15 Mayıs , 2024, 14:17:59

Haberler:

www.herseyibilen.co Durma! Merak ettiğin her konuda her soruyu sen de sor!

Kopartan Sözler

Başlatan ♥♥♥gülbeşeker♥♥♥, 23 Temmuz , 2011, 16:35:00

« önceki - sonraki »

hüzünden_gelme

Koca: Karıcığım yemek yapmasını öğrende aşçıyı işten çıkaralım. Karısı: Sende sevişmeyi öğrende soförü işten çıkaralım.♥ :toothy10: :toothy10: :toothy10:

♥♥♥gülbeşeker♥♥♥

♥♥♥gülbeşeker♥♥♥

Bi Kere Öpeyimmi ? + Evlenmeden Olmaz - O zaman Evlenince Haber ver :)))) :ehi:

♥♥♥gülbeşeker♥♥♥

BAZI İNSANLAR SOĞAN CÜCÜĞÜ GİBİ...İÇİNDEKİ GÜZELLİĞİ GÖRMEN İÇİN KAFASINA SERT BİR CİSİMLE VURMAK GEREKİR....YOKSA VERİM ALINMIYOR..:)))

♥♥♥gülbeşeker♥♥♥

‎- Yanıma Keyfimin Kahyasını, Paşa Gönlümü ve Tepemin Tasını Alarak Hep Beraber, Burnumun Dikine Gitmeye Bayılıyorum :)

♥♥♥gülbeşeker♥♥♥

Sen Gittikten Sonra Hiçbir Şeyin Tadı Tuzu Kalmadı. Doğru Söyle Tuzluğu Sen mi Aldın? :ehi:

♥♥♥gülbeşeker♥♥♥

şuan mutluluğun resmini çiz deseler bana. 0,9 ucu olan var mı?? Diye bağırırım. O kadar hazırlıksızım yani :)

♥♥♥gülbeşeker♥♥♥

Seviyorum seni sevgiLi .

Emniyet müdürLüğünün önünde ,

- Hαp vαr cigαrα vαr ` Der gibi   :toothy10: :toothy10: :toothy10:

♥♥♥gülbeşeker♥♥♥

Sevdiğim kızla, Adriana'nın fotografını yanyana koyuyorum..malumunuz hüzünlenip kahroluyorum. sonra bi kendime bide kıvanç'a bakıyorum hemen geçiyo..))))  :ehi: :ehi: :ehi:

doğangüneş

fıstık

Alıntı yapılan: ♥♥♥gültanesi tontik annesi♥♥♥ - 29 Şubat , 2012, 01:05:01
Sevdiğim kızla, Adriana'nın fotografını yanyana koyuyorum..malumunuz hüzünlenip kahroluyorum. sonra bi kendime bide kıvanç'a bakıyorum hemen geçiyo..))))  :ehi: :ehi: :ehi:

:ehi: :ehi: :ehi: SÜPERMİŞ

HASRET!M S@N@

Alıntı yapılan: ♥♥♥gültanesi tontik annesi♥♥♥ - 29 Şubat , 2012, 01:00:04
‎- Yanıma Keyfimin Kahyasını, Paşa Gönlümü ve Tepemin Tasını Alarak Hep Beraber, Burnumun Dikine Gitmeye Bayılıyorum :)
:toothy10: :toothy10: :toothy10: :toothy10:

Sır_Çiçegi

Evlilikte: Kadın kilo alır, " kendini bıraktı " olur . . Erkek kilo alır " karısı iyi baktı " olur . .
Hayatım Eşimle Değişti,
Oğlumla Mükemmelleşti...

Balböceği

Alıntı yapılan: ♥♥♥gültanesi tontik annesi♥♥♥ - 29 Şubat , 2012, 01:03:27
Seviyorum seni sevgiLi .

Emniyet müdürLüğünün önünde ,

- Hαp vαr cigαrα vαr ` Der gibi   :toothy10: :toothy10: :toothy10:

:toothy10: :toothy10: :toothy10:

Balböceği

Alıntı yapılan: ♥♥♥gültanesi tontik annesi♥♥♥ - 29 Şubat , 2012, 01:05:01
:ehi: :ehi: :ehi: :ehi: :ehi: :ehi: