28 Nisan , 2024, 08:34:46

Haberler:

www.herseyibilen.co Durma! Merak ettiğin her konuda her soruyu sen de sor!

fibrokist-emzirme

Başlatan serife26, 20 Temmuz , 2011, 11:01:33

« önceki - sonraki »

serife26

yaklaşık 2 senedir göğüslerimde fibrokist var,özellikle sol olanda acı duymuş öyle doktora başvurmuştum,tedaviye fln gerek yok demişti.şimdi bebişim 21 günlük ve emzirirken ilk günlerde sadece meme ucunda acı vardı fakat şu an çok kötü durumdayım.özellikle sol memede bebek emmeye çalıştığı anda hem uçtan gelen acayip bir acı hem de derinden taa memenin en üst noktasına kadar giden sızıyla karışık çok pis bir ağrı var,sanki bebek emerken memenin en uzak noktasından bir baskıyla süt çıkmaya çalışır gibi,vakumlama ötesi bişey sanki,bebeğin kavradığı yer uç kısımlar ama acım çok derinlerde,emme bitincede şu an bile ağrım var,sızlama batma şeklindede ağrılar oluyor memenin farklı bölgelerinde,acaba bu fibrokistten mi,böyle bi durum yaşayn var mı acaba,çok çaresiz kaldım,şu an yayladayım,en erken haftaya gidebilirim doktora,o açıdan bi çözüm bilen varsa nolur bana yardım edin.

gülay t.

Canım fibrokist böyle bir ağrıya neden olur mu bilemiyorum ama aklıma süt düğümlenmesi geldi. Bebek göğsü tam boşaltamadığında bir süre sonra kalan süt düğümlenip ağrı yapıyor, bazen de ateş yapıyor. Forumda Mastit adı altında konu başlığı vardı oradan bilgi edinebilirsin. İnternetten de araştır istersen belirtilerin tutuyor mu diye.

serife26

Alıntı yapılan: gülay t. - 20 Temmuz , 2011, 14:55:08
Canım fibrokist böyle bir ağrıya neden olur mu bilemiyorum ama aklıma süt düğümlenmesi geldi. Bebek göğsü tam boşaltamadığında bir süre sonra kalan süt düğümlenip ağrı yapıyor, bazen de ateş yapıyor. Forumda Mastit adı altında konu başlığı vardı oradan bilgi edinebilirsin. İnternetten de araştır istersen belirtilerin tutuyor mu diye.

bir de o konuyu araştırayım o halde,sağolasın....nette fibrokistle alakalı bişey bulamadım ztn...inş geçici bişeydir...