28 Nisan , 2024, 03:05:05

Haberler:

www.herseyibilen.co Durma! Merak ettiğin her konuda her soruyu sen de sor!

Kopartan Sözler

Başlatan ♥♥♥gülbeşeker♥♥♥, 23 Temmuz , 2011, 16:35:00

« önceki - sonraki »

--elif--

Hesap makinmda 3+5 dedim "Bana 3ün 5in hesabnı yapma lan'' dedi. Abi teknoloji ne kadar ilerlemiş ya  :ehi: 

--elif--

Her sene "akdeniz, karadeniz biz karnemizi isteriz" diyen çocuk; Lisede. "kars, bolu, niğde, biz istemeyiz karne" diyeceksin..   :ehi: 

--elif--

Somon balıkları üremek için 100 km yol katediyolarmış" diye bilgi edindim, bu yaşıma geldim böyle abazalık görmedim.   :ehi:  :ehi: [/color]

--elif--

Çengel bulmaca da ''boru sesi'' yazan yere Sinan Akçıl yazdım :D :D :D   :ehi: 

--elif--

okuduğu lise ; yoqqq' üniversite ; boğaziçi universitesi ' bu nasıl bir torpildir lan.   :ehi:

°º•✿вoɴcυĸ ɢözlüм✿•º°

ay hepsi cok süper beyendimmmmmmmm  :ehi: :ehi: :toothy10: :toothy10: :laughing7: :laughing7:
:nazar: :nazar:

:nazar: :nazar:

♥♥♥gülbeşeker♥♥♥

bende çok güldüm elif
hele somon balıklarına :ehi:
Alıntı yapılan: --€lif-- - 26 Ağustos , 2011, 21:27:15
Hesap makinmda 3+5 dedim "Bana 3ün 5in hesabnı yapma lan'' dedi. Abi teknoloji ne kadar ilerlemiş ya  :ehi: 
bide bu :ehi:

hüzünden_gelme

:ehi: :ehi: :ehi: :ehi: :toothy10: :toothy10: :toothy10: :toothy10: :toothy10: :toothy10:

koptummm eliffffffffff  :ehi: :ehi: :ehi: :ehi: :ehi: :ehi:

--elif--

bendee koptum haydeee hep birlikte kopalımm  :ehi:  :ehi:  :ehi:

--elif--

teravih namazında duvar kenarına oturan 6 yaşındaki A.Ö. namaz bitiminde atılan tesbihlerin altında kalarak ağır yaralandı.  :ehi:

--elif--

Kasiyer olan eski sevgilim marketten hıyar aldığımı görünce aynı sen dedi. Şimdilik cevap vermedim,Ama elbet evde kaşar bitecek.  :ehi:

--elif--

Hayatta hiçbir şeyi merak etmedim sanalda "xD" diye gülen insanların gerçek hayatta nasıl güldüklerini merak ettiğim kadar.  :ehi:

--elif--

Bundan sonra "Aa mesaj geldi,of Turkcellmiş" diye üzülmek yok;"Mesaj geldi kesn Turkcelldir.Anaa değilmiş lan"diye sevinmek var  :ehi: 

--elif--

Bankamatikten para çekince sayan vatandaş; para eksik çıksa ne yapacaksın çok merak ediyorum.  :ehi:

--elif--

Sevgili Pegasus,uçaklara kız ismi veriyorsun iyi güzel de "abi bugün Ayşe'ye bindim,uçurdu beni ahaha!"diyen yüzlerce öküz olur.  :ehi: