27 Nisan , 2024, 22:42:12

Haberler:

www.herseyibilen.co Durma! Merak ettiğin her konuda her soruyu sen de sor!

histeroskopi oluyorum

Başlatan "<<<ZEHRA>>>, 07 Temmuz , 2011, 20:43:20

« önceki - sonraki »

"<<<ZEHRA>>>

çarşamba günü ameliyat oluyorum dua edin arkadaşlar :amin: :amin: :amin:

KasrıCinan

CANIM DUALARIMDASIN ALLAHIM YARDIMCIN OLSUN :opucuk: :opucuk:

اَعُوذُ بِكَلِماَتِ اللهِ التَّآمّةُ مِنْ كُلِّ شَيْطَاَنِ وَ هآمَّةِ وَمِنْ كُلِّ عَيْنٍ لاَمَّ

இܓiڪے†∂ηßﺙuℓ இܓ

Alıntı yapılan: "<<<ZEHRA>>> - 07 Temmuz , 2011, 20:43:20
çarşamba günü ameliyat oluyorum dua edin arkadaşlar :amin: :amin: :amin:
zehracım allah yardımcın olsun  :amin: ınsallah en kısa zamanda senınde mujdelı haberını alırız  :amin: :amin:

fikru

Allah yardımcın olsun inşallah herşey gönlünce olur :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin:
:):):)

°º•✿вoɴcυĸ ɢözlüм✿•º°

canim bende bu ameliyattan olcaktim lakoskopiylen birlikte bana kismet olmadi.ins bidahada gerek olmaz..hic korkma cnm icini ferah tut bebegine bi adim daha yaklascan  :amin: :amin: :amin:
:nazar: :nazar:

:nazar: :nazar:

DoctorGunel

RABBIM BEBEGIM SANA EMANET...

suzannn

ALLAH YARDIMCIN OLSUN ZEHRACIM TÜM ÇEKTİĞİN SIKINTILAR SON BULUR BEBEKLERİN GELİR SENİ ÖLÜNCEYE KADAR BIRAKMAZ İNŞALLAH

"<<<ZEHRA>>>

canım arkadaşlarım Allah razı olsun hepinizden :flowers: :flowers: :flowers:

insu

Allah yardımcın olsun inşaallah :amin: :amin: :amin:
Herşeyin hayırlısı...

destina06

Allah yardımcın olsun  her şey güzel geçer ve hayırlısıyla bebişin sana gelir :amin: :amin: :amin: :amin:

@@@gözde@@@

Allah yardımcın olsun canım  :amin: :amin: :amin:

"<<<ZEHRA>>>

canlarım çok sağolun dualarınızı esirgemeyin benden

banu_fth

ay canım benim umarım çok başarılı bir ameliyat olur .. sonrasında mutluluktan bu günleri hatırlamazsın bile .  :love9: :love9: :love9: :amin: :amin: :amin: :amin: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar:

nihalll

zehracım allah yardmcın olsn cnm.cnm sende nasıl tespit edildi rahim bozukluğu ne kadrlık evlisn bende çok heycanlıym benmde salı olcak histereskopm :crybaby2: :crybaby2:
BEBEĞİM KAVUŞMAMIZA ÇOK AZ KALDI GEL ANNENE BİTANEMMM                                                    ANNEN SENİ ÇOOOOOOOOOOOOOOK ÖZLEDİ.

nihalll

histereskopi için adetn bittikten sonraki gün gel dedi dr sendemi öyle gidiyorsn cnm
:'( :'( :'(
BEBEĞİM KAVUŞMAMIZA ÇOK AZ KALDI GEL ANNENE BİTANEMMM                                                    ANNEN SENİ ÇOOOOOOOOOOOOOOK ÖZLEDİ.