Allahima sükürler olsun sürpriz yumurtam büyüyor:) sf:22

Başlatan °º•✿вoɴcυĸ ɢözlüм✿•º°, 05 Temmuz , 2011, 20:25:36

« önceki - sonraki »

KasrıCinan

canım bebeği görünce kalp atısından sonra yazarsa yazar zaten iğneyi.insallah allah tamamına erdirir

اَعُوذُ بِكَلِماَتِ اللهِ التَّآمّةُ مِنْ كُلِّ شَيْطَاَنِ وَ هآمَّةِ وَمِنْ كُلِّ عَيْنٍ لاَمَّ

banu_fth

dene bakalım .. ama dediğini anladım çok net bi şekilde yaprak gibi .. yağmur damlası gibi .. aynen öyle ..
:nazar: :nazar: :nazar: :nazar:

oslemturgay

ayy cok sevindim inşallah o kesecikin içide bidahaki kontrolde pıt pıt kalp atışlarını görürsün sağsalim bi gebelik geçirirsin.Allah herşeyi gönlüne göre versin..

:nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar:

banu_fth

°º•✿вoɴcυĸ ɢözlüм✿•º°

Alıntı yapılan: oslemturgay - 13 Temmuz , 2011, 12:43:38
ayy cok sevindim inşallah o kesecikin içide bidahaki kontrolde pıt pıt kalp atışlarını görürsün sağsalim bi gebelik geçirirsin.Allah herşeyi gönlüne göre versin..

:nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar:
saol cnm insallah haftaya büyümüs olur  :amin: :amin: :amin: :nazar: :nazar:
:nazar: :nazar:

°º•✿вoɴcυĸ ɢözlüм✿•º°

Alıntı yapılan: KasrıCinan - 13 Temmuz , 2011, 12:35:20
canım bebeği görünce kalp atısından sonra yazarsa yazar zaten iğneyi.insallah allah tamamına erdirir
bakalim sorcam gene  :dontknow:

xxcansuxx

canım benim çok seindim kesenizi gördüğünüz gibi kalp atışlarınıda duyacaksın sağlıkla inşaallah...  :amin: :nazar:
ALLAHIM KORUSUN MELEĞİNİ STRES YAPMA CANIM BİR PROBLEM YOKMUŞ KESEDE NORMALMİŞ  CANIM ÇOK SEVİNDİM  :nazar: :nazar: :muzz:

°º•✿вoɴcυĸ ɢözlüм✿•º°

Alıntı yapılan: xxcansuxx - 13 Temmuz , 2011, 12:46:49
canım benim çok seindim kesenizi gördüğünüz gibi kalp atışlarınıda duyacaksın sağlıkla inşaallah...  :amin: :nazar:
ALLAHIM KORUSUN MELEĞİNİ STRES YAPMA CANIM BİR PROBLEM YOKMUŞ KESEDE NORMALMİŞ  CANIM ÇOK SEVİNDİM  :nazar: :nazar: :muzz:
ins cnm ins büyüdügünüde görürüm  :amin: :amin: :amin: :nazar: gördünmü keseyi  ??? ???

banu_fth

gördüm .. maşşallah .. bebişi de işaretlemiş .. 1 mm .. oy minicik henüz .. Allaha emanet olsun Allah korusun .
Sağlıklı bir gebelik dilerim canım .. güzel şeler paylaş hep burdan  :amin: :amin:  :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar:

xxcansuxx

BENDE GÖRDÜM  :nazar: :nazar: çok düzenli görünüyor  :nazar: :nazar:
SAĞLIKLA TUTUNSUN ANNESİNE :amin:  :nazar: :nazar:

°º•✿вoɴcυĸ ɢözlüм✿•º°

Alıntı yapılan: eylül_üm - 13 Temmuz , 2011, 12:47:43
gördüm .. maşşallah .. bebişi de işaretlemiş .. 1 mm .. oy minicik henüz .. Allaha emanet olsun Allah korusun .
Sağlıklı bir gebelik dilerim canım .. güzel şeler paylaş hep burdan  :amin: :amin:  :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar:

evet teyzesi daha minacik  :k06: :nazar: ins artik iyi seyler yazarim size sizde bana  :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :nazar:

banu_fth

Alıntı yapılan: gulum22 - 13 Temmuz , 2011, 12:49:28
Alıntı yapılan: eylül_üm - 13 Temmuz , 2011, 12:47:43

evet teyzesi daha minacik  :k06: :nazar: ins artik iyi seyler yazarim size sizde bana  :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :nazar:

amin .. inşallah ... Allah gönlümüze göre versin canım .. Güzel görünüyor kesen maşşallah .. sen de ne stres ne huzursuzluk bişe düşünme rahat ol .. sil tüm soruları kafandan bak cevap o kağıtta  :opucuk: :opucuk: :opucuk:  :nazar: :nazar: :nazar: