2012 Mart, Nisan ve Mayıs Anneleri Burayaaaa

Başlatan belkis_nur, 04 Temmuz , 2011, 21:08:57

« önceki - sonraki »

gökkusağı

Güüüül nerelerdesin seni bekliyoruzzz  :director: :director: :director: :director:
Nakşediyor yüreğime ilahi bir kudret.!
..diyor ki;
Eyy kul'um.!
imtihan'ın RABBiN.!...için,
Sabret.! ♥

°º•✿вoɴcυĸ ɢözlüм✿•º°

Alıntı yapılan: kadriyee - 29 Kasım , 2011, 19:24:58
Güüüül nerelerdesin seni bekliyoruzzz  :director: :director: :director: :director:
geldimm cnm  :opucuk: :opucuk: bebek arabasi aldik sonra bebek esyalari aldik ondan gec geldim  :muzz: :muzz: :muzz: doktor gene uyuzlugunu yapti karnimdan bakmadi alltan bakti bisiler yapti yolladi bebegimi göremedimmmm  :-\ :-\ :-\ hersey okey dedi 3hafta sonra gitcem ozaman bakcakmis  ::)
:nazar: :nazar:

gökkusağı

ayy salak adam yaaa nie böle yapıo  :violent1: :violent1: :violent1:

b.. var sanki alttan bakıo bebeğe baksa yaaa alttan baka baka yolu açacak allah korusun :icon_pale:

..diyor ki;
Eyy kul'um.!
Sabret.! ♥

gökkusağı

bu arada hayırlı olsun burda paylaştığından mı aldınız arabayııı güle güle kullansın pirensesss  :flowers:  :binkybaby: :binkybaby: :binkybaby: :binkybaby: :binkybaby:

başka neler aldınız resim çek koy merak ettikbizde  :muzz: :muzz: :muzz: :muzz: :muzz: :muzz:
..diyor ki;
Eyy kul'um.!
Sabret.! ♥

°º•✿вoɴcυĸ ɢözlüм✿•º°

Alıntı yapılan: kadriyee - 29 Kasım , 2011, 23:41:28
ayy salak adam yaaa nie böle yapıo  :violent1: :violent1: :violent1:

b.. var sanki alttan bakıo bebeğe baksa yaaa alttan baka baka yolu açacak allah korusun :icon_pale:
valla haaa  :caca: :caca: :caca: :caca: ya dese para ver bakim ok diycem yok onuda teklif etmiyo girmemlen cikmam bir oldu  :-\ neysem saglik olsun 3hafta sonra bakalim büyük ultrasyon var ozaman bakar ins

°º•✿вoɴcυĸ ɢözlüм✿•º°

Alıntı yapılan: kadriyee - 29 Kasım , 2011, 23:45:54
bu arada hayırlı olsun burda paylaştığından mı aldınız arabayııı güle güle kullansın pirensesss  :flowers:  :binkybaby: :binkybaby: :binkybaby: :binkybaby: :binkybaby:

başka neler aldınız resim çek koy merak ettikbizde  :muzz: :muzz: :muzz: :muzz: :muzz: :muzz:
saol cnm darisi basina  :opucuk: :opucuk: evet o paylastigim seninde uzay mekigi dedigin arabayi aldik  :basardim: :basardim: cocuk odasina kurduk her dk gidiyom bakiyom sürüyom cok hosumuza gitti  :k06: :k06: insallah kizim icinde gezdircez onu  :amin: :amin: :nazar: esime diyom simdi biz kavga ederiz ben sürcem ben sürcem diye  :ehi: :ehi: :toothy10: :toothy10: cok esya aldik  :muzz: :muzz: :muzz: elbise deilde tüm biboron emzik bezini islak mendilini krem sampuanlari herseyi  :muzz: :muzz: :muzz: geriye elbiseleri kaldi ins onuda alcaz yavas yavas  :k06:

azelia

30 Kasım , 2011, 14:24:05 #2481 Son düzenlenme: 30 Kasım , 2011, 14:25:40 azelia
ay hayırlı olsun güle güle kullansın prenseeeeeessss... bu arada ben de dün sabah şeker sonuçlarımı götürdüm doktoruma, sorun yokmuş allahtan, bebeğini görmek ister misin dedi, daha 2 hafta oldu ultrasona gireli zararı olmaz mı görmek istemiyorum dedim:))) BU KARARI VERMEK ÇOK ZOR OLDU AMA ULTRASONA GİRMEDİM:)) 10 gün sonraya randevu almam gerekiyo, ozaman girerim, yaazık oğluşuma rahatsız etmedim:))

azelia

BU ARADA ŞAFAK 94 KIZLARRRRRRR:) 100 DEN DÜŞELİ 1 HAFTA OLMUŞŞŞŞ...

°º•✿вoɴcυĸ ɢözlüм✿•º°

Alıntı yapılan: azelia - 30 Kasım , 2011, 14:24:05
ay hayırlı olsun güle güle kullansın prenseeeeeessss... bu arada ben de dün sabah şeker sonuçlarımı götürdüm doktoruma, sorun yokmuş allahtan, bebeğini görmek ister misin dedi, daha 2 hafta oldu ultrasona gireli zararı olmaz mı görmek istemiyorum dedim:))) BU KARARI VERMEK ÇOK ZOR OLDU AMA ULTRASONA GİRMEDİM:)) 10 gün sonraya randevu almam gerekiyo, ozaman girerim, yaazık oğluşuma rahatsız etmedim:))
saol cnm  :opucuk: :opucuk: ya senin doktorun ne iyimis yaaaaa  :k06: benimki bana sorsa kosa kosa evet derdim düsün koca hamileligimde bi kac kere görebildim kizimi  :-\ güyaaaa avrupada yasiyoz  :caca: :caca: :caca:

°º•✿вoɴcυĸ ɢözlüм✿•º°

Alıntı yapılan: azelia - 30 Kasım , 2011, 14:26:39
BU ARADA ŞAFAK 94 KIZLARRRRRRR:) 100 DEN DÜŞELİ 1 HAFTA OLMUŞŞŞŞ...
evet sükür ikili sayilara düstükkkkkkk  :muzz: :muzz: :muzz: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar:

azelia

Evet canım yaaa... düştük maaşallah:) bu arada ben senin doktora sinir olmaya başladım artık :caca: :caca: :caca:

ben de bu hafta sonu alışverişe çıkçam bakalım bişiler almaya başliim artık yaa:) odamızı da boşaltıyoruz, ben sadece yatak almayı düşünüyorum hani şu çekmeceli olanlardan... dolap almicam sanırım...

MERCİMEĞİM

kızlarr kızımla biz geldik...bizimde artık hareketlerimiz net hissediliyo.şimdiye kadar acaba başka bişey olabilir mi diye şüphe ediyordum:)..az önce toplantıdaydık..kızım aşırı kıpır kıpırdı, 2 dakka durmadı maşallah :nazar: :nazar: :nazar:
gülüm bebişin arabası hayırlı olsunnn...ama ben göremedim, bu sayfada gördüğümü hatırlayamadım hangisiydi canım....
geçen hafta bizde baktık bebeconfortun hoşumuza gitti ama bisüre daha hiç bişey almıycam...ama acaaip canım çekiyo....herşeyde gözüm kalıyo...
ravzacım iyi yapmışsın ben de ayda bir gidiyorum ultrasona..arada da gitmemek için zor duruyorum ama bebişime bilinmedik bizararı falan olur mazallah diye hiç gitmek istemiyorum....gülüm bu ecnebiler bişi yapıyorlarsa doğru yapıyor olabilir bizde çok yaptırmasak iyi olur aslında...

__nil__

kızlarr bizz geldik kızımla.dün odası geldi kızımın.kurdular filan.yerleştirdk bi kısmını.perde lamba filan glince fotoları koyucam buraya..harika olduu yaaa :love9: :love9: :love9: :love9:...bu arada yarın akşamüzeri yin görcem kızımı :muzz: :muzz: :muzz:

°º•✿вoɴcυĸ ɢözlüм✿•º°

Alıntı yapılan: azelia - 30 Kasım , 2011, 15:30:16
Evet canım yaaa... düştük maaşallah:) bu arada ben senin doktora sinir olmaya başladım artık :caca: :caca: :caca:

ben de bu hafta sonu alışverişe çıkçam bakalım bişiler almaya başliim artık yaa:) odamızı da boşaltıyoruz, ben sadece yatak almayı düşünüyorum hani şu çekmeceli olanlardan... dolap almicam sanırım...
benim sükür cogu sey alindi geriye kücük seyler kaldi onuda disari ciktikca gördükce aliyom  :k06: :k06: odayida bosalttim icinde kizimin arabasini park ettik  :k06: :k06:

°º•✿вoɴcυĸ ɢözlüм✿•º°

Alıntı yapılan: MERCİMEĞİM - 30 Kasım , 2011, 15:57:33
kızlarr kızımla biz geldik...bizimde artık hareketlerimiz net hissediliyo.şimdiye kadar acaba başka bişey olabilir mi diye şüphe ediyordum:)..az önce toplantıdaydık..kızım aşırı kıpır kıpırdı, 2 dakka durmadı maşallah :nazar: :nazar: :nazar:
gülüm bebişin arabası hayırlı olsunnn...ama ben göremedim, bu sayfada gördüğümü hatırlayamadım hangisiydi canım....
geçen hafta bizde baktık bebeconfortun hoşumuza gitti ama bisüre daha hiç bişey almıycam...ama acaaip canım çekiyo....herşeyde gözüm kalıyo...
ravzacım iyi yapmışsın ben de ayda bir gidiyorum ultrasona..arada da gitmemek için zor duruyorum ama bebişime bilinmedik bizararı falan olur mazallah diye hiç gitmek istemiyorum....gülüm bu ecnebiler bişi yapıyorlarsa doğru yapıyor olabilir bizde çok yaptırmasak iyi olur aslında...
masallah kizina  :nazar: :nazar: :opucuk: artik daha cok hissedersin benimki daha cok gececi  :laughing7: :laughing7: arabayi baska sayfada paylasmistim burayi tikla turuncu siyah olani aldim ayni takimiylan

http://www.bebegimonline.com/forum/index.php/topic,22235.15.html
benimde hep alasim var artik kendime bi cöp bakmiyom valla  :k06: :k06: belkide haklisin cünkü cok ultrasyon zararli diyolar ondan bakmiyolar yoksa bakardi herhalde  :dontknow: