (35cl) hata bendeydi (40cl) ben onu hala seviyorum (70 cl)...

:laughing7:

Aytii

Sadık erkek yoktur, adamı korkudan muma çevirmiş türk kadını vardır...

:toothy10:

Aytii

Ne var ulan kiloluyum işte. Halimden de gayet memnunum..Hem bu kadar güçlü bir karakteri sıska bir vücuda sığdıramazdım.

diyetteki arkadaşlara benden  :k06:

muhribe

biz halinden memnun olmayan kilolular kategorisindeyiz. ama halimizden memnun olmaya çok az kaldı  :hello2: :hello2: :hello2:

Aytii

Şeytan seni mi dürttü.? Sende dürt: "Euzû billâhimineşşeytanirracim... De yeter..:D

Aytii

Bu google gittikçe kadınlara benzio Arkadaş bırakta lafımızı bitirelim..  :ehi:

Eğer bir gün hepimiz müzik indirmekten hapse atılırsak, umarım bizi müzik türüne göre ayırırlar..  :toothy10:

Düşünsenize, herkes annesinin "tanımadığın insanlarla konuşma sakın" sözüne uymuş olsaydı şimdi kimse birbirini tanımıyordu..  :ehi:  :ehi:

En hızlı iletişim aracı annem olabilir, bir şey söylüyorum 3 saniye sonra bütün sülalenin haberi oluyor..  :laughing7:

NISSAN'ı tersten okuyunca hal hatır soran bi arabadır..  ;D

Dudağını büzerek poz veren bir kızdan daha itici bişey varsa o da dudağını büzerek poz veren bir erkektir. Evlat olsa bir vakfa bağışlarım..  :toothy10: :toothy10:

"İstesem tavlardım da uğraşmak istemedm" diye yazılır, "kızın bi kapısnda yatmadığm kaldı Nuh diyor Peygamber demiyor insafsız" diye okunur.  :k06:

Bu Acun var ya ahirette bile program yapar. ''Yok böyle cennet'' ''Cehenneme var mısın yok musun?''..  :toothy10: :toothy10: :toothy10: :toothy10: :toothy10:

Aytii

"Biscolata reklamında Türk erkekleri de var; O gördüğünüz ağaçlar, masalar hep bizimkiler."

:ehi: :ehi: :ehi: :ehi:

Balböceği

Alıntı yapılan: ๑ ♡ Köy YuмυяTαм ♡ ๑ - 11 Nisan , 2012, 15:30:43
"Biscolata reklamında Türk erkekleri de var; O gördüğünüz ağaçlar, masalar hep bizimkiler."

:ehi: :ehi: :ehi: :ehi:

superdi bu  :ehi: :ehi: :ehi: :ehi: :ehi:

Balböceği

Alıntı yapılan: ๑ ♡ Köy YuмυяTαм ♡ ๑ - 10 Nisan , 2012, 13:32:56
Ne var ulan kiloluyum işte. Halimden de gayet memnunum. Hem bu kadar güçlü bir karakteri sıska bir vücuda sığdıramazdım.

diyetteki arkadaşlara benden  :k06:

:toothy10: :toothy10: :toothy10: :toothy10: :toothy10: :toothy10: :toothy10: :toothy10:
Hem bu kadar güçlü bir karakteri sıska bir vücuda sığdıramazdım.

ozellikle son cumlelere bittim  :ehi: :ehi: :ehi:

Aytii

oysa herkes öldürür sevdiğini...kimi bir bakışıyla yapar bunu, kimi ''kilo mu aldın sen, bu bikini küçük gelmiş yeaaa'' diyerek...  :toothy10: :toothy10: :toothy10:

Aytii

"Üşüdüysen ceketimi vereyim" diyen adamı sever, direk ceketi verene aşık olursun."Hava serin dedim ben" diyen mal da eski sevgili.  :laughing7:

HASRET!M S@N@

Şimdi Bana Kaybolan Yıllarımı Verseler, ''Bunlar Benimkiler Değil'' Deyip Çirkeflik Yaparım :))

rümeysaa

Aytii

Ayşegül bişeyler paylaş buraya

senin paylaştıkların çok komik oluyor  :k06: