01 Mayıs , 2024, 02:15:44

Haberler:

www.herseyibilen.co Durma! Merak ettiğin her konuda her soruyu sen de sor!

ersağ temizlik ve kozmetik ürünleri

Başlatan serra_emine, 05 Temmuz , 2011, 13:53:31

« önceki - sonraki »

serra_emine

arkadaşlar ersag temizlik ve kozmetık urunlerı kullanmanızı tanısmanızı tavsıye ederım. alkolsz katkısız tamamen bitkisel butun urunlerii.tanısan kullanan arkadaşlar dan sıpariş alabılırım..bılmeyenlerede tavsıye ederım tum temızlık urunlerı hepsıde konsantre.....az bı damla kullanımı bıle netıce verıyor. :icon_thumright:
O MİNİCİK ELLER O MINICIK BEDEN GÜN BEGÜN BÜYÜYOR BEBEGİM BENİM..AMA SEN HEP BIZIM MİNİCİK BEBEGIMIZSIN TATLIM..

serra_emine

herkese hayırlı ramazanlar arkadaslar.kızlar ersağ a uye olalı bır ay oldu ve cok guzel satıs yaptım cevreme ve cok guzel kar elde ettım.oturdugum yerden.urunlerde çok guzel.hepsı konsantre az kullanıyosun.ve turk uretımı denızlıde uretılıyor.parası amerıkaya yahudılere v.s gıtmıyor.nıcın saglıgımıza zarar verenlere para verıp bıle bıle saglıgımızın düşmanı olalım.? ve nıye yabancılara gıtsın yahudılere v..s paramız?ama  ersağ gercekten denemeye deger.hiç bir zorlugu yok.her evın temel ıhtıyacı oldugu ıcın benım gorusume gore avon orıflame den daha rahat satılıyor gıbı.yanı her yastan her kese gosterebılıyorsun.çünkı temızlık yanı herkes kullanıyor.ve marketten aldıklarımız sırf cılde saglıga zarar..gelın sızı de bu urunlerle tanıstırayım arkadaslar..
O MİNİCİK ELLER O MINICIK BEDEN GÜN BEGÜN BÜYÜYOR BEBEGİM BENİM..AMA SEN HEP BIZIM MİNİCİK BEBEGIMIZSIN TATLIM..

serra_emine

http://www.ersag.com.tr/online_katalog/tr/default.html

bakın arkadaslar bu lınkten ınceleyebıulırsınız...mutlaka dusunun derım.kendım çogu urunlerını kullandım kullanmayada devam edıyorum.çok etkılı.yag lekesı olmmus kıyafetınız falan varsa yagçözunden az dokup ovalayıp makınaya atın tertemız çıkar.bukaşık sıvısı da,bır damla sıkıyorsun sungere ve çok bulaşıklar parlıyor.ayrıca bardaklarda sarılık leke falan kalmasın dıye klorak v.s koyamanıza gerk yok.ınanın bembeyaz oluyor.musluk fayans tencereler yıne aynen.... :icon_thumright: :icon_thumright:

serra_emine

uyelık ucretı yok sadece urun sıpariş ederek kullanıp tavsıye edıyorsunz.ılk sıparişde 32 tl lık urunde hedıye gelıyor.ıster kullan ıster sat parası cebınde.çok ıyı oluyor.gercekten hemen uye olun en azından deneyın derım arkadaslar.
bebeklerımız ıcı saglıgımız ıcın gelecegımızın daha temız olması ıcın gercekten bıtkısel temızlık urunlerııne ıhtıyacımız var.alkolsuz fostatsız....bılhassa cogu zamanım temızlıkle gecer dıyenler varsa yan temızlık takıntısı olan varsa hemen baslayın derım :icon_thumright: :icon_thumright:

serra_emine

ayrıca mikrofiber bezı de varersag ın.acıklamasını aynen soyle yazayım..
        mikrofiber temızlık bezının statik emiş gücünü bezlere dokundugunuzda hıssedebılırsınz
     bu emiş gücü toz ve partikülleri içine hapseder, suyun altında ıse hemen dısarı bırakr.
    mıkrofıber temızlık bezleri 500 yıkamadan sonra bıle ılk gunkı gıbı kullanım ozellıklerını korur..

gayet guzel bez vee fıyatıda uygun sadece 16.50tl
20 tl degıl....
ben kullanıyorum ve cok memnunuum keske daha evvel baslasaydım dıyorum ersağ a. :icon_thumright: :icon_thumright: haydı kızlar bakın ınceleyın bakalım..:) yokmu ıcınıze bana ugras olsun ek kazanc olsun bırıkım yapım kendı capımda dıyen????

serra_emine

ersağ bitkisel temizlik ve kozmetik bakım ürünleri.
Solunum yolu ile vücuda karışan deterjanlar beyin damarlarını, akciğ...erlerdeki bronşları ve alveolleri eritir, yıpratır ve şişirir. Kan dolaşımına karışarak damarlarda deformasyona, kan üretimin de ve kan dolaşımında bozulmalara, MS ve alzheimer gibi nörolojik hastalıklara, akciğer, karaciğer ve böbrek hastalıklarına, ayrıca kısırlığa yol açar.

serra_emine

ÇOCUKLARIMIZI KİMYASALLARDAN KORUYALIM...

SEVİNÇ GÜÇLÜ
Şampuan Şişmanlatıyor
Kozmetik ürünlerinin içinde bulunan birtakım k...imyasalların şişmanlamaya neden olduğu belirlendi .

New York Mount Sinai Tıp Merkezi'nde yapılan bir araştırma, şampuan ve sabun gibi temizlik ürünlerinin yüzde 70'inde bulunan fitalat maddesinin iç salgı bezlerinin işlevini sekteye uğrattığını gösteriyor.

Daily Mail'de yer alan habere göre; endokrin salınımında görülen işlev bozukluğunun, hormonların çalışma kapasitesini etkilediği bulgusuyla karşılaşan uzmanlar,

aynı etkiyi yaratarak uzun vadede obeziteye sebep olan Bisphenol-A maddesinin de plastik su şişelerinde ve biberonlarda bol miktarda bulunduğunu belirtiyor.
Kozmetik ürünlerinin içinde bulunan birtakım kimyasalların şişmanlamaya neden olduğu belirlendi .

New York Mount Sinai Tıp Merkezi'nde yapılan bir araştırma, şampuan ve sabun gibi temizlik ürünlerinin yüzde 70'inde bulunan fitalat maddesinin iç salgı bezlerinin işlevini sekteye uğrattığını gösteriyor.

Daily Mail'de yer alan habere göre; endokrin salınımında görülen işlev bozukluğunun, hormonların çalışma kapasitesini etkilediği bulgusuyla karşılaşan uzmanlar,

aynı etkiyi yaratarak uzun vadede obeziteye sebep olan Bisphenol-A maddesinin de plastik su şişelerinde ve biberonlarda bol miktarda bulunduğunu belirtiyor.

Araştırmayı yapan ekipte bulunan Pediatrist Maida Galvez, 330 çocuk üzerinde yapılan çalışma sonucu endokrinel işlev bozukluklarına neden olan bu maddelerin vücut yapısında birtakım değişikliklere neden olduğu görüşünde. Şampuan, sabun ve kozmetiklerin yüzde 70'inde bulunan 'kimyasal kalorilerden' kaçınmak için organik ve kokusuz ürünlerin tercih edilmesi öneriliyor.

serra_emine

Ütü yapmak eziyet olmaktan çıkıyor.Ersağ Ütü Spreyi ile bundan sonra ütü yapmak eğlenceye dönüşüyor. Zor açılan, hatta açılmayan kumaşlarınızın üzerine püskürttüğünüz Ersağ Ütü Spreyi, açılmayı kolaylaştırarak, kırışmayı önlemeye yardımcı olacaktır.
...
Kullanıldığı bölgeye zarar vermeyen Ersağ Ütü Spreyi, konsantredir. Sulandırılmadan direkt olarak kullanılır. Ütü su tankına konulmaz.

Kullanım Şekli :

Ütü yaparken yaklaşık 20-30 cm uzaklıktan kumaşın üzerine püskürterek ütülüme işlemi yapılır.

serra_emine

ARAÇ TEMİZLEYİCİ 250 ml.
Ekonomik ve konsantre bir üründür.

Kullanımı :
...
Aracınızın iç kısımlarında,motor ve jantlarında direkt kullanınız. Ön göğüslük bölümünde 1/4 oranında sulandırınız. Toz ve lekeleri aldıktan sonra kuru bez ile kurulayınız. Daha parlak bir görüntü elde edeceksiniz. Aracınızın dışını yıkadıktan sonra, 1 lt suya 2 kapak ilave edip, temiz bir bez ile aracınızı silin, daha parlak bir görüntü kazandırıken, aracınızın boyasını güneş yanıklarına karşı korumuş olursunuz.

serra_emine

ERSAĞ TEMİZLİK VE KOZMETİK ÜRÜNLERİNİ
ALIŞ FİYATINDAN ,İNDİRİMLİ ,HEDİYELERİ İLE BİRLİKTE ALMAK VE KAMPANYALARDAN YARARLANMAK İÇİN ÜCRETSİZ ÜYE OLUN...evınızde kullanmak ıstedıgınız urunlerden sıparıs ederek urunlerle bır an evvel tanısın derım.

serra_emine

http://www.ersag.com.tr/online_katalog/tr/default.html

eveett online katalog umuzda budur.lınkı tıklayıp neler var gormus olcaksınız.

serra_emine

evet arkadaslar katalog uzerınden yorulmadan satıs yaparak kazanmak ısteyen ufak tefek kendı bırıkımını yapmak ısteyen varsa ersag gercekten cok kazançlı.....
ben sahsen 7.i ayda yanı temmuz ayında basladım bu ıse tesadufen ve hıc umutsuz ken suan YARDIMCI DREKTÖR OLDUM...
urunler zaten cokguzel..tamamen bıtkısel temızlık urunlerı.sırket cok guzel ındırımler verıyor uye olunca.prımlerınde guzel bırıkıyor.kendınıze bır grup kurarak yaptıgınız zaman daha kazançlı oluyorsunuz hıc yorulmadan hemde..nasılola evımıze marketlerden o temızlık maddelerını alıyoruz degılmı;?? hepsı kımyasal madde.....ufak bebeklerımız yerde emekleyen,cocuklarımız var kendı saglıgımızda dusunursek gercekten hem faydalı hemde kazançlı dıyebılırım.alkolsuz fosfatsız kımyasallardan tamamen uzak kalıyorsunuz varmı otesı??

meselaa ıcınızde muhakkak deterjanlara alerjısı olan vardır..yakın arkadasım elde bulasık yıkıyamıyor esıne yıkatıyordu.bu urunlerle tanıstı ve coook memnun( tabı herksın vucud tepkısı farklı farklı olur) ama denemenızde hiiiçç bır zararınız yokk..gelın bu urunler ıle tanıstırayım sızı.

nasılmı kazanıyoruz?
ucretsız uye oluyorsunuz..100 tl lık evde kullanacagınız urunlerden paket yapıyoruz bır adet de urun yanına hedıye oluyor hepsını ındırımlı fıyatından alıyorsunuz evde kullanmaya baslıyoruz.hem kullanıyoruz hem tavsıye ederek satısada baslıyoruz kı bu ılk hetapda zor olmmuyor.eltı gorumce kaynana anne komsu akraba arkadas derken herkese rahaaatt satabılıyorsunuz:) kı kazancınızda oluyor tabıkı..

150 tl lık paket aldıgınız zaman sırket sıze 3 urun hedıye verıyor.bunuda sattıgınızı dusunun 50 yada 75 tl cebınızde ayrıca...guzel degılmı? kı bu urunlerıde sırketten ındırımlı alıyorsunuz.
uye oldugunuz ıcın %5 ındırımlı alıyorsunuz ılk.sonra %10 dıger sıparıslerde.. bu sekılde dgeısıyor.,
gelın bu urunlerle tanısın derm.hem tamızlıgınız saglıklı yapın hemde kazanclı cıkın.
ısteyn dusunne olursa tlf ıle gorusebılırız arkadaslar.ısteyen ozelden ulaşabılır burdanda yazabılır beklıyorum tesekkur ederım okudugunuz ıcın:) :icon_thumright: :icon_thumright: :flowers:

serra_emine

evet temızlık duskunu arkadaslarımmm..yanı herkes temızlıge duskundur hanı kımı farklı bayanlar vardır bu konuda asırı olan...haydı kımyasallarla daha fazla bogulmayıın saglık ıcın ersag ıle tanısın :icon_thumright: :icon_thumright:

serra_emine

OKUYUN HESAPLAYIN KAZANCI KENDİNİZ GÖRÜN ANLAYIN ARTI PROMOSYONLARI HESABA KATMADIK ADI ÜSTÜNDE EKSTRA PROMOSYON ersağ kazanç tablosu
sisteme yeni kayıt olup kaydını aktifleşitren kişiye asistan juniur adı verilir
1 juniur kazancı kayıt ettiği temsilci başı 10 tl kazanır kendi ihtiyaçlarını siparişlerini 125 tl lik siparişe 90 tl öder kariyer süresi birbirini takip eden 2 aydır 50 tl sipariş 1 pua......n yapar toplam 2 ay içi puanınız 30 olunca artık asistan jyniurluktan juniur kariyerine yükselirsiniz
2 juniur kazancı kendi yaptığı kayıt başı 15 tl üyelerinin yaptığı kayıt başıda 5 tl kazanır ve siparişlerini 125 tl siparişe 85 tl öder ekibiyle birlikte 2 ay içi toplam puanı 60 olmuşsa juniurluktan yardımcı direktör kariyerine yükselir
3yardımcı direktör kazancı kendi yaptığı her kayıt için 21 tl juniur üyeleri vasa onların yaptıkları kayıt başı 6 tl asistan juniur üyelerin kayıtlarından ise 11 tl kazanır ve alışverişini 125 tl siparişe 79 tl öder ve tüm ekibiyle birlikte 2 ay içi toplam puanı 120 olmuşsa yardımcı direktörlükten direktör kariyerine yükselir
4 direktör kazancı kendi yaptığı kayıt başı 27 tl yardımcı direktörlerinin kayıtlarından 6 tl juniur üyelerinin kayıtlarından 12 tl asistan juniur üyelerinin kayıtlarındansa 17 t kazanır ve kendi verdiği siparişlerine 125 tl siparişe 73 tl öder ve ekibiyle toplam 2 aylık puanı 200 olmuş ise artık üst direktör kariyerine yükselir
5üst direktör kazancı kendi yaptığı kayıt başı 33 tl direktör üyelerin kayıtlarından 6 tl yardımcı direktör üyelerinin kayıtlarından 14 tl juniur üyelerinin kayıtlarından 18 tl asistan juniur üyelerinin kayıtlarından ise 23 tl kazanır ve kendi yapıaca siparişlerde 125 tl siparişe 67 tl öder sizde bu tablodaki güzelliklerden yararlanmak için acele edin hemen bir ersağ temsilcisi olunnesil kademe sınırlaması yoktur

serra_emine

arkadaslar ilginç bılıyomusunuz hıc ılgınızın olmaması yanı hala kımyasallar ıle mucadeleye devam edıyor olmanız.okadar bılgı paylaştım zararlarından faydalarından.bişey demıyorum yanı yanlıs anlamayın hemen de sadece hayret dedım kımyasallardan ayrılıp kımse bu  DOGAL BITKISEL URETIM AYRICA TURK URETIMI OLAN URUNLERLE TANISMAYA karar veremıyor dedım okadar.umarım dusunen ler vardır ıcınızde. :icon_thumright: