2012 Mart, Nisan ve Mayıs Anneleri Burayaaaa

Başlatan belkis_nur, 04 Temmuz , 2011, 21:08:57

« önceki - sonraki »

__nil__

05 Aralık , 2011, 11:58:02 #2535 Son düzenlenme: 05 Aralık , 2011, 12:03:23 __nil__
azelia          :nazar:____________3 Mart____Şafak 89   :nazar:    :binkybaby: ERKEK :binkybaby: *MİRZA* 
ab126370    :nazar:________________6 Mart____Şafak 92 :nazar:     :binkybaby: ERKEK :binkybaby: *EFE*
gülüm22      :nazar:________________7 Mart____Şafak 93  :nazar:     :binkybaby:  KIZ     :binkybaby: *ECRiN*
yağmurnisa :nazar:_______________21 Mart____Şafak 106   :nazar:     :binkybaby: ERKEK  :binkybaby: *YİĞİT*
__nil__        :nazar:_______________27 Mart____Şafak 113   :nazar:     :binkybaby:   KIZ   :binkybaby:*DURU*
dem_mu       :nazar:______________13 Nisan___Şafak 130    :nazar:     :binkybaby: ERKEK  :binkybaby: *MİRAÇ*
fatoş2009    :nazar:______________13 Nisan___Şafak 130      :nazar:     :binkybaby: KIZ   :binkybaby: *HAYRUNNİSA*     
kadriye         :nazar:______________14 Nisan___Şafak 131     :nazar:     :binkybaby: ERKEK  :binkybaby: *POYRAZ*
mercimeğim  :nazar:______________14 Nisan___Şafak 131    :nazar:     :binkybaby:  KIZ   :binkybaby:
qonca           :nazar:______________17 Nisan___Şafak 134     :nazar:     :binkybaby:
bihterp3416 :nazar:______________18 Nisan___Şafak 135    :nazar:    :binkybaby:  ERKEK  :binkybaby:
rusta            :nazar:______________18 Nisan___Şafak 135     :nazar:     :binkybaby: ERKEK  :binkybaby:
pertelote :nazar:______________18 Nisan___Şafak 135    :nazar:    :binkybaby:  ERKEK  :binkybaby:
nilüferelif      :nazar:______________20 Nisan___Şafak 137      :nazar:     :binkybaby: ERKEK  :binkybaby:
celly              :nazar:______________2 Mayıs____Şafak 144   :nazar:    :binkybaby:
HATDEV        :nazar:______________16 Mayıs___Şafak 163    :nazar:   :binkybaby: 
cırakmerve   :nazar:______________21 Mayıs___Şafak  168     :nazar:    :binkybaby:
sweetrose   :nazar:______________25 Mayıs___Şafak  172    :nazar:     :binkybaby:
bebeğimbenim(şerife)  :nazar:_____30 Mayis__ Şafak  177    :nazar:    :binkybaby:

__nil__

Alıntı yapılan: kadriyee - 05 Aralık , 2011, 11:51:24
Alıntı yapılan: __nil__ - 05 Aralık , 2011, 11:48:47
Alıntı yapılan: kadriyee - 05 Aralık , 2011, 11:29:17
hu huuu bende geldim kızlar nasılsınız bugün dr günümüz oğlumla randevum var heycandan uyuyamadım hiç  :ehi: :ehi: :love9: :love9: :love9: siz nasılsınız kimsecikler gelmemiş buralara kaç gündür nerelerdesiniz  :dontknow:

ya sorma canım bende dün gece uyuyamadım hiç.çünkü kızım sağolsun geceleri çok hareketli uyutmuyor beni.birde gittim az önce tetanoz aşısının son dozunu vuruldumm...

ne kadar ara verdin iki aşı arasında bana 1 ay sora gel dedi ebe 25 kasımdı ilk dozu yaptırdığımda aralık 25 te de 2.olcam

benimde öyle ilk dozu 3 kasımda yaptırdım ikinci doz 3 aralıkta olcaktı cumartesiye denk geliyor diye pazartesi vuruldum cnm.

gökkusağı

Alıntı yapılan: __nil__ - 05 Aralık , 2011, 11:59:11
hu huuu bende geldim kızlar nasılsınız bugün dr günümüz oğlumla randevum var heycandan uyuyamadım hiç  :ehi: :ehi: :love9: :love9: :love9: siz nasılsınız kimsecikler gelmemiş buralara kaç gündür nerelerdesiniz  :dontknow:

ya sorma canım bende dün gece uyuyamadım hiç.çünkü kızım sağolsun geceleri çok hareketli uyutmuyor beni.birde gittim az önce tetanoz aşısının son dozunu vuruldumm...

ne kadar ara verdin iki aşı arasında bana 1 ay sora gel dedi ebe 25 kasımdı ilk dozu yaptırdığımda aralık 25 te de 2.olcam

benimde öyle ilk dozu 3 kasımda yaptırdım ikinci doz 3 aralıkta olcaktı cumartesiye denk geliyor diye pazartesi vuruldum cnm.

anladım cnm bana daha geç vuruldun gibi geldi de ondan sordum  :k06:
Nakşediyor yüreğime ilahi bir kudret.!
..diyor ki;
Eyy kul'um.!
imtihan'ın RABBiN.!...için,
Sabret.! ♥

__nil__

Alıntı yapılan: kadriyee - 05 Aralık , 2011, 12:00:53
Alıntı yapılan: __nil__ - 05 Aralık , 2011, 11:59:11

anladım cnm bana daha geç vuruldun gibi geldi de ondan sordum  :k06:

yok canım.tam 1 ay oldu.hatta sağlık ocağındaki doktorumuz şeker taramasını da yaptırmak istedi ama ben doktorum yapıcak dedim ondan engelledim.Doktorum ay sonunda yapıcak 24-28.hafftalarda yapılıyormuş çünkü.Sağlık ocakları 24te yapıyoruz dediler.ama doktorum ay sonu dedi diye bende istemedim.Zaten hem aşı hemde onu bünyem kaldırmazdı aynı günde :toothy10: :toothy10:

gökkusağı

ya onu düşününce bile ben fena oluorum  :igrenc: :igrenc: hiç sevmiorum şekerli şeyler nasıl içişcez o suyu  :-\ bizede bugün tarih verir heralde şeker için daha görüşemedik drumuzla  :dontknow: ii yapmışsın bencede aşı zorluo zaten ilk dozda 2 gün ağrıdı kolum  :sad1: ikinic de de oluo mu ağrın varmı senin  ???
Nakşediyor yüreğime ilahi bir kudret.!
..diyor ki;
Eyy kul'um.!
imtihan'ın RABBiN.!...için,
Sabret.! ♥

__nil__

Alıntı yapılan: kadriyee - 05 Aralık , 2011, 12:07:54
ya onu düşününce bile ben fena oluorum  :igrenc: :igrenc: hiç sevmiorum şekerli şeyler nasıl içişcez o suyu  :-\ bizede bugün tarih verir heralde şeker için daha görüşemedik drumuzla  :dontknow: ii yapmışsın bencede aşı zorluo zaten ilk dozda 2 gün ağrıdı kolum  :sad1: ikinic de de oluo mu ağrın varmı senin  ???

valla sen yine 2 günde atlatmışsın.ben 1 hafta yatamdım üstüne şişti filan çok kötü acıdı.şimdide yavaştan başladı şişmeye.o zamanda böyle olmuştu baştan iyi gibiydi akşama doğru mahvetti beni.bugün hemşire sordu geçen defa acıdımı şiştimi diye evet çok dedim.O zaman bu defada şişer,acır dedi.kaçış yok çekicem bitene kadar maleseff..neyse ki geçti gitti bu da..şeker taramayıda atlattık mı çatı muayenesine kadar rahatız sanırım.başka bişi varmı

__nil__

°º•✿вoɴcυĸ ɢözlüм✿•º°

Alıntı yapılan: __nil__ - 05 Aralık , 2011, 23:21:11
kimse yok mu kızlarrrrr :wave: :wave: :wave:
biz burdayiz cnmmm  :wave: :wave: nasilsin cnm ne zamandir bu bölümde sohbet dönmüyo  ::) ::)
:nazar: :nazar:

__nil__

Alıntı yapılan: gulum22 - 05 Aralık , 2011, 23:33:01
biz burdayiz cnmmm  :wave: :wave: nasilsin cnm ne zamandir bu bölümde sohbet dönmüyo  ::) ::)
evet ya neden böyle nerde diğer anneler..bi kalabalık göremedim şu sayfayı.siz napıyosunuz ecrin nasıl? ya gül benim belim çok ağrıo yaa yatsamda otursamda yürüsemde böyle tek noktaya sancı saplanıyor resmen...offarada tutuo böylee..

°º•✿вoɴcυĸ ɢözlüм✿•º°

Alıntı yapılan: __nil__ - 05 Aralık , 2011, 23:41:33
evet ya neden böyle nerde diğer anneler..bi kalabalık göremedim şu sayfayı.siz napıyosunuz ecrin nasıl? ya gül benim belim çok ağrıo yaa yatsamda otursamda yürüsemde böyle tek noktaya sancı saplanıyor resmen...offarada tutuo böylee..
iyiyiz teyzesi kizimin spor saati gelmis icerde oynuyo actim göbisimi onu izliyom  :k06: :k06: :nazar: bazen canimi bile acitiyo ama cok hosuma gidiyo resmen bacagini poposunu elini hissediyom elimlen  :love7: :k06: :k06: benmki gececi  :laughing7: bel agrisi normal valla bende ayakta cok dursam bicak gibi saplaniyo o yüzden cok yorulma derim  :opucuk: bizim sayfanin hamisleri göbis büyütüyo ugramiyo buraya hiiii  :caca: :caca: :caca: :k06: :k06:

__nil__

Alıntı yapılan: gulum22 - 05 Aralık , 2011, 23:47:02
Alıntı yapılan: __nil__ - 05 Aralık , 2011, 23:41:33
iyiyiz teyzesi kizimin spor saati gelmis icerde oynuyo actim göbisimi onu izliyom  :k06: :k06: :nazar: bazen canimi bile acitiyo ama cok hosuma gidiyo resmen bacagini poposunu elini hissediyom elimlen  :love7: :k06: :k06: benmki gececi  :laughing7: bel agrisi normal valla bende ayakta cok dursam bicak gibi saplaniyo o yüzden cok yorulma derim  :opucuk: bizim sayfanin hamisleri göbis büyütüyo ugramiyo buraya hiiii  :caca: :caca: :caca: :k06: :k06:

evet cnm ya cidden pek uğrayan yok..benimkide gececi yaa uyutmuo beni geceleri.evet yaa fazla bişşi yapmasam bile hemen yoruluorum ve öyle saplanıo ağrı malesef...senin nasıl gidiyor? sen en son doktora gittiiğinde doktor ecrinin kilosunu filan söyledimi canım?

°º•✿вoɴcυĸ ɢözlüм✿•º°

ne kilosu ne boyunu dedi  :cussing: :cussing: :cussing: kizimi bile görmedim  :caca: :caca: :caca: allta bakti bisiler ölctü bicti ama görünürde kizim yok kan verdim cisime bakti hersey okey dedi yolladi  ::) sordum bi keren sadece karindan baktiniz daha bakmicaniz mi  ??? dedi bidakine büyük ultrasyonda bakcam dedi  :dontknow: 3haftaya düstü artik 30.haftamda bakcakmis ya dese para ver bakiyim ama yok anlamiyommm bedava diyemi böyle ediyo ne bilim herkes diyo iki keren filan bakiyolar diye  :dontknow: onun disinda hersey iyi sükr mide yanmalarim cok oluyodu doktor bi 3mllik kücük posetlerde yogurta benzer bisi yazdi onu iciyom aninda kesiyo 1haftada bitirdim paketi yeni almam lazim  :suclu:

__nil__

Alıntı yapılan: gulum22 - 06 Aralık , 2011, 00:04:27
ne kilosu ne boyunu dedi  :cussing: :cussing: :cussing: kizimi bile görmedim  :caca: :caca: :caca: allta bakti bisiler ölctü bicti ama görünürde kizim yok kan verdim cisime bakti hersey okey dedi yolladi  ::) sordum bi keren sadece karindan baktiniz daha bakmicaniz mi  ??? dedi bidakine büyük ultrasyonda bakcam dedi  :dontknow: 3haftaya düstü artik 30.haftamda bakcakmis ya dese para ver bakiyim ama yok anlamiyommm bedava diyemi böyle ediyo ne bilim herkes diyo iki keren filan bakiyolar diye  :dontknow: onun disinda hersey iyi sükr mide yanmalarim cok oluyodu doktor bi 3mllik kücük posetlerde yogurta benzer bisi yazdi onu iciyom aninda kesiyo 1haftada bitirdim paketi yeni almam lazim  :suclu:

anladım cnm en azından artık 1 ay beklemicen hem bak bidahaki sefere karından bakıcakmış rahatça görürsün.orada öyle oluyor demekki canım.benimde mide yanmam oluyor doktor banda şurup veriyor onu içince geçiyor çok şükür.bizim burda testtler tahliller bitmek bilmiyor ya.şimdi ay sonunda bende şeker taramasına gidicem.Her ay da sağlık ocağında kan idrar tahlili yapılıyor.kalp atışlarını dinletiyolar.Bizim burda 8.aya kadar ayda 1 kontrol oluyormuş.Doktoruma çok uzun ya ben bekleyemiyorum o kadar dedim.Çok merak edip görmek istediğinde ara ben bi randevu ayarlarım görürrsün dedi,rahatladım bende.

°º•✿вoɴcυĸ ɢözlüм✿•º°

Alıntı yapılan: __nil__ - 06 Aralık , 2011, 00:09:37

anladım cnm en azından artık 1 ay beklemicen hem bak bidahaki sefere karından bakıcakmış rahatça görürsün.orada öyle oluyor demekki canım.benimde mide yanmam oluyor doktor banda şurup veriyor onu içince geçiyor çok şükür.bizim burda testtler tahliller bitmek bilmiyor ya.şimdi ay sonunda bende şeker taramasına gidicem.Her ay da sağlık ocağında kan idrar tahlili yapılıyor.kalp atışlarını dinletiyolar.Bizim burda 8.aya kadar ayda 1 kontrol oluyormuş.Doktoruma çok uzun ya ben bekleyemiyorum o kadar dedim.Çok merak edip görmek istediğinde ara ben bi randevu ayarlarım görürrsün dedi,rahatladım bende.
iyimis valla  :k06: :k06: peki siz her gittinizde para veriyonuzmu  :icon_scratch: bizim burda sigortamiz karsiliyo ama sizin orda gicik olanda hep stres hep testler filan  ::) bizim burda öyle sey yok valla bi tek yasli annelere bide riskli yada akraba evliligi olanlara ediyolar  :dontknow:

__nil__

Alıntı yapılan: gulum22 - 06 Aralık , 2011, 00:11:59
Alıntı yapılan: __nil__ - 06 Aralık , 2011, 00:09:37

iyimis valla  :k06: :k06: peki siz her gittinizde para veriyonuzmu  :icon_scratch: bizim burda sigortamiz karsiliyo ama sizin orda gicik olanda hep stres hep testler filan  ::) bizim burda öyle sey yok valla bi tek yasli annelere bide riskli yada akraba evliligi olanlara ediyolar  :dontknow:

ben sigortanın karşıladğıhastaneye gitmiyorum canım.benim gittiğim hastane tamamen özel.ayda sadece 1 defa ücret veriyorum.eğer aynı ay içinde 1den fazla gidersem ücret ödemiyorum.Tahlilere filan para veriyorum.Ama tahlilleride genelde sağlık ocakları ücretsiz yaptıklarından sağlık ocağında yaptır diyor doktorumsonucu ona götürüyorum.burada çok test yapılıyor ya iyimi kötümü bilemedim.Bir yandan risk varsa çıkması iyi oluyor bir yandanda risk yoksa boşuna stres oluyor.
benim doktorumda bebeğin gelişimi iyi diyor filan amakilosu boyu hakkında yorum yapmıyor.sadece söylüyor kağıt veriyor filan.bende internnetten araştırarak anlıyorum nasıl olduğunu.