Biten Bir İlişkiye İkinci Bir Şans Verilmeli mi?

Başlatan hüzünden_gelme, 18 Temmuz , 2011, 21:05:45

« önceki - sonraki »

hüzünden_gelme

°º•✿вoɴcυĸ ɢözlüм✿•º°

iliskinin neden bittigi  önemli  :laughing7: eger aldatma filan olmussa afedilmez  :caca: ama kücük nedenlerse bi sans daha verilir bence  :dontknow:
:nazar: :nazar:

:nazar: :nazar:

karapnr

hayırlı akşamlar öncelikle  :) ne için bittiğine bağlı  :dontknow: çözümü olacak bir sorundan ötürüyse neden olmasın  :icon_thumright: biz eşimle evlenene kadar 3 kez ayrılmıştık şimdi elhamdülillah iyiki barışmışız yollarımızıı ayırmamışız diyorum  :love9: :love9: :love9:

asuman1981

BENCE BİTEN  BİTMİŞTİR ASLA SANŞ VERİLMEMELİ  AYNI SUDA İKİ DEFA YIKANILMAZ

AyNi

Alıntı yapılan: asuman1981 - 18 Temmuz , 2011, 21:24:58

:icon_thumright: :icon_thumright: :icon_thumright: aynen katılıyorum

bir kere olmamışsa demek ki bir sorun vardı... o sorun tekrar deneyince yine ortaya çıkacaktır... bende ikinci bir şans vermem...

<<AyBüKe>>

Alıntı yapılan: gulum22 - 18 Temmuz , 2011, 21:08:22
iliskinin neden bittigi  önemli  :laughing7: eger aldatma filan olmussa afedilmez  :caca: ama kücük nedenlerse bi sans daha verilir bence  :dontknow:

:icon_thumright:

ponçik

Alıntı yapılan: ~Ayşecik~ - 19 Temmuz , 2011, 00:23:23
Alıntı yapılan: asuman1981 - 18 Temmuz , 2011, 21:24:58

:icon_thumright: :icon_thumright: :icon_thumright: aynen katılıyorum

bir kere olmamışsa demek ki bir sorun vardı... o sorun tekrar deneyince yine ortaya çıkacaktır... bende ikinci bir şans vermem...

ben de aynı fikirdeyim, biten bir ilişkiye yeniden başlanmaz, ayrıldığın işyerine bir daha girilmez  :laughing7: sonuçta birkez bittiğine göre yanlış birşeyler olmuştur
hele ki güven ve saygı sarsıldıysa bir daha olması çok zor , belki %000,1 ihtimal olabilir  :icon_thumright:

derbeder

goncacim bizim isyerinden ayrilanlar bir kac sene sonra tekrar geliyorlar  :ehi: ama tabii kendi istekleriyle ayrilanlar..

bu sekilde iliskinin neden ve nasil bittigide onemli bencede. ama oyle cocuk oyuncagi edilmemeli bitti basladi bitti basladi diye  :ehi:
iliskiye olan guveni zedeler.

seni hanımefendiliğimle dőverim bebeğim!

DİLVİN

ÇOK BUYUK BIR SORUN OLMADIĞI SÜRECE HERKESIN BANA GÖRE 2. BİR ŞANSI DAHA VARDIR  :icon_thumright:

KESTİRİP ATMAK YERINE NEDEN BÖYLE OLDU SORUSUNU CVP ARAMAK LAZIM  :icon_thumright:
***********************************************************************************
İnsanların konuşmayı bilecek kadar akıllı, susmayı bilecek kadar zeki olmamaları ne büyük bir talihsizlik

Aytii

eğerki içimde GERÇEK anlamda bitirmişsem birdaha neden şans vereyim?

benim çok iyi bir örneğim var

eski erkek arkadaşımla sorunlar vardı en başından beri

2 sene bekledim düzelir olgunlaşır diye

sonuç? 2 sene sonunda kendinden soğutmuş bir vaziyette onu bırakıp gitmeme sebep oldu

şimdi ise yediremediğinden hala uğraşır çocukça şeyler yapar

demekki bir insan daha başından kendini belli eder

eğerki çiftte uyum varsa o ilişki zaten ayrılığa gitmez hiç birzaman ve 2. şansa gerek kalmaz o zaten kendiliğinden yürür

bu kişide çok kez istedi o şansı ama ben hayır dedim

şimdi çok daha iyi anlıyorum neden hayır dediğimi  :icon_thumright:

ayysnn

NEDEN BİTTİĞİ ÖNEMLİ AMA SEVİOSAN NEDEN OLMASIN

Balböceği

Kisiye ve olaylara gore degisir. Sans verip vermemek onemli degilki onemli olan o "Hata"nin bir daha yapilmamasi.

@@@gözde@@@

EĞER GERÇEKTEN ORTADA SEVGİ VARSA İLERDE PİŞMAN OLMAMAK İÇİN KESİNLİKLE Bİ ŞANS DAHA VERİLMELİ..(tabi ortada aldatma yoksa çünkü zaten altadan insanda  sevgiden eser kalmamıştır)

ツgöçmen_54 ツ

BENİM İÇİN GİDEN GİTMİŞTİR GİTTİĞİ AN BİTMİŞTİR  :wave: :wave: :wave: :wave:

βαlκιz

Alıntı yapılan: DİLVİN - 19 Temmuz , 2011, 13:10:27
ÇOK BUYUK BIR SORUN OLMADIĞI SÜRECE HERKESIN BANA GÖRE 2. BİR ŞANSI DAHA VARDIR  :icon_thumright:

KESTİRİP ATMAK YERINE NEDEN BÖYLE OLDU SORUSUNU CVP ARAMAK LAZIM  :icon_thumright:

:icon_thumright: :icon_thumright: :icon_thumright: :icon_thumright:
:love3: güηвє güη вüуü∂üηüz ιçιм∂є,güηвє güη вüуüуσяѕυηυz şιм∂ι gözüмüη öηüη∂є  :love3: