28 Nisan , 2024, 06:38:33

Haberler:

www.herseyibilen.co Durma! Merak ettiğin her konuda her soruyu sen de sor!

Arkadaşlar Birbirimizi Tanıyalım, Herkes Kendini Tanıtsın

Başlatan DoctorGunel, 13 Temmuz , 2011, 15:06:18

« önceki - sonraki »

ponçik

inşallah herşey yolundaysa Allah hayırlısıyla yeneiden bebek sahibi olmanı nasip etsin  :amin:

dilara ışık

Alıntı yapılan: ßăʟßöƈεğἶ - 12 Ağustos , 2011, 16:12:35
Alıntı yapılan: dilara ışık - 11 Ağustos , 2011, 17:28:16
ben dilara... 3yıl 2 aylık evliyim... 25 yaşındayım... muhasebeciyim... ilk önceleri bebek istememiştim... çalışma aşkı yüzünden... ama rabbim daha evliliğimin ilk aylarında nasip etti.... ama malesef kalbi atmadı... kürtaj oldum.... o gün anladım meğer ne kadar çok bebek istediğimi... daha sonra bekledik biraz ama korunmadım... buna rağmen gebede kalamadım.. 3 ay sonra özelde tedaviye başladım.. pko hastası olduğumu söylediler.. başka sorunumuz yoktu.. tedaviye kısa zamanda cevap aldım ve ikizlere gebe kaldım. ama rabbim onuda nasip etmedi düşükle sonuçlandı... tekrar tedaviye devam ettik... 4 ay sonra tekrar ikize gebe kaldım ve o da hüsran... daha sonra araştırmaya girdim.. kan sayımı yapıldı... ve kötü sonuç... kanda gizli şeker çıktı ve üstüne üstlük tiroit sorunum.. meğer bebeklerim bu hastalıklarım yüzünden düşmüş.. çok üzüldüm çok yıprandım.. şimdi en son gebeliğim üstünden 6 ay geçti ama malesef hala yok.. şu an çok iyiyim.. yumurtalıklarım iyi çalışıyor artık.. diğer hastalıklarım karantinada... ve şimdi bir pisikiyatr bulup rahatlamaya bakacam... son bir ayım kaldı tedavi için.. artık ilaçla bile tedavi olamıycakmışım..  :y25: :y25: nasip diyorum...  rabbim bu mubarek eyda nasip eder inşallah hepimize..  :amin: :amin: :amin: :amin:
Canim ya cok ama cok uzuldum  :crybaby2: insallah su mubarek gunlerde bebisin bekletmez seni  :amin:

Cok acilar yasamissin  :y25: :y25: :y25: :y25:

çok teşekkür ederim canlarım... evet yaşadım ama rabbim eğer nasip ederse hepsini unutucam allahın izniyle.... ,
:amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin:

Alıntı yapılan: g10ca - 12 Ağustos , 2011, 18:08:14
inşallah herşey yolundaysa Allah hayırlısıyla yeneiden bebek sahibi olmanı nasip etsin  :amin:

çok saol canım inşallah....  :amin: :amin: :amin: :amin: :amin:

celly

SLM KIZLAR BEN YENİ ÜYE OLDUM. İSMİM SELDA. 27 YAŞINDAYIM.

celly

Alıntı yapılan: dilara ışık - 11 Ağustos , 2011, 17:28:16
ben dilara... 3yıl 2 aylık evliyim... 25 yaşındayım... muhasebeciyim... ilk önceleri bebek istememiştim... çalışma aşkı yüzünden... ama rabbim daha evliliğimin ilk aylarında nasip etti.... ama malesef kalbi atmadı... kürtaj oldum.... o gün anladım meğer ne kadar çok bebek istediğimi... daha sonra bekledik biraz ama korunmadım... buna rağmen gebede kalamadım.. 3 ay sonra özelde tedaviye başladım.. pko hastası olduğumu söylediler.. başka sorunumuz yoktu.. tedaviye kısa zamanda cevap aldım ve ikizlere gebe kaldım. ama rabbim onuda nasip etmedi düşükle sonuçlandı... tekrar tedaviye devam ettik... 4 ay sonra tekrar ikize gebe kaldım ve o da hüsran... daha sonra araştırmaya girdim.. kan sayımı yapıldı... ve kötü sonuç... kanda gizli şeker çıktı ve üstüne üstlük tiroit sorunum.. meğer bebeklerim bu hastalıklarım yüzünden düşmüş.. çok üzüldüm çok yıprandım.. şimdi en son gebeliğim üstünden 6 ay geçti ama malesef hala yok.. şu an çok iyiyim.. yumurtalıklarım iyi çalışıyor artık.. diğer hastalıklarım karantinada... ve şimdi bir pisikiyatr bulup rahatlamaya bakacam... son bir ayım kaldı tedavi için.. artık ilaçla bile tedavi olamıycakmışım..  :y25: :y25: nasip diyorum...  rabbim bu mubarek eyda nasip eder inşallah hepimize..  :amin: :amin: :amin: :amin:

Dilaracım bende senin gibi muhasebeciyim. Öncelikle çok üzüldüm. İnşallah en kısa zamanda hayırlısı ile rabbbim sana evlat/evlatlar nasip eder. Aslında herşey bahane zamanını bekliyor. Allah sana ve tüm bebek isteyenlere sabır ve hayırlı evlat nasip etsin.  :amin: :amin: :amin:

celly

YA BEN ÇOKTANDIR BU SİTEYİ TAKİP EDİYODUM ÇOK GÜZELDİ. BENDE ÜYE OLUP ARANIZA KATILIYM DEDİM AMA HİÇ KİMSEDEN SES SEDA YOK..  NE OLDU ANACIM GÜZELLİK UYKUSUNA MI YATTINIZ.

Balböceği

Alıntı yapılan: celly - 16 Ağustos , 2011, 14:40:49
YA BEN ÇOKTANDIR BU SİTEYİ TAKİP EDİYODUM ÇOK GÜZELDİ. BENDE ÜYE OLUP ARANIZA KATILIYM DEDİM AMA HİÇ KİMSEDEN SES SEDA YOK..  NE OLDU ANACIM GÜZELLİK UYKUSUNA MI YATTINIZ.
Hosgeldin  :flowers: c.tesi pazar kimsecikler olmuyor genelde hafta ici uyelerimiz cok yogun oluyorlar  :k06:

Kendini taniìtsana  :flowers:

celly

Alıntı yapılan: ßăʟßöƈεğἶ - 16 Ağustos , 2011, 16:44:28
Hosgeldin  :flowers: c.tesi pazar kimsecikler olmuyor genelde hafta ici uyelerimiz cok yogun oluyorlar  :k06:

Mrb Bal böceği, ismim selda 27 yaşındayım 6,5 yıllık evliyim. 4 yaşında Dünya tatlısı bi kızım var. Kısmet olursa bende ikinciyi düşünüyorum. Çok kararlı olmamakla birlikte çalışıyorum çünkü, cesaretim yok ama yaşta geldi gidiyo. Bakalım hayırlısı...

Balböceği

Alıntı yapılan: celly - 17 Ağustos , 2011, 08:58:34
Alıntı yapılan: ßăʟßöƈεğἶ - 16 Ağustos , 2011, 16:44:28

Mrb Bal böceği, ismim selda 27 yaşındayım 6,5 yıllık evliyim. 4 yaşında Dünya tatlısı bi kızım var. Kısmet olursa bende ikinciyi düşünüyorum. Çok kararlı olmamakla birlikte çalışıyorum çünkü, cesaretim yok ama yaşta geldi gidiyo. Bakalım hayırlısı...
Masallah Allah sana bagislasin, insallah ikinci bebeginde yakinda gelir   :love9:

zamanin varken olsun zaman gecince insan cok pisman oluyor.

celly

Masallah Allah sana bagislasin, insallah ikinci bebeginde yakinda gelir   

zamanin varken olsun zaman gecince insan cok pisman oluyor.

:amin: cnm cümlemizinkini. Doğrusunu söylemek gerekirse kararsızdım ama sitedeki hamişleri ve hamiş olmak için çaba sarf edenleri görünce imrendim. Allahım hayırlısını nasip etsin herkese. Eski günlerimi hatırladım.

Balböceği

imrenilmeyecek kadar cok guzel bi duygu annelik

arti hamilelik cok guzel ne kadar 9 ay sancili bi donem olsada  :k06:

ayşegül tosun

slm arkadaşlar ben 8haftalık hamileyim sannediyordumgecen doktora gittim kesemin boş oldugunu ve kürtaj olmam gerektiğini söyledi ve ben cok zor günler geciriyorum bana bu konuda yardımcı olabilecek arkadaşlar varmı acaba ? :crybaby2: :crybaby2:

Lă_Tăhzen!

Alıntı yapılan: ayşegül tosun - 18 Ağustos , 2011, 22:04:26
slm arkadaşlar ben 8haftalık hamileyim sannediyordumgecen doktora gittim kesemin boş oldugunu ve kürtaj olmam gerektiğini söyledi ve ben cok zor günler geciriyorum bana bu konuda yardımcı olabilecek arkadaşlar varmı acaba ? :crybaby2: :crybaby2:

merhaba aysegul hosgeldın aramıza gecmiş olsunn Allah tekrarını nasıp etsın ınsallahh kac yıllık evlısın nekadar zamandır bebek ıstıyorsunuz 

DoctorGunel

kizlar RABBIM insallah en kisa zamanda yuzumuzu guldursun..AMIN..
RABBIM BEBEGIM SANA EMANET...

yasemin10

Herkese merhaba, ben de bu siteye yeni üye oldum. Üye olmadan önce de sık sık ziyaret ediyordum. Üye olmak bugüne kısmetmiş.

Adım yasemin 33 yaşındayım. 8 yıllık evliyiz. Son 1 yıldır çocuk için uğraşıyoruz. 31 temmuzda son adetimi gördüm. Adetimin 5.günü klomen kullanmaya başladım. adetimin 13.günü de pregnly igne oldum. şimdi büyük bir heyecanla bu haftanın geçmesini bekliyorum. Heyecandan kalbim duracak resmen.

suzannn

Alıntı yapılan: yasemin10 - 24 Ağustos , 2011, 11:24:00
Herkese merhaba, ben de bu siteye yeni üye oldum. Üye olmadan önce de sık sık ziyaret ediyordum. Üye olmak bugüne kısmetmiş.

Adım yasemin 33 yaşındayım. 8 yıllık evliyiz. Son 1 yıldır çocuk için uğraşıyoruz. 31 temmuzda son adetimi gördüm. Adetimin 5.günü klomen kullanmaya başladım. adetimin 13.günü de pregnly igne oldum. şimdi büyük bir heyecanla bu haftanın geçmesini bekliyorum. Heyecandan kalbim duracak resmen.
hoşgeldin inşallah olumlu sonuç alırsın