YAĞMUR ARTIK YÜRÜYOR :)))))

Başlatan elif35, 05 Temmuz , 2011, 11:52:04

« önceki - sonraki »

elif35

çok şükür yağmur sonunda yürümeye başladı 1 hafta önce 1-2 adım ile başladı şimdi koltuğa sırtını verip 6-7 adım atıyor tek başına sanırım 1 haftaya kadar tamamen yürüyebilir... emeklerken zor zaptediyordum artık hiç zapt edemem  :k06: :k06: :k06: 10.5 aylık yürüdü benim hiperaktif kızım anasını ble geçti ben 11 aylık yürümüşüm  :ehi: :ehi:

...ŞehzadEfe...

Sadece filmlerde olur sanırdım böylesine büyük aşklar
Bizim seninle doğmayı bekleyen bir oğlumuz var

elif35

derbeder

:muzz: :muzz: :muzz:

gozunuz aydin tatlim, bir ilk daha yasadiniz...:flowers:

heheh yagmurcuk oraya buraya kacip kirip doktugunde bu kadar mutlu olacakmisin bakalim  :k06:

seni hanımefendiliğimle dőverim bebeğim!

elif35

ayy valla ben şimdiden onu düşünüyorum emeklerken zor tutuyordum şimdi hiç tutamam artık yaa  :honk: :honk: olsun benim kuzum sağlıklı olsunda annesi herşeyini yapar onun   :love9:

derbeder

ama bak tatil oncesi iyi oldu, elinden tutup yurutursunuz annisi babasi ve yagmurcuk  :love7:
seni hanımefendiliğimle dőverim bebeğim!

banu_fth

Alıntı yapılan: elif35 - 05 Temmuz , 2011, 11:52:04
çok şükür yağmur sonunda yürümeye başladı 1 hafta önce 1-2 adım ile başladı şimdi koltuğa sırtını verip 6-7 adım atıyor tek başına sanırım 1 haftaya kadar tamamen yürüyebilir... emeklerken zor zaptediyordum artık hiç zapt edemem  :k06: :k06: :k06: 10.5 aylık yürüdü benim hiperaktif kızım anasını ble geçti ben 11 aylık yürümüşüm  :ehi: :ehi:

:nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar:

ay çok sevindim .. güzel yağmura sevgiler .. maşşallah

elif35

Alıntı yapılan: eylül_üm - 05 Temmuz , 2011, 12:07:01
Alıntı yapılan: elif35 - 05 Temmuz , 2011, 11:52:04

:nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar:

ay çok sevindim .. güzel yağmura sevgiler .. maşşallah

teşekkür ederim hayatım  :flowers:

elif35

Alıntı yapılan: derbeder - 05 Temmuz , 2011, 12:03:28
ama bak tatil oncesi iyi oldu, elinden tutup yurutursunuz annisi babasi ve yagmurcuk  :love7:

evet doğru diyorsun bugün gidiyoruz zaten saat 3'te didime ilk defa denizi görücek ne yapıcak çok merak ediyorum  :toothy10:

Shadowqueen

Ayyyy canım çok sevindim, maşallah prensese yaaa  :nazar: :nazar: Ne zaman büyüdü annesi bu kadar  :dontknow: :dontknow: Benim yerime mıncıkla ısır öp onu  :k06:

banu_fth

öp gıdıştan bol bol annesi .. içine çeke çeke kokulu kokulu ohh misssss ..

demek deniz ile tanışıcak .  inşallah çok sever.. resimle ilk buluşmayı .. umarım sever ve güzel bir tatil geçirirsiniz  :amin:  :nazar: :nazar:

darısı başımıza inşallah doğurup tatile gitmek ayyyyyyyy gelicek sene ağustos ta söz verdi eşim . bu sene tatil yok bana dağda bayırda gecirioruz ..deniz görsem dayanamam çünküüü.. atlarım hemen .. mikrop kaparım diye istemiyor .. sanki herkes mikrop kapıyor ama zaten güneş te yasak mış hamilelere .. dr hamile lekesi olur güneşte durma fazla dedi  .. neyse canım .. bol bol yüz güneşlen.. sene ye bu zamanları iple çekiyorum  :k06: ..

xxcansuxx

maşaallah yağmura büyümüşde adımla atar olmuş... tatilde kaybetmeyin yağmuru "şuraya oturtmuştum ayyyy benim kız yürüyordu nereye gittin yağmur" falan deme... :ehi: :ehi:

Aytii

ayy masallah ona erken baslamis  :nazar: :aferin:

இܓiڪے†∂ηßﺙuℓ இܓ

:nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar:

GOZUNUZ AYDIN OLSUN CANIM  :amin: :nazar: YAGMUR GOZLERINDEN BELLI HERSEYI ERKENDEN YAPACAGI ALLAHA EMANET OLSUN  :amin: ÇOK OPUYORUM ZEYTIN GOZLERINDEN  :opucuk: SIZEDE IYI TATILLER  :flowers:

Balböceği

Masallah yagmur'a  :nazar: :nazar: :nazar:

darisi bize  :k06: