2012 Mart, Nisan ve Mayıs Anneleri Burayaaaa

Başlatan belkis_nur, 04 Temmuz , 2011, 21:08:57

« önceki - sonraki »

gökkusağı

Alıntı yapılan: dem_mu - 02 Aralık , 2011, 09:23:11
slm kızlar nasılsınız gülüm hayırlı olsun bebişin eşyalarıda.nil prensesin büyümüş maşallah  :nazar: kızlar ya şu ticker ı nasıl yapıyorsunuz banada yaparmısınız :) bugün normalde tam 21 olmam lazımdı önceki gün dr.bigün önde dedi 21+1 im haftaya cuma detaylı ultrason'a gircem bakalım değişiklik varmı tarihimde

hg cnmm nerelerdesin sen pek sık gelmiosn özlettin kendini  :opucuk: onu gülü yakalarsan sor o yaptı en son birine daha.bizde gidicez inş detaylı ultrasona inş güzel haberlerle döneriz  :flowers:
Nakşediyor yüreğime ilahi bir kudret.!
..diyor ki;
Eyy kul'um.!
imtihan'ın RABBiN.!...için,
Sabret.! ♥

MERCİMEĞİM

kızlar merhaba...sabahtan beri acaip midem bulanıyo...kusmak istemiyroum ama az kaldı.. :igrenc:
uff üşütüm galiba dün akşam....inşallah geçici bişeydir..inşallah üşütmemişimdir... :amin: :amin:
bu salak müdürün yanında bakamıycam galiba bebeğime...öldürmek istiyorum onu :cildir: :cildir: :violent1:

gökkusağı

geçmiş olsun cnm dikkat et kendine  :flowers:

şu senin müdüre ben bile gıcık oldum heee salak adam ne kadar anlayışsızz  :cildir: :violent1:

..diyor ki;
Eyy kul'um.!
Sabret.! ♥

gökkusağı

azelia          :nazar:____________3 Mart____Şafak 92   :nazar:    :binkybaby: ERKEK :binkybaby: *MİRZA* 
ab126370    :nazar:________________6 Mart____Şafak 93 :nazar:     :binkybaby: ERKEK :binkybaby: *EFE*
gülüm22      :nazar:________________7 Mart____Şafak 96  :nazar:     :binkybaby:  KIZ     :binkybaby: *ECRiN*

yağmurnisa :nazar:_______________21 Mart____Şafak 108   :nazar:     :binkybaby: ERKEK  :binkybaby:
__nil__        :nazar:_______________30 Mart____Şafak 117   :nazar:     :binkybaby:   KIZ   :binkybaby:*DURU*
dem_mu       :nazar:______________13 Nisan___Şafak 133    :nazar:     :binkybaby: ERKEK  :binkybaby: *MİRAÇ*
fatoş2009    :nazar:______________13 Nisan___Şafak 133      :nazar:     :binkybaby: KIZ   :binkybaby: *HAYRUNNİSA*     
kadriye         :nazar:______________14 Nisan___Şafak 134     :nazar:     :binkybaby: ERKEK :binkybaby:*POYRAZ*
mercimeğim  :nazar:______________14 Nisan___Şafak 134    :nazar:     :binkybaby:  KIZ   :binkybaby:
qonca           :nazar:______________17 Nisan___Şafak 137     :nazar:     :binkybaby:
bihterp3416 :nazar:______________18 Nisan___Şafak 138    :nazar:    :binkybaby:  ERKEK  :binkybaby:
rusta            :nazar:______________18 Nisan___Şafak 138     :nazar:     :binkybaby: ERKEK  :binkybaby:
pertelote :nazar:______________18 Nisan___Şafak 138    :nazar:    :binkybaby:  ERKEK  :binkybaby:
nilüferelif      :nazar:______________20 Nisan___Şafak 140      :nazar:     :binkybaby: ERKEK  :binkybaby:
celly              :nazar:______________2 Mayıs____Şafak 147   :nazar:    :binkybaby:
cırakmerve   :nazar:______________21 Mayıs___Şafak  171     :nazar:    :binkybaby:
sweetrose   :nazar:______________25 Mayıs___Şafak  174    :nazar:     :binkybaby:
bebeğimbenim(şerife)  :nazar:_____30 Mayis__ Şafak  180    :nazar:    :binkybaby:

..diyor ki;
Eyy kul'um.!
Sabret.! ♥

azelia

ayyyy şafağımız ne kadar azalmış kızlarrr ne güzellllll:) çok mutlu oldummmmm... YARIN ANANEMİZLE HAVUZLU HAN A GİDİYORUZ ALIŞVERİŞE... sabırsızlıkla bekliyorum yarını, oğluma neler neler alcammmmmmmmmmm

azelia

Alıntı yapılan: cirakmerve - 30 Kasım , 2011, 20:39:24
Alıntı yapılan: gulum22 - 30 Kasım , 2011, 20:34:21
Alıntı yapılan: cirakmerve - 30 Kasım , 2011, 20:28:07
inşallah bakalım. rüyamda oğlum olduğunu gördüm gerçi. tersine çıkarmış derler ya kızım olcak heralde :tongue3:
bende kiz gördüm kizim olcak tuttu bende  :k06: :k06: ama gecende doktorum kiz deil erkekmis dedi kafam karisti  :icon_scratch: :ehi: :ehi: :toothy10: :toothy10:
hadi ya:) anam o da ne kötü olur. beklemek o durumdan daha kolaydır heralde. düşünsene cinsiyetini öğreniyon her şey hazır hooop yanlış görmüşüz kusura bakmayın. allah göstermesin. bekliyim 1 ay daha en iyisi:)
mervecim arkadaşıma doktor 9 ay boyunca kız dedi... erkek çıktı doğumda:))) yazık oğluşu pembeler içinde büyüdü:) ben bile pembe hırka örmüştüm ona:)))

__nil__

azelia          :nazar:____________3 Mart____Şafak 92   :nazar:    :binkybaby: ERKEK :binkybaby: *MİRZA* 
ab126370    :nazar:________________6 Mart____Şafak 93 :nazar:     :binkybaby: ERKEK :binkybaby: *EFE*
gülüm22      :nazar:________________7 Mart____Şafak 96  :nazar:     :binkybaby:  KIZ     :binkybaby: *ECRiN*
yağmurnisa :nazar:_______________21 Mart____Şafak 108   :nazar:     :binkybaby: ERKEK  :binkybaby:
__nil__        :nazar:_______________27 Mart____Şafak 116   :nazar:     :binkybaby:   KIZ   :binkybaby:*DURU*
dem_mu       :nazar:______________13 Nisan___Şafak 133    :nazar:     :binkybaby: ERKEK  :binkybaby: *MİRAÇ*
fatoş2009    :nazar:______________13 Nisan___Şafak 133      :nazar:     :binkybaby: KIZ   :binkybaby: *HAYRUNNİSA*     
kadriye         :nazar:______________14 Nisan___Şafak 134     :nazar:     :binkybaby: ERKEK :binkybaby:*POYRAZ*
mercimeğim  :nazar:______________14 Nisan___Şafak 134    :nazar:     :binkybaby:  KIZ   :binkybaby:
qonca           :nazar:______________17 Nisan___Şafak 137     :nazar:     :binkybaby:
bihterp3416 :nazar:______________18 Nisan___Şafak 138    :nazar:    :binkybaby:  ERKEK  :binkybaby:
rusta            :nazar:______________18 Nisan___Şafak 138     :nazar:     :binkybaby: ERKEK  :binkybaby:
pertelote :nazar:______________18 Nisan___Şafak 138    :nazar:    :binkybaby:  ERKEK  :binkybaby:
nilüferelif      :nazar:______________20 Nisan___Şafak 140      :nazar:     :binkybaby: ERKEK  :binkybaby:
celly              :nazar:______________2 Mayıs____Şafak 147   :nazar:    :binkybaby:
cırakmerve   :nazar:______________21 Mayıs___Şafak  171     :nazar:    :binkybaby:
sweetrose   :nazar:______________25 Mayıs___Şafak  174    :nazar:     :binkybaby:
bebeğimbenim(şerife)  :nazar:_____30 Mayis__ Şafak  180    :nazar:    :binkybaby:

__nil__

bnim şafağım günüm yanlıştı düzllttim kızlar

MERCİMEĞİM

Alıntı yapılan: kadriyee - 02 Aralık , 2011, 11:01:57

şu senin müdüre ben bile gıcık oldum heee salak adam ne kadar anlayışsızz  :cildir: :violent1:

saol canım...işin en kötü tarafı...müdürüm kendi kocasını oğlunu umursamayan kadın...kendi oğlu 39 derece ateşliyken patronlara yalakalık olsun diye  gereksiz yere mesai kalan insan bana acırmı?

azelia

üfff ne gıcıkmış yaaa... ben de sinir oldum... Walla benim umrumda olmaz, işi gücü bırakır giderim o ne yaa öyle

gökkusağı

Alıntı yapılan: MERCİMEĞİM - 02 Aralık , 2011, 12:02:50
Alıntı yapılan: kadriyee - 02 Aralık , 2011, 11:01:57

saol canım...işin en kötü tarafı...müdürüm kendi kocasını oğlunu umursamayan kadın...kendi oğlu 39 derece ateşliyken patronlara yalakalık olsun diye  gereksiz yere mesai kalan insan bana acırmı?

işin zor cnm o zaman o tipleri bilirim sırf artislik başka bişi diil  :cildir: :cildir: hangi iş insanın çocuğundan daha önemli olabilir ki  :dontknow: :dontknow:
..diyor ki;
Eyy kul'um.!
Sabret.! ♥

dem_mu

Alıntı yapılan: kadriyee - 02 Aralık , 2011, 09:27:46
Alıntı yapılan: dem_mu - 02 Aralık , 2011, 09:23:11
slm kızlar nasılsınız gülüm hayırlı olsun bebişin eşyalarıda.nil prensesin büyümüş maşallah  :nazar: kızlar ya şu ticker ı nasıl yapıyorsunuz banada yaparmısınız :) bugün normalde tam 21 olmam lazımdı önceki gün dr.bigün önde dedi 21+1 im haftaya cuma detaylı ultrason'a gircem bakalım değişiklik varmı tarihimde

hg cnmm nerelerdesin sen pek sık gelmiosn özlettin kendini  :opucuk: onu gülü yakalarsan sor o yaptı en son birine daha.bizde gidicez inş detaylı ultrasona inş güzel haberlerle döneriz  :flowers:
hb.sorma kadriye ya bende bel fıtığı çıktıya onla uğraştım durdum kasımı yatarak geçirdim valla bayram seyran zehir oldu ağrılardan serum yemekten gına geldi artık bi belin ağrısı bide çocuğun krampları beni mahvetti nlıycağın ama bu hafta biraz daha iyiyim gece ağrım oluyo işte şu an biraz ağrım var ama gece rahatsız ediyo bakalım hayırlısı işte  :amin: sağol canım valla bnde özledim ya  :love7: :opucuk: inşaallah sen ne zaman gircen bana 9 unda gel dedi gitcem bakalım detaylı ultrasonu da çok merak ediyorum  :occasion5:

HATDEV22

şafakkk  166 benide yazın  listeyyyeeee  :nazar:   :nazar:
bebiş istiyorum allahın iziniye

qonca

mrb kızlar nasılsınz ??

ne zamndır giremiyorum net yok :(

bu arada bebeğimin cinsiyeti ''erkek''

öğrendiğim gün yazmıştım ama görmedinz hrlde  :icon_thumright:

♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥“°°¤Yağmur nisa°°¤”♥♥♥♥♥♥♥♥

benim paşamında adı yiğit olacak kızlar
Bir küçücük yiğitcik varmış annesi babası onu cok severmis