28 Nisan , 2024, 08:35:09

Haberler:

www.herseyibilen.co Durma! Merak ettiğin her konuda her soruyu sen de sor!

BIKMAKYOK SONUNA KADAR DENEYECEGIM

Başlatan beyza1986, 13 Temmuz , 2011, 00:48:41

« önceki - sonraki »

beyza1986

kizlar ilk tüp bebebegim tutmadi cok ama cok üzüldük yasayan bilir bunlari... ama tekrar deneyecegiz bebegimiz olana kadar deneyecegiz allah herkese sabir versin allah izin verir 2 ay sonra yeniden baslayacagiz oooff gercekten zor bir durum

இܓiڪے†∂ηßﺙuℓ இܓ

merhaba beyzacım   :flowers:
pes etmedıgın için senı tebrık edıyorum canım  :flowers:  herseyın bır vaktı var demek kı zamanı degılmış rabbım sana bu guzel duygu tattırsın ınsallah  :amin:

flowers

Mrß ßeyZa..
ÖnceLikLe Çok geçmiŞ oLsun Gerçektente yaŞadıkLarınız koLay değiL..
Hem maDDen hem Manevi oLarak yıpRanıOrSunuz..

Söylemek iStediğim Şu : SißeL arkadaŞımın dediği gißi HerŞeyi ßir vaKti Var Sen yeterKi Umudunu Kayßetme..
UnutmamaLısın Ki raßßimin SınaVından geçiOrSun..
İnşaLLah Çok güzeL ßi şekiLde atLatıCakSın ßu Sınavı 2.Seferde ßeßeğini Kucağına aLıcakSın sağLıkLa...

Raßßim Sana Ve Tüm evLat Sahißi oLmak iSteyenLere sağLıkLı ve hayırLı evLatLar naSip etSin..

Tüp ßeßek DenemeSinDe oLan arkadaşLarıma da ßoL saßırLar VerSin İnşaLLah..  :amin:

இܓiڪے†∂ηßﺙuℓ இܓ

__nil__

merhaba beyza bendeseninle aynı durumdayım.ama kolay toparlandım.ilk denemem negatif sonuçlandı.şimdi 2.ye niyetimiz var kısmetse.ay sonunda gidicem doktora.hakkımızda hayırlısı olsun.allah yardımcın olsun

xxcansuxx

ALLAH BU SEFER YÜZÜNÜZÜ GÜLDÜRSÜN ARKADAŞLAR  :amin: :amin: sabretmekten toparlanıp tekrar yola düşmekten başka ne yapılabilir ki rabbim emekleriniizn karşılığını versin...  :amin: :amin:

esracım

pes etme arkadaşım ve hep bebeğinin olacağına inan.Allah yardımcın olsun.

susanna

tebrik ediyorum sizi boylesine dik ve saglam durdugunuz icin insallah rabbim zahmetsiz kavusturur sizi yawrulariniza