20 Nisan , 2024, 02:54:10

Haberler:

www.herseyibilen.co Durma! Merak ettiğin her konuda her soruyu sen de sor!

Kopartan Sözler

Başlatan ♥♥♥gülbeşeker♥♥♥, 23 Temmuz , 2011, 16:35:00

« önceki - sonraki »

hüzünden_gelme

Kızlar; paralı kültürlü akıllı romantik yakışıklı ve evliliğe
can atan birini istediğinizi biliyorum. yok öyle biri iyi geceler. :k06: :k06:

hüzünden_gelme

‎''Durup durup icat çıkarma" diyen annelerimiz yüzünden bilim adamı olamadık biz. :ehi: :ehi: :ehi:

derbeder

Alıntımisafirliğe gittiğimiz evin sahibi biz ayrılırken ''bunu saymayız'' deyince kendini tutamayıp ''ne kadar mızıkçısın ya'' dedim.

evet aynen boyle olur misafirliklerde  :k06:
seni hanımefendiliğimle dőverim bebeğim!

derbeder

AlıntıKavak yelleri yeni bölüm.. sene 2768.. aslı tatil için jüpiter'e gider, orada bir mars'lıyla tanışır ve olaylar gelişir.

AlıntıKavak Yelleri'nde şu güne dek; 1918 hamilelik testi, 122 kaza, 511 barışma sonrası sevişme, 13 ölüm, 1 diriliş sahnesi çekilmiş.

:ehi:
seni hanımefendiliğimle dőverim bebeğim!

♥♥ElMa ŞeKeRİm♥♥

Alıntı yapılan: derbeder - 04 Ağustos , 2011, 11:35:01
AlıntıKavak yelleri yeni bölüm.. sene 2768.. aslı tatil için jüpiter'e gider, orada bir mars'lıyla tanışır ve olaylar gelişir.

AlıntıKavak Yelleri'nde şu güne dek; 1918 hamilelik testi, 122 kaza, 511 barışma sonrası sevişme, 13 ölüm, 1 diriliş sahnesi çekilmiş.

:ehi:
:ehi: :ehi: :ehi:

...ŞehzadEfe...

Besle kargayı hindi diye satarsın  :tongue3:
Sadece filmlerde olur sanırdım böylesine büyük aşklar
Bizim seninle doğmayı bekleyen bir oğlumuz var

hüzünden_gelme

'Serbest bir ilişkisi var" ne demek lan. Serbest böyle oooh bi onla bi bunla. Oh birazda şuna gideyim. Hasan abii sende gel

:ehi: :ehi:

hüzünden_gelme

Sevgiliye mesaj at cevap bekle ; kanser ol. Romantik plan yap peki yazsın ; kanser ol. Sonra cep telefonu kanser yapıyomuş.  :ehi: :ehi:

hüzünden_gelme

Eli Kaşınır Para Gelecek,Ayagı Kaşınır Yola Gidecegim,Kulagı Kaşınır Biri Beni Anıyor..Abi Kirlisin İşte Bi Git Yıkan Ya  :ehi: :ehi: :ehi:

♥♥♥gülbeşeker♥♥♥

Alıntı yapılan: Nar Çiçeği❀ܓ - 05 Ağustos , 2011, 20:49:03
Eli Kaşınır Para Gelecek,Ayagı Kaşınır Yola Gidecegim,Kulagı Kaşınır Biri Beni Anıyor..Abi Kirlisin İşte Bi Git Yıkan Ya  :ehi: :ehi: :ehi:
:toothy10: :toothy10: :toothy10: :toothy10: :toothy10: :toothy10:
:ehi: :ehi: :ehi: :ehi: :ehi: :ehi:
süper

HASRET!M S@N@

Alıntı yapılan: Nar Çiçeği❀ܓ - 03 Ağustos , 2011, 21:22:45
‎''Durup durup icat çıkarma" diyen annelerimiz yüzünden bilim adamı olamadık biz. :ehi: :ehi: :ehi:
:ehi: :ehi: :ehi: :ehi: :ehi:

--elif--

Arkadaşının telefonunu oyunlara bakacağım diye alıp hemen fotoğraflara ve mesajlara bakan insan, sen çok şerefsizsin lan.  :ehi:  :ehi: 

--elif--

Laptop'un pili biterken "Fişe takın ya da başka bir güç kaynağı bulun" diyen Windows! Başka güç kaynağı ne lan, icat mı yapıcaz?  :ehi:   :ehi: 

--elif--

Kadınları anlayabilmek için empati kuruyorm bazen; Dün Arabamı 55 dakkada parkedip, Mango'da bi eteğe 1saat 20 dakka öylece baktım.  :ehi: 

hüzünden_gelme

Alıntı yapılan: --€lif-- - 07 Ağustos , 2011, 10:39:58
Arkadaşının telefonunu oyunlara bakacağım diye alıp hemen fotoğraflara ve mesajlara bakan insan, sen çok şerefsizsin lan.  :ehi:  :ehi: 

:ehi: :ehi: :ehi: