2012 Mart, Nisan ve Mayıs Anneleri Burayaaaa

Başlatan belkis_nur, 04 Temmuz , 2011, 21:08:57

« önceki - sonraki »

°º•✿вoɴcυĸ ɢözlüм✿•º°

Alıntı yapılan: __nil__ - 30 Kasım , 2011, 16:36:49
kızlarr bizz geldik kızımla.dün odası geldi kızımın.kurdular filan.yerleştirdk bi kısmını.perde lamba filan glince fotoları koyucam buraya..harika olduu yaaa :love9: :love9: :love9: :love9:...bu arada yarın akşamüzeri yin görcem kızımı :muzz: :muzz: :muzz:
hayirli olsun cnm odaniz  :opucuk: masallah seninki hemen oldu benimki subatta gelcek bekle bekle bitmez  :k06: :k06: ama daha iyi bence erkenden gelse hep odasina bakardim zamanda gecmezdi  :dontknow: arabasina bakiyom zaten her zaman bide aldigim esyalara ins zaman cabuk gecer gelir kuzularimiz  :amin: :amin: :nazar: :nazar: sende cok ultrasyona giriyon heee  :caca: :caca: :caca: doktorunmu istiyo senmi istiyon  :icon_scratch:
:nazar: :nazar:

cirakmerve

selamlar. ne güzel ya herkes bişiler almaya başlıyo ben hala cinsiyetini öğrenemedim. bi türlü göstermiyo bizimki:(     kıskanıyom valla:) şaka bi tarafa güzle güle kullanın.

°º•✿вoɴcυĸ ɢözlüм✿•º°

Alıntı yapılan: cirakmerve - 30 Kasım , 2011, 19:58:48
selamlar. ne güzel ya herkes bişiler almaya başlıyo ben hala cinsiyetini öğrenemedim. bi türlü göstermiyo bizimki:(     kıskanıyom valla:) şaka bi tarafa güzle güle kullanın.
as cnm hg  :opucuk: daha senin cok kücük ben bile tam olarak bilmiom ki bi keren kiza benzio dedi öylede kaldi  :suclu:

cirakmerve

etrafımda 12. haftasında öğrenenleri görünce beklenti oluşuyo tabi. bi de daha 1 ay var bi dahaki kontrole meraktan ölcem zaman geçmiycekmiş gibi sanki.

°º•✿вoɴcυĸ ɢözlüм✿•º°

Alıntı yapılan: cirakmerve - 30 Kasım , 2011, 20:20:58
etrafımda 12. haftasında öğrenenleri görünce beklenti oluşuyo tabi. bi de daha 1 ay var bi dahaki kontrole meraktan ölcem zaman geçmiycekmiş gibi sanki.
evet bazilari sansina cok erken ögreniyo  :k06: :k06: ama yanlis cikma sansi daha cok oluyo zaman gecer valla sabret  :opucuk:

cirakmerve

inşallah bakalım. rüyamda oğlum olduğunu gördüm gerçi. tersine çıkarmış derler ya kızım olcak heralde :tongue3:

°º•✿вoɴcυĸ ɢözlüм✿•º°

Alıntı yapılan: cirakmerve - 30 Kasım , 2011, 20:28:07
inşallah bakalım. rüyamda oğlum olduğunu gördüm gerçi. tersine çıkarmış derler ya kızım olcak heralde :tongue3:
bende kiz gördüm kizim olcak tuttu bende  :k06: :k06: ama gecende doktorum kiz deil erkekmis dedi kafam karisti  :icon_scratch: :ehi: :ehi: :toothy10: :toothy10:

cirakmerve

Alıntı yapılan: gulum22 - 30 Kasım , 2011, 20:34:21
bende kiz gördüm kizim olcak tuttu bende  :k06: :k06: ama gecende doktorum kiz deil erkekmis dedi kafam karisti  :icon_scratch: :ehi: :ehi: :toothy10: :toothy10:
hadi ya:) anam o da ne kötü olur. beklemek o durumdan daha kolaydır heralde. düşünsene cinsiyetini öğreniyon her şey hazır hooop yanlış görmüşüz kusura bakmayın. allah göstermesin. bekliyim 1 ay daha en iyisi:)

°º•✿вoɴcυĸ ɢözlüм✿•º°

Alıntı yapılan: cirakmerve - 30 Kasım , 2011, 20:39:24
hadi ya:) anam o da ne kötü olur. beklemek o durumdan daha kolaydır heralde. düşünsene cinsiyetini öğreniyon her şey hazır hooop yanlış görmüşüz kusura bakmayın. allah göstermesin. bekliyim 1 ay daha en iyisi:)
evet yani bende dayanamadim aldim hep pembis seyler erkek derse doktora derim paralarimi ver mavi alcam  :ehi: :ehi: :ehi: cok almadim ama gene bisiler aldim bakalim ins 3hafta sonra karindan bakarda görürüm hic görmedim bi keren gördüm okadar  :-\

cirakmerve

Alıntı yapılan: gulum22 - 30 Kasım , 2011, 20:42:32
Alıntı yapılan: cirakmerve - 30 Kasım , 2011, 20:39:24
evet yani bende dayanamadim aldim hep pembis seyler erkek derse doktora derim paralarimi ver mavi alcam  :ehi: :ehi: :ehi: cok almadim ama gene bisiler aldim bakalim ins 3hafta sonra karindan bakarda görürüm hic görmedim bi keren gördüm okadar  :-\
:) şu saatten sonra da değişmez heralde gelmişin 26. haftaya. o saatten sonra doktor bana yanlış görmüşün dicek vururm heralde:) neyse inşallah değişmez baksana adı bile hazır bebişin. ama olursa da aldıklarını tek tek mağazalara götürüp ya cinsiyetini tutturamamışız biz çocuğun erkeğini alalım diye dert yanarsın:)     
neyse cnm. ben kaçıyorum hadi iyi akşamlar.

__nil__

Alıntı yapılan: gulum22 - 30 Kasım , 2011, 19:45:20
Alıntı yapılan: __nil__ - 30 Kasım , 2011, 16:36:49
kızlarr bizz geldik kızımla.dün odası geldi kızımın.kurdular filan.yerleştirdk bi kısmını.perde lamba filan glince fotoları koyucam buraya..harika olduu yaaa :love9: :love9: :love9: :love9:...bu arada yarın akşamüzeri yin görcem kızımı :muzz: :muzz: :muzz:
hayirli olsun cnm odaniz  :opucuk: masallah seninki hemen oldu benimki subatta gelcek bekle bekle bitmez  :k06: :k06: ama daha iyi bence erkenden gelse hep odasina bakardim zamanda gecmezdi  :dontknow: arabasina bakiyom zaten her zaman bide aldigim esyalara ins zaman cabuk gecer gelir kuzularimiz  :amin: :amin: :nazar: :nazar: sende cok ultraeyona giriyon heee  :caca: :caca: :caca: doktorunmu istiyo senmi istiyon  :icon_scratch:
ultrasyona girmrmi doktor istiyo.gçn hafta dtaylı ultrason yaptı amabu hafta daha nt olur ddi.oda gldi ama eksik çok daha.onları tamamlarım doğuma kadar.kıyaftllr yıkanır filan öyl gçr zaman inş...

gökkusağı

slm kızlar bizde geldik ama burda kimse kalmamış  :k06:

nilcim hayırlı olsun cnm gelmiş odanız sağlıcakla büyür pirenses inş içinde  :flowers: :love9:

gülüüüm amin cnm darısı bizim başımıza inşş..

bende az önce pijamalarımı giyerken eşim girdi odaya bayaadır görmemişti benş o şekilde göbeğimi görünce şok oldu adamcağız  :toothy10: :toothy10: :toothy10: ben bu kadar büyüdüğünü farketmemiştim kıyafetten böle durmuo dedi daha çok sevindik bayaaa büyüdü oğlum artık  :love9:
Nakşediyor yüreğime ilahi bir kudret.!
..diyor ki;
Eyy kul'um.!
imtihan'ın RABBiN.!...için,
Sabret.! ♥

MERCİMEĞİM

kızlar merhaba..kimse yokmu.
biz geldik...kızlar ben hergün düzenli hissedemiorum bebişin harektlerini ara ara çok az az kıpırtılar şeklinde...biraz araştırdım en iyi dinlenirken hissediliyormuş belki ondan hissedemiyorumdur...anlayışsız ve de plan program yapmaktan özürlü müdürüm yüzünden sürekli mesaideyiz..görende üretimdeyiz üretim yetişmiyor zanneder ama kalite güvencede belgelerle uğraşıyoruz saçma saçma...içim patlıycakmış gibi gergin şuanda sizede oluyor mu...kesin benimki müdürümün anlayışsızlığından gerildiğim içindir ama...

__nil__

biz geldk kızımlaa :hello2: :hello2:

bugün hrşy iyiydi.kızım 28 cm 620 gr olmuş :nazar: :nazar:

gayet sağlıklıymış çok şükürr :nazar: :nazar: :amin: :amin:

günümüzde 27 mart oldu.. :hieyt: :hieyt:

şafak 117 yani.. :occasion5: :occasion5:

tuş takımım yine iptal.yaptırıp aranızaa glirim yine..öptümm çok

dem_mu

slm kızlar nasılsınız gülüm hayırlı olsun bebişin eşyalarıda.nil prensesin büyümüş maşallah  :nazar: kızlar ya şu ticker ı nasıl yapıyorsunuz banada yaparmısınız :) bugün normalde tam 21 olmam lazımdı önceki gün dr.bigün önde dedi 21+1 im haftaya cuma detaylı ultrason'a gircem bakalım değişiklik varmı tarihimde