27 Nisan , 2024, 19:33:09

Haberler:

www.herseyibilen.co Durma! Merak ettiğin her konuda her soruyu sen de sor!

eşi sezeryan doğuma giren varmı?

Başlatan yassminn, 20 Temmuz , 2011, 07:03:51

« önceki - sonraki »

yassminn

eşi(kocası)sezeryan doğuma giren varmı?

Balböceği

Ben sezeryan olmadim ama esim dogumda yanimdaydi ..

cok destek oldu sagolsun  :icon_thumright:

polaire

Benim eşim yanımdaydı gerçekten çok destek oldu. Ben normal doğum istiyordum son anda olunca sezeryandan biraz endişeliydim. Bir ara çok tedirgindim hep elimi tutup moral verdi. Ama bebek doğupta temizlemek için odanın diğer tarafına götürdüklerinde hemen bırakıp kızını görmeye gitti :) Eğer doğum yapacağın hastanede izin veriyorlarsa mutlaka girmesini iste bu duyguyu beraber yaşamak çok güzel.

seda87

bende eşimel girecem .inş allah o günleri gösterirde .nasıl olduğumu görsün ister sezeryan ister normal valla yanımda dursunda görsün  :k06: :k06: :k06: :k06: :k06: :k06:anyayı konyayı :k06: :k06: :k06: :k06: :k06: :k06: :k06: :k06:
İki Erkeğe Adamak İstiyorum Hayatımı... Biri "KADINIM" Desin Bana... Diğeri Sadece ''ANNE" :))

FeHi

இܓiڪے†∂ηßﺙuℓ இܓ

BENDE EŞİMIN YANIMDA OLMASINI ISTERIM EN AZINDAN ELINI TUTAYIM  :love8: :love9:

♥♥♥gülbeşeker♥♥♥

ne eşim girmek istedi nede hastane izin verdi bende çok isterdim o an yanımda olmasını......

derbeder

bi yandan o halde gormesini bende istemezdim esimin, ama diger yandanda destek olmasi acisindan guzel.

kiz kardes filanda olabilir gerci.
seni hanımefendiliğimle dőverim bebeğim!

¤°´¯`°¤ PAMUĞUM ¤°´¯`°¤

hastane izin vermiyodu.ben istemezdim eşimin yanımda doğuma girmesini onada sordum girmek istermisin diye yok girmek istemem dayanamam seni orda o halde görmeye dedi
✿Benim kendi minik,yolu uzun misafirim.. Yaşamak için en geçerli sebebim, Dilerim Rabbim en güzel yazıları yazmış olsun sana..✿

¨‘°ºO§§ ( Pisicikk ) §§Oº°‘¨

ameliyathane koşulları olduğu için izin verılmedi normal olsaydı doğumum doktorum alırım demişti ki ozamanda ben istemezdi :D arkadasımın eşi normal doğuma girmişte adam eşine 1 sene hiç dokunamamış  :dontknow:
Uîzükümâ bikelimâtillâhittâmmeti min külli şeytânin ve hâmmetin ve min külli aynin lâmmetin.

banu_fth

Alıntı yapılan: •❤•pisicikk•❤• - 25 Temmuz , 2011, 15:47:03
ameliyathane koşulları olduğu için izin verılmedi normal olsaydı doğumum doktorum alırım demişti ki ozamanda ben istemezdi :D arkadasımın eşi normal doğuma girmişte adam eşine 1 sene hiç dokunamamış  :dontknow:

:-ooo :-ooo  nedenn  :dontknow: :dontknow:

derbeder

Alıntı yapılan: eylül_üm - 25 Temmuz , 2011, 15:49:26
Alıntı yapılan: •❤•pisicikk•❤• - 25 Temmuz , 2011, 15:47:03

:-ooo :-ooo  nedenn  :dontknow: :dontknow:
bencede neden?

hos gerci kadinin canina minnet dogumdan sonra gelsin bana dokunsun diye dusunmemistir.
sanciyi ceken kadin, giciklik yapan erkek  :caca:
seni hanımefendiliğimle dőverim bebeğim!

¨‘°ºO§§ ( Pisicikk ) §§Oº°‘¨

bende anlam veremedim kızlar ,sanırım psikolojikman etkılenmiş adam ,soğumuş eşinden bir süre :sad1:
Uîzükümâ bikelimâtillâhittâmmeti min külli şeytânin ve hâmmetin ve min külli aynin lâmmetin.

banu_fth

Alıntı yapılan: •❤•pisicikk•❤• - 25 Temmuz , 2011, 15:52:19
bende anlam veremedim kızlar ,sanırım psikolojikman etkılenmiş adam ,soğumuş eşinden bir süre :sad1:

deli mi neee .. o adam sorunluymuş..  :violent1:

βαlκιz

adam normaldir canım bende duydum öyle olabiliyormuş
pisikolojileri bozuluyormuş  ;D  :sad1:
:love3: güηвє güη вüуü∂üηüz ιçιм∂є,güηвє güη вüуüуσяѕυηυz şιм∂ι gözüмüη öηüη∂є  :love3: