Kopartan Sözler

Başlatan ♥♥♥gülbeşeker♥♥♥, 23 Temmuz , 2011, 16:35:00

« önceki - sonraki »

rümeysaa

Alıntı yapılan: gulum22 - 20 Mart , 2012, 22:35:36
:ehi: :ehi: :ehi: ben gece gündüz tartiliyom en büyük hobim oldu  :ehi: :ehi: :toothy10: :toothy10: zaten tartiya ine cika zayifladim  :ehi: :ehi: :ehi: :toothy10: :toothy10: :toothy10:

:toothy10: :toothy10: :toothy10: :toothy10:

Lă_Tăhzen!

Yüz verdim diye şımaracaksan eger 96sını geri alırım etrafımda 4 dönersin
O da olmazda 98ini alırım 2'lersin  :k06:

FİGENN

eskiden saat 24'ü geçince 900lü erotik hatların reklamı olurdu. şimdi 5 kilo bal 100 lira reklamı. demek ki bi' güçten düşme oldu.    :toothy10:     :toothy10:

♥♥♥gülbeşeker♥♥♥

Garanti bankasının tavuklu köpekli reklamı şöylede youmlanabilir :
kuş kadar beyniniz olduğu için,
eşek gibi gelip bizden kredi alacaksınız.
köpek gibi ödeyeceksiniz,
ve sizi tavuk gibi yolacağız
:toothy10: :toothy10: :toothy10:

♥♥♥gülbeşeker♥♥♥

Alıntı yapılan: ÜLKÜHAN - 21 Mart , 2012, 16:19:08
eskiden saat 24'ü geçince 900lü erotik hatların reklamı olurdu. şimdi 5 kilo bal 100 lira reklamı. demek ki bi' güçten düşme oldu.    :toothy10:     :toothy10:
koptum çok doğru beyaz bile tiye almaya başladı :ehi: ne bu bal bolluğu çeşmeden akıyo mübarek :ehi:

♥♥♥gülbeşeker♥♥♥

Sana taş atana sen çiçek at.....

Ama saksıyla beraber at
:ehi: :ehi: :ehi:

♥♥♥gülbeşeker♥♥♥

Seni seviyorum demek kolay tabi. Asıl zor olan; şemsi paşa pasajında paşa tasıyla beş tunç tas has kayısı hoşafı içmişler elleri büzüşesiceler, diyebilmektir. :ehi: :ehi: :ehi:

Lă_Tăhzen!

:ehi: :ehi: :ehi: :ehi:

Lă_Tăhzen!

Alıntı yapılan: ♥♥♥gültanesi tontik annesi♥♥♥ - 21 Mart , 2012, 20:54:11
Seni seviyorum demek kolay tabi. Asıl zor olan; şemsi paşa pasajında paşa tasıyla beş tunç tas has kayısı hoşafı içmişler elleri büzüşesiceler, diyebilmektir. :ehi: :ehi: :ehi:

Balböceği

:toothy10: :toothy10: :toothy10: :toothy10: :toothy10:

Balböceği

Alıntı yapılan: ♥♥♥gültanesi tontik annesi♥♥♥ - 21 Mart , 2012, 20:49:44
Garanti bankasının tavuklu köpekli reklamı şöylede youmlanabilir :
kuş kadar beyniniz olduğu için,
eşek gibi gelip bizden kredi alacaksınız.
köpek gibi ödeyeceksiniz,
ve sizi tavuk gibi yolacağız
:toothy10: :toothy10: :toothy10:

Lă_Tăhzen!

Balböceği

Balböceği

Köpeğime "Milletin köpeği piyano çalıyor sen anca dişi peşinde koş" dedim, "Piyano aldın da çalmadık mı" dedi. Düşündümde köpek haklı galiba.)

Balböceği

Babacım..Berlin mükemmel,insanlar çok hoş ve burayı gerçekten çok sevdim.Fakat baba okuluma saf altın kaplama Ferrari 599 GTB arabam ile gitmekten çok utanıyorum. Çünkü tüm öğretmenlerim ve öğrencilerin çoğu okula tren ile gelip gidiyolar.
/Oglun Nasser/

Benim Sevgili Oğlum, az önce 20 milyon doları hesabına transfer ettim artık bizi utandırma lütfen. Git ve sen de kendine bir tren al. SEVGİLER/BABAN