28 Nisan , 2024, 09:42:15

Haberler:

www.herseyibilen.co Durma! Merak ettiğin her konuda her soruyu sen de sor!

Evlilik sizi ne kadar değiştirdi?

Başlatan hüzünden_gelme, 23 Temmuz , 2011, 14:57:51

« önceki - sonraki »

hüzünden_gelme

banu_fth

kilo aldım ...
aşırı duygusal oldum .. o sert duvarım kalktı ..
mucadelem iki kişilik oldu .. paylaşımlı oldu çok rahatladım . tek başına mucadele etmektense birlikte mücadele etmeyi öğrendim.
biz demeyi öğrendim .. biz in ne kadar güzel bişe olduğunu öğrendim ..
ayrıca "anne" "baba" nedir ne hisseder ne konuşur ne yaşarlar .. bunları öğreniyorum  :k06:  :love9:

kısaca çok şükür Allaha .. güzellikleriyle geldi evlilik bana ..  :amin: :amin: :nazar: :nazar:

hüzünden_gelme

Alıntı yapılan: eylül_üm - 23 Temmuz , 2011, 15:03:28
kilo aldım ...
aşırı duygusal oldum .. o sert duvarım kalktı ..
mucadelem iki kişilik oldu .. paylaşımlı oldu çok rahatladım . tek başına mucadele etmektense birlikte mücadele etmeyi öğrendim.
biz demeyi öğrendim .. biz in ne kadar güzel bişe olduğunu öğrendim ..
ayrıca "anne" "baba" nedir ne hisseder ne konuşur ne yaşarlar .. bunları öğreniyorum  :k06:  :love9:

kısaca çok şükür Allaha .. güzellikleriyle geldi evlilik bana ..  :amin: :amin: :nazar: :nazar:

:nazar: :nazar: :nazar: :nazar:

:amin: :amin: :amin: :amin:

Aytii

bekarken nasılsam evliykende öyleyim kişiliğimde zerre kadar değişiklik yok

eskiden nasıl tepem attığında gerekeni yapıyorsam şimdide öyleyim asla çekinmem o konuda tavrımı koyarım ne olursa olsun

çok şükür herzaman sorumluluk almasını bilmişimdir

eşimde benden memnun bende ondan  :nazar: :love9:

sadece hayat şartları yaşam tarzı değişiyor

gittiğim yere genelde uyum sağlarım  :icon_thumright:

Demet_dk

DAHA FAZLA SORUMLULUK YÜKLENDİK
KİŞİLİKAÇISINDAN DEĞİŞİKLİK YOK

AMA FİZİKSEL AÇIDAN Bİ 10 KİLO FARK ATTIK İKİMİZDE
BİRBİRİMİZE İYİ BAKTIK  :love9: :love8:

Balböceği

Eskiden nasilsam simdide oyleyim  :nazar:

Nazar degmesin bana  :k06: bi 4 kilo fazlam var onu versem tamamdir  :hieyt:

@@@gözde@@@

aşırı derecede kilo aldım
depresyona girdim
hiç dr gitmeyen ben hastaneden çıkamaz oldum(Allah bundan kötü etmesin, başka dert vermesin rabbim)
evlilik ve sorumluluk biraz ağır gedli sanırım
3 yıll da Allahıma şükürler olsun evliliğimde herşey yerli yerine oturdu  :nazar: :nazar:
iyikide eşimle evlenmişim dünya gene gelsem gene bitaneml evlenmek isterdim :love9: :love7: :nazar:

Balböceği

Kilo basa bela bende en az 20 kilo aldim 65 iken oldum 81  :-ooo :-ooo :-ooo :-ooo

simdi 74 oldum 68 olsam bi  :hieyt:

@@@gözde@@@

ahhhhhh ahh zaten sanki bi kilo gitse bütün dertler çözülcek dr aşılama olman için zayıflaman lazım diyo zaten belki zayıfarsamn kendiliğinden hamile kalırsın diyo.... dmin zaten geri zekalı adamın biri çok fena sinir etti beni yakında sinir komasına girip  hastaneye yatacam valla benimki bana yetiyo aptal adam seni eşine sölicem demesin mi benim neyimi sölicekmişin sen dedim sana biraz az yedirsin diyo :violent1: :violent1: ben yiyosam kendi ekmeğimi eşimin ekmeğini yiyorum dedim olsun zayıflaman lazım senin diyo bende zayıflayıp zayıflamamak benim bilcem iş bbu konuda kimseye laf sölemek düşmez dedim öküz aptal gerizekalı:violent1: o gittti sinirimden höngür höngür ağladım insanlardan hatta kendimden bile nefret etemye başladım :crybaby2: :BangHead:

SeliN59

BENDE EVLENDİĞİMDE 47/48 KİLOYDUM ŞUANDA 61 KİLOYUM LİSEDEN MEZUN OLUR OLMAZ İŞE GİRDİM DÜĞÜNÜME 20 GÜN KALAYA KADAR ÇALIŞTIM EVLENİNCE İŞTEN ÇIKTIĞIM İÇİN BİR BOŞLUĞA DÜŞTÜM SANKİ BUNU ATLATMAM ÇOK ZOR OLDU EVLENDİKTEN 6 AY SONRA TAYİNİMİZ ÇIKTI MEMLEKETİMDEN TAŞINDIK EN ÇOKTA BU ETKİLEDİ BENİ DOKUNSALAR AĞLAYACAK BİR DURUMA GELDİM AGRASİFLEŞTİM  KAVGAYI HİÇ SEVMEM AMA EN UFAK ŞEYLERE KIL OLMAYA BAŞLADIM EVLENELİ 17 AY OLUYOR YAVAŞ YAVAŞ DÜZELMEYE BAŞLADIM İNŞALLAH DAHADA OTURUR EVLİLİĞİM BENDE EŞİMDEN ALLAH RAZI OLSUN ÇOK MEMNUNUM ALLAH BOZMASIN GERÇEKTEN BENDE BİDAHA DÜNYAYA GELSEM EŞİMLE KARŞILAŞMAK İSTERDİMMMM :love9: :love9: :love9:

asuman1981

BENDE TERS TEPTİ GALİBA 65 KİLOYDUM EVLENİRKEN ŞİMDİ 53 ÜM  4 YILDIR EŞİMLE AİLEM ARASINDA ŞIKIŞTIĞIM  İÇİN GENELDE BUNALIM TAKILIYORUM :BangHead: :BangHead: ESKİDEN NE MUTLUYMUŞUM  ŞİMDİ ANLIYORUM  :crybaby2: :crybaby2:MİĞREN ATAKLARIM ESKİYE NAZARAN ÇOĞALDI ...

βαlκιz

:love3: güηвє güη вüуü∂üηüz ιçιм∂є,güηвє güη вüуüуσяѕυηυz şιм∂ι gözüмüη öηüη∂є  :love3:

ツgöçmen_54 ツ

bekarken nasılsam şimdide aynen öyleyim sessiz sakin etliye sütlüye karışmayan biriyim..bu huyumu çok seviyorum..kilo bakımından çok dertliyim evlenirken 52 idim şimdi 69 um pko var acil vermem lazım  :-\

flowers

dıŞardan ßakınCa ßayaa ßir saßırLı oLmayı Öğrettiğini Gözümlen Göreßiliorum..  :basardim:

derbeder

degistirmek demeyelimde, bana kattigi seyler var diyelim...

daha fazla sabretmek gibi...kendinden once baskasini dusunmek gibi...sadece kendini degilde iki kisiyi dusunmek gibi..
seni hanımefendiliğimle dőverim bebeğim!