Arkadaşlar Birbirimizi Tanıyalım, Herkes Kendini Tanıtsın

Başlatan DoctorGunel, 13 Temmuz , 2011, 15:06:18

« önceki - sonraki »

DoctorGunel

Arkadaslar kendi hakkimizda bilgi verelimki , kac aylik evliyiz, kac aydan sonra hamile kaldik, kurtaj dusuk yasadikmi??? kac ay sonra hamile kaldik...bunlari bilelimki bazilarimiza iyi hikayeler umut olsun...Ben 25 yasinda, 10 ay once evlilik yapdim, evlendikden 1 ay sonra hamile kaldim, 5 haftalik bebeyin kalbi durmus, kurtaj oldum aralikda, 3 ay korundum, ama son 3 aydirda calismalara basladim, ama hala hamile deyilim, insallah Hayirlisiyla ALLAHIM bana ve tum isteyen arkadaslarimiza nasib eder Insallah... :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin:
RABBIM BEBEGIM SANA EMANET...

dilos-08

ben 25 yasında bir bayanım 4 yıllık evliyim.evlendikden 3 ay sonra hamile kaldım ve suan 3 yaşında bir kızım var.hormon bozuklugu oldugu icin doktorum hemen hamile kalamazsın demişti bizde o yüzden korunmayı düsünmemiştik. evliligimin 3. ayında hamile oldugumu ögrendigimde o kadar mutlu olmustum ki anlatmaya kelimeler yetmez ve suan dünyalar güzeli kızım iyiki var:)) eşim ile bir cocuk daha istiyoruz ama bende ne yazık ki kilo sorunu var. vermeye cok calıssamda hep basarısız oluyorum.hormon bozuklugu icin ilac tedavisi oluyorum.allahım bana bir bebiş daha nasip eder insallah. allahım herkeze anne olma duygusunu tattırsın insallahhh.

@@@gözde@@@

DİLOŞ KAÇ KİLOSUN CANIM SEN BENDEDE KİO SORUNU VAR :BangHead: ONDAN DOLAYI MERAK ETTİM

suzannn

bende hala bekleyenlerdenim adım suzan  25  yaşım   3 yıl 8 ay evlilik sürem ve bebek isteyişim 2010 şubatına kadar bebeğimizin olmayacağını söylüyordu drlar tüp bebek yaptırın diyorlardı bende tek tüp kapalı eşiminde sperm morfolojisi iyi değil o yüzden uğraşmayın dediler canım çok sıkıldı ve tedaviyi bıraktım 30 martta 2010 adetim gecikti ve idrar testim pozitifti inanamadım kandada pozitif çıktı bir hafta sonrada dış gebelik olduğunu öğrendim 11 gün hastanede yattım ilaç aldım kürtaj oldum ve bitti ondan sonra 3 ay korundum korunmayı bırakıncada 4 ay boyunca olmadı heralde bidaha olmayacak dedim o aydan sonra oldu düştü korunmadım tekrar oldu tekrar düştü bu sefer korundum kimyasal gebelik oldu ondan sonrada dr. gidip araştırılmasını istedim korunuyordum o ay tekrar hamile kaldım onu öğrendiğim tarihte 30 mart 2011 çok sevindim bu sefer dr. normal demişti ama sevincim kısa sürdü 1 hafta sonra tekrar dış gebelik geçirdiğimi öğrendim tekrar hastaneye yattım ilaçla düşürüldü ve 6 ay korunma önerildi ve araştırmalara başlandı 19 temmuzda ilk yapılan testleri öğreneceğim ondan sonrada eğer onlarda anormal bişey yoksa genetik olarak araştırılcak hala korunmaktayım bu sefer sıkı korunuyorum inşallah birgün bende anne olabilirim sadece bunun hayaliyle yaşıyorum inşallah allah sağlıklı hayırlı evlatlar verir bizlere hayırlı zamanda amin

beyza1986

Alıntı yapılan: er♥su ヅ - 14 Temmuz , 2011, 14:10:40
bende hala bekleyenlerdenim adım suzan  25  yaşım   3 yıl 8 ay evlilik sürem ve bebek isteyişim 2010 şubatına kadar bebeğimizin olmayacağını söylüyordu drlar tüp bebek yaptırın diyorlardı bende tek tüp kapalı eşiminde sperm morfolojisi iyi değil o yüzden uğraşmayın dediler canım çok sıkıldı ve tedaviyi bıraktım 30 martta 2010 adetim gecikti ve idrar testim pozitifti inanamadım kandada pozitif çıktı bir hafta sonrada dış gebelik olduğunu öğrendim 11 gün hastanede yattım ilaç aldım kürtaj oldum ve bitti ondan sonra 3 ay korundum korunmayı bırakıncada 4 ay boyunca olmadı heralde bidaha olmayacak dedim o aydan sonra oldu düştü korunmadım tekrar oldu tekrar düştü bu sefer korundum kimyasal gebelik oldu ondan sonrada dr. gidip araştırılmasını istedim korunuyordum o ay tekrar hamile kaldım onu öğrendiğim tarihte 30 mart 2011 çok sevindim bu sefer dr. normal demişti ama sevincim kısa sürdü 1 hafta sonra tekrar dış gebelik geçirdiğimi öğrendim tekrar hastaneye yattım ilaçla düşürüldü ve 6 ay korunma önerildi ve araştırmalara başlandı 19 temmuzda ilk yapılan testleri öğreneceğim ondan sonrada eğer onlarda anormal bişey yoksa genetik olarak araştırılcak hala korunmaktayım bu sefer sıkı korunuyorum inşallah birgün bende anne olabilirim sadece bunun hayaliyle yaşıyorum inşallah allah sağlıklı hayırlı evlatlar verir bizlere hayırlı zamanda amin
canim benim ya gene senin oluyor da düsürüyorsun benim 7 senedir olmuyor allah en kisa zamanda kucagini doldurur insallah

suzannn

Alıntı yapılan: beyza1986 - 14 Temmuz , 2011, 14:18:54
Alıntı yapılan: er♥su ヅ - 14 Temmuz , 2011, 14:10:40
canim benim ya gene senin oluyor da düsürüyorsun benim 7 senedir olmuyor allah en kisa zamanda kucagini doldurur insallah
amin canım inşallah hepimize nasip eder

Balböceği

Bende kendimi tanitayim  :k06:

Ben eda  22 yasindayim, 2009'da evlendim

evlendikten 6 ay sonra hamile kaldim 8 haftalikken dustu  :-\

1 ay sonra tekrar hamile kaldim simdi 6 ay 22 gunluk bi oglum var Allah'im kimseye yoklugunu vermesin  :amin:

isteyen herkese nasip etsin  :amin:

elif35

ben elif
26 yaşındayım
3 senelik evliyim
izmir'de yaşıyorum
2009 ağustostosta 6 haftalıkkken düşük yaptım
3 ay sonra tekrar hamile kaldım şimdi 11 aylık yağmur adından cadı bir kızım var  :k06:
yarışmacı arkadaşlara başarılar diliyorum esprisni yapmazsam çatlarım  :ehi: :ehi: :ehi:

ツgöçmen_54 ツ

ben yasemin
24.08.1989 kadıköy doğumluyum
tam bir başak burcuyum  ;D
eşim selanik göçmeni(göçmen_54 ordan geliyor :laughing7:) ben gümüşhaneliyim
istanbul/ pendikte oturuyorum
10.haziran 2007 de evlendim
bebek ilk 2 yıl düşünmedik..istemeye karar verdiğimizdede sorunlar olduğunu öğrendik.. :'(
daha aklıma bişey gelmiyor :)

GÖLGEM

Merhaba arkadaşlar içinizde en yaşlı benim heralde.36 yaşındayım.1 yıl önce evlendim.Çok geç evlendik bari çocuğu hemen yapalım dedik ama bir türlü başarılı olamıyoruz.Evlendiğimizden beri hiç korunmuyoruz ama hamiş olamıyorum.  :'( İlk dönem bana bakıldı, önce hemen bayana bakılır ya o yüzden ilk 2-3 ay boşa gitti.Gerçi biz hala rahim filmi çektirmedik acaba hemen onu mu çektirseydik diye de düşünüyorum.Hala tüplerimin açık mı kapalı mı olduğunu bilmiyorum.Yumurtlama ve çatlama bakıldı.Testler de normal.Sonra gördük ki eşimin semen analizi sonucu çok düşük geldi.Testler tahliller kesin tanıya kadar da yine bekleyişler şimdi 3 aydır  ilaç tedavisi görüyor biz aynı zamanda bitkisel tabletlere de başladık.Hayırlısını diliyorum Allahtan İnşallah Allah bizim de tüm bebek isteyen herkesin de yüzünü güldürür. Doktorumuzun tavsiyesiyle geçen ay aşılama yaptırdık ama sonuç olumsuz.Aşılama yapıldıktan sonra progesteron vajinal jel kullandım. O da adet gecikmesi yaparmış adetim gecikti diye nasıl sevindim ama sevincim kursağımda kaldı tabi hayal kırıklığına uğrucam yine diye de gebelik testi de istemedim zaten ilacı bıraktım 2 gün sonra regl oldum.Ama bu sefer biraz az geldi bi de su gibi akıntı gelmeye başladı.Acaba üstüne görme olabilir mi ki dedim.Umut işte herşeyden umutlanıosun.   :)  Hemen gidip test yaptım yine yine yine negatif ..İnşallah hayırlısıyla birgün pozitif çıkacağı günü iple çekiyorum..

DoctorGunel

Arkadaslar ALLAH bizlerede insallah saglikli ve hayirli evladlar nasib eder...AMIN...bebeyi olanlarada sag salim boyutsunler insallah, darisi bizlerin basina...AMIN AMIN AMIN

Balböceği

Alıntı yapılan: DoctorGunel - 15 Temmuz , 2011, 21:31:30
Arkadaslar ALLAH bizlerede insallah saglikli ve hayirli evladlar nasib eder...AMIN...bebeyi olanlarada sag salim boyutsunler insallah, darisi bizlerin basina...AMIN AMIN AMIN
:amin: :amin: :amin: :amin: :amin:

karapnr

merhabalar ismim betül 3 gün sonra 21 yaşımı doldurucam dolayısıyla yengeç burcuyum ::) 2 yıllık evliyim  :love9: aslen kütahyalıyım ama doğma büyüme izmirliyim  :occasion14: :occasion14: şimdiyse elazığda ikamet etmekteyim :sunny:

karapnr

Alıntı yapılan: DoctorGunel - 15 Temmuz , 2011, 21:31:30

amiiin canım  :amin: :amin: :amin:

DoctorGunel

Kizlar yazdiklarinizi okudum, ALLAH her birimize komek olsun ...INSALLAH bu mubarek aylarda bizimde ovlad payimizi RABBIM bize bexs eder...insallahhh....