Allahima sükürler olsun sürpriz yumurtam büyüyor:) sf:22

Başlatan °º•✿вoɴcυĸ ɢözlüм✿•º°, 05 Temmuz , 2011, 20:25:36

« önceki - sonraki »

Belgink.

cnm hayırlısı olsun ne gusel bi süprizz allah sağlıkla kucağına almayı nasip etsinn .o içtiği söktürücüden korkma cunku onlar bebek varsa tutunmasını yoksana sökülmesini sağlıyo cnm benm adetim 15 gun geciktiğinde vermişti doktor öle demişti gebelik yok ama gec döllenme ise tutunmasını sağlar yoksa sökülürsün zaten demişti hakkında hayırlısı olur inş cnmm :amin: :amin: :amin:

°º•✿вoɴcυĸ ɢözlüм✿•º°

tmm cnm hep dua etcem  :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: meryem suresi okuyodu arkadaslar bana daha bi kac günüm kalmisti bitmesine bu haberi aldim. bide 2gün önce  rüyamda cok güzel kiz bebek kucagimdaydi ona mama veriyodum Rabbim isaret yollamis meger  :amin: :amin: :amin:
:nazar: :nazar:

°º•✿вoɴcυĸ ɢözlüм✿•º°

Alıntı yapılan: selin22 - 05 Temmuz , 2011, 23:09:23
cnm hayırlısı olsun ne gusel bi süprizz allah sağlıkla kucağına almayı nasip etsinn .o içtiği söktürücüden korkma cunku onlar bebek varsa tutunmasını yoksana sökülmesini sağlıyo cnm benm adetim 15 gun geciktiğinde vermişti doktor öle demişti gebelik yok ama gec döllenme ise tutunmasını sağlar yoksa sökülürsün zaten demişti hakkında hayırlısı olur inş cnmm :amin: :amin: :amin:
saol cnm benim bende bi yerde okumustum ins da öyledir bebegim iyice tutunmustur bana  :amin: :amin: :amin: darisi isteyen bekleyen arkadaslarin basina  :amin: :amin: :amin:

aydinays

Alıntı yapılan: gulum22 - 05 Temmuz , 2011, 23:10:17
tmm cnm hep dua etcem  :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: meryem suresi okuyodu arkadaslar bana daha bi kac günüm kalmisti bitmesine bu haberi aldim. bide 2gün önce  rüyamda cok güzel kiz bebek kucagimdaydi ona mama veriyodum Rabbim isaret yollamis meger  :amin: :amin: :amin:

Canım benim evet öyle işaret gibi bir rüya bende gördüm hamilelik haberi almadan. Bem beyaz bir beşiğin içinde beyazlar içinde bir bebek görmüştüm. O kadar korunaklıydı beşiği kucağıma almaya kıyamıyordum. :nazar: :nazar: :nazar:  Allahım sağlıklı bir hamilelik yaşatacak bak canım bende hiç kötü şeyler geçirmedim aklımdan. Hep çok sağlıklı dedim. Allahım bu mübarek günlerin yüzü suyu hürmetine meleğini sağlıkla sana bağışlar inşallah. Benim içimden bu sefer çok güzel şeyler olacak öyle hissediyorum.
Allahım sen bütün bebek isteyenlere hamile olanlara hayırlı evlatlar nasip et. Kimseyi evlat acısı ile sınama.

aydinays

Canım kaç gün geçti adetin. Değerin kaç olmuş???
Allahım sen bütün bebek isteyenlere hamile olanlara hayırlı evlatlar nasip et. Kimseyi evlat acısı ile sınama.

°º•✿вoɴcυĸ ɢözlüм✿•º°

Alıntı yapılan: aydinays - 05 Temmuz , 2011, 23:15:59
Alıntı yapılan: gulum22 - 05 Temmuz , 2011, 23:10:17

Canım benim evet öyle işaret gibi bir rüya bende gördüm hamilelik haberi almadan. Bem beyaz bir beşiğin içinde beyazlar içinde bir bebek görmüştüm. O kadar korunaklıydı beşiği kucağıma almaya kıyamıyordum. :nazar: :nazar: :nazar:  Allahım sağlıklı bir hamilelik yaşatacak bak canım bende hiç kötü şeyler geçirmedim aklımdan. Hep çok sağlıklı dedim. Allahım bu mübarek günlerin yüzü suyu hürmetine meleğini sağlıkla sana bağışlar inşallah. Benim içimden bu sefer çok güzel şeyler olacak öyle hissediyorum.
ins cnm aminnnnnnnnnnn  :amin: :amin: :amin:

°º•✿вoɴcυĸ ɢözlüм✿•º°

Alıntı yapılan: aydinays - 05 Temmuz , 2011, 23:19:01
Canım kaç gün geçti adetin. Değerin kaç olmuş???
cnm benim durum karisik  :icon_scratch: son adetim zaten 3mart dahada adet görmedim  ::) yani mayisin 15de kürtaj oldum kürtajdan 30gün sonra iliskimiz oldu  :suclu: yani 3 hafta önce gecen persembe degerim 2.5 du dün 200lerde olmus yanlis duymadimsa

இܓiڪے†∂ηßﺙuℓ இܓ

GÜLÜM ÇOK SEVİNDİM CANIM  :hieyt: :hieyt: :hieyt: :occasion16: :wav:

DÜŞÜK YAPTIGINDA NASIL ÜZÜLMÜŞTÜM ANLATAMAM  :y25: BU BEBEK RABBIM BIR MUCIZESI INSALLAH ANNESINE TUTUNUR  :amin: :amin: :amin: DUALARIMIZ SENINLE CANIM  :amin: :amin:

esracım

canım eskiden kötü şeyler yaşadın.bebeklerini kabyettin ama sakına yine aynısı olacak diye düşünme.bu hamileliğin diğerlerinden farklı olacak.8 ay daha seninle kalacak ve sağlıcakla alacaksın kucağına.artık sevin mutlu ol korkma.dualarımız seninle :opucuk: :opucuk: :opucuk: senin adına çok sevindim tebrik ediyorum :flowers:

GELSQMİNQ

canım çok sevindim allah kucağına almayı nasip eder inşallah buı sefer dikkat et kendine

°º•✿вoɴcυĸ ɢözlüм✿•º°

Alıntı yapılan: இܓiڪے†∂ηßﺙuℓ இܓ - 06 Temmuz , 2011, 00:27:13
GÜLÜM ÇOK SEVİNDİM CANIM  :hieyt: :hieyt: :hieyt: :occasion16: :wav:

DÜŞÜK YAPTIGINDA NASIL ÜZÜLMÜŞTÜM ANLATAMAM  :y25: BU BEBEK RABBIM BIR MUCIZESI INSALLAH ANNESINE TUTUNUR  :amin: :amin: :amin: DUALARIMIZ SENINLE CANIM  :amin: :amin:

bende güzel haberler alayim bende sevincem.sevincimi sakliom simdilik  :laughing7: gercekten mucize gibi girdi bi anda hayatimiza demin inanmak icin gene test yaptim kipkirmizi cikti hemen.dualarinizi esirgemeyin nolur ins bu sefer iyi olcak  :amin: :amin: :amin:

nesssli

bencede hiç korkma değerin maşallah güzel çıkmış sadece dua et ben 1,5 yıl sabrettim Allahım bana verdi herkesede verir inşallah o güzel duyguyu herkes yaşarr bu betalara falanda takılmayın eskiden betalar mı varmış hamile olduklarını öğrendikten sonra doğuruyolarmışş :) Allahım istesin yeterki herşey olacağına varıyoo sen yeterki hamileliğini doya doya yaşamaya başla yok düşük olucak yok öyle yok böyle dersen strese giriyosun vücut fonksiyonların bozuluyoo boşver de hakkımda hayırlısı de yaşamana bakk :)

°º•✿вoɴcυĸ ɢözlüм✿•º°

Alıntı yapılan: maviibeyaz - 06 Temmuz , 2011, 08:33:03
canım eskiden kötü şeyler yaşadın.bebeklerini kabyettin ama sakına yine aynısı olacak diye düşünme.bu hamileliğin diğerlerinden farklı olacak.8 ay daha seninle kalacak ve sağlıcakla alacaksın kucağına.artık sevin mutlu ol korkma.dualarımız seninle :opucuk: :opucuk: :opucuk: senin adına çok sevindim tebrik ediyorum :flowers:
düsünmemeye calisiyom ins iyi olcak sonumuz bu 3aylarin yüzü hürmetine  :amin: :amin: :amin: :amin: ins bundan sonra yüzümüz gülcek  :amin: :amin: :amin:

°º•✿вoɴcυĸ ɢözlüм✿•º°

Alıntı yapılan: GELSQMİNQ - 06 Temmuz , 2011, 11:32:23
canım çok sevindim allah kucağına almayı nasip eder inşallah buı sefer dikkat et kendine
saol cnm ins cümlemizin  :amin: :amin: dikkat ediyom disari bile cikmicam isleri yapmicam öyle uzancam bakalim

°º•✿вoɴcυĸ ɢözlüм✿•º°

Alıntı yapılan: nesssli - 06 Temmuz , 2011, 11:34:10
bencede hiç korkma değerin maşallah güzel çıkmış sadece dua et ben 1,5 yıl sabrettim Allahım bana verdi herkesede verir inşallah o güzel duyguyu herkes yaşarr bu betalara falanda takılmayın eskiden betalar mı varmış hamile olduklarını öğrendikten sonra doğuruyolarmışş :) Allahım istesin yeterki herşey olacağına varıyoo sen yeterki hamileliğini doya doya yaşamaya başla yok düşük olucak yok öyle yok böyle dersen strese giriyosun vücut fonksiyonların bozuluyoo boşver de hakkımda hayırlısı de yaşamana bakk :)
korkmucam ikincide cok korktum basima geldi bu sefer oluruna birakcam sabretcem sonum ins iyi olur ins bebegim bu sefer beni birakmaz  :amin: :amin: valla betalardan hic anlamam evde dün bide bugün test yaptim pozitif cikti öyle ins kalp atislarini büyümesini de görürüm  :amin: :amin: :amin: :nazar: