Allahima sükürler olsun sürpriz yumurtam büyüyor:) sf:22

Başlatan °º•✿вoɴcυĸ ɢözlüм✿•º°, 05 Temmuz , 2011, 20:25:36

« önceki - sonraki »

°º•✿вoɴcυĸ ɢözlüм✿•º°

Slm arkadaslar nerden baslicami bilmiom gercekten kafam bulanik ama kisaca anlatayim cogunuz bilio mayisin 15de 2.düsügümü yaptim bebegimin kalbi durdugu icin kürtaj olmustum.sonrasinda kafa dagitmak icin Türkiyeye tatile geldik.eve göndük ben hala hasta olmadigim icin doktora gittim gecen persembe kan testi yapti ve bana adet söktürücü verdi  gecen hafta cuma günü kan degerim 2.5 du.ilac kullandim adetim gelmedi arada sanci oluyodu geciyodu akintim vardi ama hamile olma ihtimali yoktu kafamda cünkü korunuyoduk sadece iki kere korunmadik tam olarak yani geri cekme yöntemiylen iste  ::)
neysem iste kan degerim 2.5 olunca doktorum yeniden kan istedi dün vermistim bugün telde konustuk dediki kan degerin düsmedi aksine yükseldi kac dedi heyecandan tam hatirlamiom ama 200lerde bi deger dedi  :icon_scratch: sok oldum o an esimde karsimda haftaya gel gene bakcaz dedi verdigim ilaci birak dedi.büyük ihtimallen hamilesin yada kürtajdan sonra olabilir dedi ama sanmam sacma olur bilmiom kizlar  :honk: :honk:
yani anlicaniz bebegimi kaybettigimden tam bi bucuk ay sonra hamile kaldim hemde plansiz hemde adet olmadan saskinim sadece sevinmiyorum bile korkum var ama korkmucam kendime söz verdim yüce rabbim bana böyle nasip etti sükrediyorum yeniden hamile kaldiigima ins bu sefer bebegim beni birakmaz  :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: dualarinizi bekliorum kizlar  :amin: :amin: :amin: :amin:
:nazar: :nazar:

°º•✿вoɴcυĸ ɢözlüм✿•º°

05 Temmuz , 2011, 20:29:10 #1 Son düzenlenme: 13 Temmuz , 2011, 13:23:39 gulum22
haa bu arada yazmayi unutmusun gecen hafta evde test yaptim silikte olsa cizgi yoktu bembeyazdi.demin eve geldim yaptim ikinci cizgi kipkirmizi cikti ins bu sefer saglikli olur Allahim sen beni koru  :amin: :amin: :amin:

belkis_nur

insallah hersey guzel olur bu sefer    :amin: :amin: :amin:     

¨‘°ºO§§ ( Pisicikk ) §§Oº°‘¨

canım benim inşallah hayırlı sağlıklı bir şekılde hamilesndir,Rabim yüreğindekini senın hakkında hayırlı kılsın,dualarım seninle :amin:
Uîzükümâ bikelimâtillâhittâmmeti min külli şeytânin ve hâmmetin ve min külli aynin lâmmetin.

keyameya

ne kadar güzel işte.Rabbim hakkınızda hayırlısını versin inş.zaten bu iş planla falan olmuyo.tamamen Rabbimizin lütfu :) hayırlı olsun şimdiden :flowers:

°º•✿вoɴcυĸ ɢözlüм✿•º°

saolun kizlar ins bundan sonra hersey iyi olur  :amin: :amin: :amin: :amin:

°º•✿вoɴcυĸ ɢözlüм✿•º°

Alıntı yapılan: keyameya - 05 Temmuz , 2011, 20:33:33
ne kadar güzel işte.Rabbim hakkınızda hayırlısını versin inş.zaten bu iş planla falan olmuyo.tamamen Rabbimizin lütfu :) hayırlı olsun şimdiden :flowers:
saol cnm amin.demin bende esime dedim iki hamilelik gecirdim ikisindede planli oldu stresli filan ama hayat gercekten planli olmuo ki benimkide öyle oldu ins benimlen durur  :amin: :amin: :amin: :amin:

Shadowqueen

Gülüm çok sevindim canım  :occasion14: :occasion14: :occasion14: inş. bu sefer herşey güzel olacak ve bebeğin sana sağlıkla tutunacak canım  :amin: :amin: :amin:

Aytii

aa canim insallah saglikli bir gebeliktir  :amin: sevindim senin adina  :opucuk: kafani dagitinca demekki olmus gelmis bebisin  :love9:

hüzünden_gelme

:nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar:

çok sevındımmm canım inşallah hamılesındırrr :amin: :amin: ve bu sefer kalır melegınn senınleee sen içini ferah tut rabbım bak verıyorr :amin: :amin:

kımseyı evlat acısıyla sınamasın rabbım :amin: :amin:

°º•✿вoɴcυĸ ɢözlüм✿•º°

Alıntı yapılan: Shadowqueen - 05 Temmuz , 2011, 20:35:49
Gülüm çok sevindim canım  :occasion14: :occasion14: :occasion14: inş. bu sefer herşey güzel olacak ve bebeğin sana sağlıkla tutunacak canım  :amin: :amin: :amin:
amin tatlim ins sende kucagina alirsin sagliklan darisi bizim basimiza  :amin: :amin: :amin:

°º•✿вoɴcυĸ ɢözlüм✿•º°

Alıntı yapılan: ๑ ♡ Köy YuмυяTαм ♡ ๑ - 05 Temmuz , 2011, 20:36:37
aa canim insallah saglikli bir gebeliktir  :amin: sevindim senin adina  :opucuk: kafani dagitinca demekki olmus gelmis bebisin  :love9:
saol cnm amin ins  :amin: :amin: evet hic takmadim yani hamile olmaya ihtimal bile vermemistim ama oldu mucizem benim ins benimlen kalir  :amin: :amin: :amin:

°º•✿вoɴcυĸ ɢözlüм✿•º°

Alıntı yapılan: Nar Çiçeği❀ܓ - 05 Temmuz , 2011, 20:36:44
:nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar:

çok sevındımmm canım inşallah hamılesındırrr :amin: :amin: ve bu sefer kalır melegınn senınleee sen içini ferah tut rabbım bak verıyorr :amin: :amin:

kımseyı evlat acısıyla sınamasın rabbım :amin: :amin:
saol cnm benim ins saglikliysa sonu hayirsa benimlen kalir hamileyimdir  :amin: :amin: :amin: Rabbim büyük  :amin: :amin:

¤°´¯`°¤ PAMUĞUM ¤°´¯`°¤

oyy canım yaa inşallah güzel bi hamilelik olur ve bebeğin sımsıkı tutunur sana  :amin:
✿Benim kendi minik,yolu uzun misafirim.. Yaşamak için en geçerli sebebim, Dilerim Rabbim en güzel yazıları yazmış olsun sana..✿

°º•✿вoɴcυĸ ɢözlüм✿•º°

Alıntı yapılan: ✿✿nur✿✿ - 05 Temmuz , 2011, 20:49:23
oyy canım yaa inşallah güzel bi hamilelik olur ve bebeğin sımsıkı tutunur sana  :amin:
saol cnm benim ins  :amin: :amin: :amin: sende sagliklan kucagina al bebegini  :amin: :amin: