Kopartan Sözler

Başlatan ♥♥♥gülbeşeker♥♥♥, 23 Temmuz , 2011, 16:35:00

« önceki - sonraki »

hüzünden_gelme

Bir kadın bunalımı : Bunalım, Bunaalım, Bunu alıım, bunu alayım, bunu da alayım, bunu al bunu, al bunu da, bunu da.....:))))

:ehi: :ehi: :ehi:

hüzünden_gelme

Saat daha 9 iken hadi kalk saat 11 oldu diyen kişiye, Anne denir :))

banu_fth

Alıntı yapılan: Nar Çiçeği❀ܓ - 07 Ağustos , 2011, 10:48:16
Bir kadın bunalımı : Bunalım, Bunaalım, Bunu alıım, bunu alayım, bunu da alayım, bunu al bunu, al bunu da, bunu da.....:))))

:toothy10: :toothy10: :toothy10:

♥♥♥gülbeşeker♥♥♥

Alıntı yapılan: --€lif-- - 07 Ağustos , 2011, 10:39:58
Arkadaşının telefonunu oyunlara bakacağım diye alıp hemen fotoğraflara ve mesajlara bakan insan, sen çok şerefsizsin lan.  :ehi:  :ehi: 
:toothy10: :toothy10: :toothy10: :toothy10: :toothy10:

♥♥♥gülbeşeker♥♥♥

aynı ben

Aytii

Sivrisineklere İsmail YK açtım. Oturdular raid içiyorlar.

♥♥♥gülbeşeker♥♥♥

Balböceği

Alıntı yapılan: ♥♥♥gültanesi tontik annesi♥♥♥ - 07 Ağustos , 2011, 12:51:10

aynı ben
:ehi: :ehi: :ehi: :ehi:

hüzünden_gelme

' Çıkıyoruz ama sevmiyorum ' ne lan ? ' Hamileyim ama bakireyim ' der gibi. :k06: :k06:

hüzünden_gelme

"Aaay ben sadece Erkeklerle anlaşabiliyoruum" diyen kıza usulca sokulup 'kaça anlaşıyosun' diyesim var ama ayıp olur  :ehi: :ehi:

hüzünden_gelme

Etrafında on tane Rus kız, cebinde tonla para, şan şöhret.. Hayat Serdar Ortaç'ı yoruyorsa biz napak kanka ölek mi ? :ehi: :ehi:

hüzünden_gelme

Bu Turkcell'de iyice uçtu. Yok 20 yükle 120 al 40 yükle 400 al Hesaplamalarıma Göre 30Bin TL Yüklesem şirketi üstüme yapacaklar.

:ehi: :ehi:

miray

+ Usta bize 2 tane bol acılı adana çek
- Dostum, niye acılı söyledin ki ben acılı sevmem .
+ Dost acı söyler..

Lă_Tăhzen!

Ajdar'ın yeni şarkılarının olduğu laptopu çalındığı için albümü yayınlanamayacakmış. Bir de hırsızlık kötü bir şey derler. :D   :k06:

Lă_Tăhzen!

Yeni nesil ilköğretim fişleri şöyle olacak "Ali Ayşeyi dürt - Ahmet fotoya yorum yap -Oya durumumu beğenir misin ? :)
;D