2012 Mart, Nisan ve Mayıs Anneleri Burayaaaa

Başlatan belkis_nur, 04 Temmuz , 2011, 21:08:57

« önceki - sonraki »

gökkusağı

Alıntı yapılan: dem_mu - 02 Aralık , 2011, 12:47:13
Alıntı yapılan: kadriyee - 02 Aralık , 2011, 09:27:46
Alıntı yapılan: dem_mu - 02 Aralık , 2011, 09:23:11
slm kızlar nasılsınız gülüm hayırlı olsun bebişin eşyalarıda.nil prensesin büyümüş maşallah  :nazar: kızlar ya şu ticker ı nasıl yapıyorsunuz banada yaparmısınız :) bugün normalde tam 21 olmam lazımdı önceki gün dr.bigün önde dedi 21+1 im haftaya cuma detaylı ultrason'a gircem bakalım değişiklik varmı tarihimde

hg cnmm nerelerdesin sen pek sık gelmiosn özlettin kendini  :opucuk: onu gülü yakalarsan sor o yaptı en son birine daha.bizde gidicez inş detaylı ultrasona inş güzel haberlerle döneriz  :flowers:
hb.sorma kadriye ya bende bel fıtığı çıktıya onla uğraştım durdum kasımı yatarak geçirdim valla bayram seyran zehir oldu ağrılardan serum yemekten gına geldi artık bi belin ağrısı bide çocuğun krampları beni mahvetti nlıycağın ama bu hafta biraz daha iyiyim gece ağrım oluyo işte şu an biraz ağrım var ama gece rahatsız ediyo bakalım hayırlısı işte  :amin: sağol canım valla bnde özledim ya  :love7: :opucuk: inşaallah sen ne zaman gircen bana 9 unda gel dedi gitcem bakalım detaylı ultrasonu da çok merak ediyorum  :occasion5:

bel ağrısı bende çok çekiyorum cnm daha doğrusu benimki sırt ağrısı ama öldürüo beni  :sad1: sabah bi uyanıorum gaz sancısı biyandan sırt ağrısı bi yandan  :sad1: inşş kucağımıza aldığımızda unuturuz bunları  :amin:

bende p.tesi saat 16.30 da giriorum detaylı ultrasona cnm gelir gelmez yazarım buraya  :hello2: :hello2: :hello2: :hello2: :hello2:
Nakşediyor yüreğime ilahi bir kudret.!
..diyor ki;
Eyy kul'um.!
imtihan'ın RABBiN.!...için,
Sabret.! ♥

♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥“°°¤Yağmur nisa°°¤”♥♥♥♥♥♥♥♥

kadriyecim özeldemi gireceksin renkli utrassona
Bir küçücük yiğitcik varmış annesi babası onu cok severmis

gökkusağı

..diyor ki;
Eyy kul'um.!
Sabret.! ♥

gökkusağı

..diyor ki;
Eyy kul'um.!
Sabret.! ♥

gökkusağı

öle yaa bide benim dr um riskli gebelik uzmanı doç.ben her muayenede bu ücreti ödüyorum aylık  ::) bulunduğumuz şehirde en ii dr bu dediler.en iisi bu olunca fiyata bişi diemedik yoksa çok pahalı gerçekten o ii olsun da feda olsun naapalım  :dontknow:
..diyor ki;
Eyy kul'um.!
Sabret.! ♥

Alıntı yapılan: kadriyee - 02 Aralık , 2011, 18:58:02
öle yaa bide benim dr um riskli gebelik uzmanı doç.ben her muayenede bu ücreti ödüyorum aylık  ::) bulunduğumuz şehirde en ii dr bu dediler.en iisi bu olunca fiyata bişi diemedik yoksa çok pahalı gerçekten o ii olsun da feda olsun naapalım  :dontknow:

aylık 250tlmi ödüyorsun senin paşa epey pahalıya patlamış sana cnm o sağlıklı olsunda paranın hiç bir önemi yok

gökkusağı

Alıntı yapılan: ♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥"°°¤Yağmur nisa°°¤"♥♥♥♥♥♥♥♥ - 02 Aralık , 2011, 19:00:12
Alıntı yapılan: kadriyee - 02 Aralık , 2011, 18:58:02

aylık 250tlmi ödüyorsun senin paşa epey pahalıya patlamış sana cnm o sağlıklı olsunda paranın hiç bir önemi yok

eed cnm eşim dio ki okulu bitirsin 5 sene bana çalışacak sıpa  :ehi: :ehi: :ehi: :ehi: anca karşılar masrafını  :k06: :k06: şaka maka rabbim ona sağlık versin de herşeyimiz feda olsun naapalım  :amin: :amin: :amin: :nazar: :nazar: :nazar:
..diyor ki;
Eyy kul'um.!
Sabret.! ♥

__nil__

selam kızlar yaa kimse uğramıo mu buralara.biz geldik kızımla.tuş takımımda sorun vardı hallettik onuda inş bi daha sorun olmaz.sizlerde ne var ne yok? bizde yarın tetanoz aşısının 2.dozunu vurulucaz.kan ve idrar tahlili de yapılıcakmış.öff inş aşı tekrardan öyler şişip sorun çıkarmaz.zaten geceleri uyuyamıyorum birde onun ağrısı eklenince iyice zor olucak..bu arada kızımın tekmeleri artık iyice kuvvetlendi.durmadan tepiklio annesini.dün akşam meyve suyu içiodum hoşuna gitti sanırım.bir hareketlendi kuzenim bile hissetti çok güzel bişi yaa çok şükür. :amin:

ab126370

__nil__

gökkusağı

hu huuu bende geldim kızlar nasılsınız bugün dr günümüz oğlumla randevum var heycandan uyuyamadım hiç  :ehi: :ehi: :love9: :love9: :love9: siz nasılsınız kimsecikler gelmemiş buralara kaç gündür nerelerdesiniz  :dontknow:
..diyor ki;
Eyy kul'um.!
Sabret.! ♥

__nil__

Alıntı yapılan: kadriyee - 05 Aralık , 2011, 11:29:17
hu huuu bende geldim kızlar nasılsınız bugün dr günümüz oğlumla randevum var heycandan uyuyamadım hiç  :ehi: :ehi: :love9: :love9: :love9: siz nasılsınız kimsecikler gelmemiş buralara kaç gündür nerelerdesiniz  :dontknow:

ya sorma canım bende dün gece uyuyamadım hiç.çünkü kızım sağolsun geceleri çok hareketli uyutmuyor beni.birde gittim az önce tetanoz aşısının son dozunu vuruldumm...

gökkusağı

Alıntı yapılan: __nil__ - 05 Aralık , 2011, 11:48:47
Alıntı yapılan: kadriyee - 05 Aralık , 2011, 11:29:17

ya sorma canım bende dün gece uyuyamadım hiç.çünkü kızım sağolsun geceleri çok hareketli uyutmuyor beni.birde gittim az önce tetanoz aşısının son dozunu vuruldumm...

ne kadar ara verdin iki aşı arasında bana 1 ay sora gel dedi ebe 25 kasımdı ilk dozu yaptırdığımda aralık 25 te de 2.olcam
..diyor ki;
Eyy kul'um.!
Sabret.! ♥