29 Nisan , 2024, 15:28:12

Haberler:

www.herseyibilen.co Durma! Merak ettiğin her konuda her soruyu sen de sor!

Kopartan Sözler

Başlatan ♥♥♥gülbeşeker♥♥♥, 23 Temmuz , 2011, 16:35:00

« önceki - sonraki »

doğangüneş

Alıntı yapılan: Nar Çiçeği❀ܓ - 21 Ağustos , 2011, 16:45:58
Aç mısın ? dedi. Hayır dedim. Sen sormıcak mısın? dedi. – Ömrümü yedin doymadın mı? dedim. ... Sustu. :k06:
:ehi: :ehi: :ehi:

benimde büyük oğlum çok iştahsızdı ki hala ölye  :y25:

bende ona derdim hep sadece ömrümü yiyerek büyüdün azcık yemek yesen olmazmıydı diye..
güler misin ağlar mısın  :k06: :k06:

Aytii

Alıntı yapılan: doğangüneş - 21 Ağustos , 2011, 16:47:56
Aç mısın ? dedi. Hayır dedim. Sen sormıcak mısın? dedi. – Ömrümü yedin doymadın mı? dedim. ... Sustu. :k06:

bende ona derdim hep sadece ömrümü yiyerek büyüdün azcık yemek yesen olmazmıydı diye..

2 kat güldüm buna  :ehi: :ehi:

banu_fth

Alıntı yapılan: ๑ ♡ Köy YuмυяTαм ♡ ๑ - 21 Ağustos , 2011, 16:54:59

2 kat güldüm buna  :ehi: :ehi:

:ehi: :ehi: :ehi: :ehi: :ehi:

♥♥♥gülbeşeker♥♥♥

çok komiksin ayşe
yoksa bu sözün patenti sendemi :ehi:

°♥°k@rd€L€ñ¬@zr@°♥°

hepsine bayildim parmaklariniza saglik  :toothy10:  :toothy10: :toothy10: :toothy10: :toothy10:

:love9: KUZUCUKLARIM RABBIM SIZI KORUSUN :love9:

Balböceği

Alıntı yapılan: Lă_Tăhzen! - 18 Ağustos , 2011, 00:24:50
Biz Türkler "kimooo?" sorusuna verilen standart "been" cevabının ses analizini yapıp, kişinin kim olduğunu anlayabilen eşsiz bir gene sahibiz. ♥
:ehi: :ehi:
:toothy10: :toothy10: :toothy10: :toothy10: :toothy10: :toothy10:

hüzünden_gelme

Kızların kedilerde ne bulduğunu anlamıyorum. Kılsa kıl, bıyıksa bıyık, hayvanlıksa hayvanlık hepsi erkeklerde de mevcut yani.:)' :ehi: :ehi: :ehi:

hüzünden_gelme

Bülent Ersoy'a evlenme teklif edecek olan gençten şok açıklama, "Zaten 5 ay ömrüm kaldı, ben de bir çılgınlık yapayım dedim."  :ehi: :ehi: :ehi:

hüzünden_gelme

Türk olmak ; aldığı şampuanı bir haftada bitirip, kalan azıcık kısmını suyla karıştırarak 1 ay daha idare etmektir !

:ehi: :ehi:

hüzünden_gelme

Millet 11 yaşında Manita yapsın, facede ilişki yapsın 54 beğeni 241 yorum alsın, bizde hala ekmek arası domates yiyelim.

hüzünden_gelme

Bir erkekten kusursuz aşk beklemek, tavuğa çikolata yedirip kinder süpriz yumurtlamasını beklemek gibidir :)))

:toothy10: :toothy10: :toothy10: :toothy10:

hüzünden_gelme

İçimden bir ses "çık gez dolaş,Türkiye'nin tadını çıkar." diyor, ben de ona dönüp diyorum ki: "lan yavşak param mı var gezeyim!"

hüzünden_gelme

Abi bu sinek ilacının tarih geçmiş. -Tabi abla getir hemen değişelim sinekler zehirlenir falan , Allah korusun.

Lă_Tăhzen!

özgeee sen çok yaşa emii bayıldım bunlara harıka   :toothy10:

hüzünden_gelme

Otobüslerde ayakta durmakta zorlanan amcalar& teyzeler evlenme programlarına çıkınca kolbastı oynayabiliyor.Hayat çok garip ♥