2012 Mart, Nisan ve Mayıs Anneleri Burayaaaa

Başlatan belkis_nur, 04 Temmuz , 2011, 21:08:57

« önceki - sonraki »

♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥“°°¤Yağmur nisa°°¤”♥♥♥♥♥♥♥♥

Alıntı yapılan: __nil__ - 26 Kasım , 2011, 18:14:57
kadriyecim aşı benide mahvetmişti cnm haftaya 2.doz vurulcak benimde.inş 2.acımaz çok.ben ilkinde 1 hafta yatamadım o koluma :cildir:

yağmurnisacm bencede çok güzel oluo hareket edince biz ztn senle arka arkaya doğurcaz cnm  :binkybaby: :binkybaby:

cnm bakalım benim paşa geç gelirse sen benden önce doğurursun erkekler genelde gününden sonra geliyorlar bazen sırf onun hareketleri tekmeleri için hep yatıyorum onunla konuşuyorum müzik dinletiyorum bambaşka bir duygu ya
Bir küçücük yiğitcik varmış annesi babası onu cok severmis

°º•✿вoɴcυĸ ɢözlüм✿•º°

hepiniz asi olmusunuz gecmis olsun  :k06: :k06: ben asi filan olmadim  :dontknow: bizim burda yok öyle sey  :dontknow: :dontknow: dogumdan sonra olunuyomus ama ne asisi bilmiyom  :icon_scratch:
:nazar: :nazar:

ab126370

MERHABA KIZLAR. NASILSINIZZZZZZZZZZZZZZZ. BEN ÇOK İYİM ÇOK ŞÜKÜR GRİP FELAN KALMADI. BİRTEK NORMAL OLMASI GEREKEN HAMİLE AĞIRLIĞI VAR ÜZERİMDE. BU HAFTA DÜĞÜNÜMÜZ VAR :( ŞEHİR DIŞINA ÇIKICAZ. ÇOK KORKUYOM BEBEĞİME BİRŞEY OLUVERİR DİYEEEEEEEEE
ELİMDEN GELSE BÜTÜN HAMİLELİĞİMİ YATARAK GEÇİRİRDİM HARELDE. SÜREKLİ TEDİRGİN OLUYOM. KAFAYI YİCEM. BİRŞEY OLUVERCEK DİYE ÇOK KORKUYOMMMMMMMMMMMMMMMMMM

°º•✿вoɴcυĸ ɢözlüм✿•º°

Alıntı yapılan: ab126370 - 28 Kasım , 2011, 14:19:34
MERHABA KIZLAR. NASILSINIZZZZZZZZZZZZZZZ. BEN ÇOK İYİM ÇOK ŞÜKÜR GRİP FELAN KALMADI. BİRTEK NORMAL OLMASI GEREKEN HAMİLE AĞIRLIĞI VAR ÜZERİMDE. BU HAFTA DÜĞÜNÜMÜZ VAR :( ŞEHİR DIŞINA ÇIKICAZ. ÇOK KORKUYOM BEBEĞİME BİRŞEY OLUVERİR DİYEEEEEEEEE
ELİMDEN GELSE BÜTÜN HAMİLELİĞİMİ YATARAK GEÇİRİRDİM HARELDE. SÜREKLİ TEDİRGİN OLUYOM. KAFAYI YİCEM. BİRŞEY OLUVERCEK DİYE ÇOK KORKUYOMMMMMMMMMMMMMMMMMM
slm cnm hg iyiyim bende yuvarlanip gidiyoz yemek yapcam kalkamadim tembellik basti bide gece sabaha kadar uyuyamadim  :sleepy1: neden korkuyon cnm ya korkma ne güzel iyilesmisin dikkat et dügüne git nolcak sadece cok ayakta dolanma derim oynama zaten olmaz otur bi yerde millete bak  :k06: :k06:

ab126370

Alıntı yapılan: gulum22 - 28 Kasım , 2011, 14:22:46
Alıntı yapılan: ab126370 - 28 Kasım , 2011, 14:19:34
slm cnm hg iyiyim bende yuvarlanip gidiyoz yemek yapcam kalkamadim tembellik basti bide gece sabaha kadar uyuyamadim  :sleepy1: neden korkuyon cnm ya korkma ne güzel iyilesmisin dikkat et dügüne git nolcak sadece cok ayakta dolanma derim oynama zaten olmaz otur bi yerde millete bak  :k06: :k06:

ne yemek yapcan :))) evet ya insanın üzerinde gereksiz bi uyuşukluk tembellik oluyo. tuvalete gitmeye bile üşeniyom bazen. mide yanmasından dolayı mı uyuyamıyorsun. benimde çok yanıyo. yastığını yükselt bakam bi de öle dene. ben yükselte yükselte nerdeyse oturur vaziyete geldim :))). tamam bakam düğünde hiç öle ortalarda dolanmadan gelcem.
bir de bugün rüyamda üçüzlerim oluyo gördüm. biri ölmüş, birine de doktor diyo ki mayısta ölcek zaten bebeğin diğeri de diyo. tek bebek kalıyo felan. çok üzüldüm sabahh :((( hayır olsun innş

°º•✿вoɴcυĸ ɢözlüм✿•º°

mutfaga girsem yapacamda daha bilmiyom  :k06: :k06: ya hem mide yanmasi var hemde agirlastik artik ondan sicakliyom wc cok gidiyom bi bakiyom sabah olmus  :-ooo :-ooo rüyalari sen aldirma cnm hamileyken böyle sacma rüyalar görüyo insan  :-\ bende cok görüyom

ab126370

böle çok rahattt bi hamilelik geçiremedim hhheee

°º•✿вoɴcυĸ ɢözlüм✿•º°

ab126370

:ehi:  :ehi:

hamile kaldığım andan itibaren başıma bi dunya olumsuz şeey geldi. birde sinir stres eklendi falan oldu, filan oldu çok şükür buralara kadar geldik. inş bundan sonrası da güzelce geçer cümlemizin
bi doğursakta bebişlerimi şöyle yaptı böyle yaptı diye yazmaya başlasak  yetecek  :tongue3:

Alıntı yapılan: gulum22 - 27 Kasım , 2011, 14:22:54
hepiniz asi olmusunuz gecmis olsun  :k06: :k06: ben asi filan olmadim  :dontknow: bizim burda yok öyle sey  :dontknow: :dontknow: dogumdan sonra olunuyomus ama ne asisi bilmiyom  :icon_scratch:

cnm tetonoz aşısı yapıyorlar bize belki sana doğumdan sonra yaparlar boşver olma insanın kolu çooooook acıyor

°º•✿вoɴcυĸ ɢözlüм✿•º°

Alıntı yapılan: ♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥"°°¤Yağmur nisa°°¤"♥♥♥♥♥♥♥♥ - 28 Kasım , 2011, 17:24:23

cnm tetonoz aşısı yapıyorlar bize belki sana doğumdan sonra yaparlar boşver olma insanın kolu çooooook acıyor
evet cnm öyleymis cok aciyomus  :honk: :honk: benimde sonradan acicak  :ehi: :ehi:

Alıntı yapılan: gulum22 - 28 Kasım , 2011, 20:03:23
Alıntı yapılan: ♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥"°°¤Yağmur nisa°°¤"♥♥♥♥♥♥♥♥ - 28 Kasım , 2011, 17:24:23

evet cnm öyleymis cok aciyomus  :honk: :honk: benimde sonradan acicak  :ehi: :ehi:

cnm nbr kzın nasıl ben bu akşam buradayım nilde gelse sohbet ederdik

°º•✿вoɴcυĸ ɢözlüм✿•º°

Alıntı yapılan: ♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥"°°¤Yağmur nisa°°¤"♥♥♥♥♥♥♥♥ - 28 Kasım , 2011, 20:08:35
Alıntı yapılan: gulum22 - 28 Kasım , 2011, 20:03:23

cnm nbr kzın nasıl ben bu akşam buradayım nilde gelse sohbet ederdik
oo süper cnm ya ne zamandir görüsmedik  :opucuk: iyi sükür hersey yolunda kizimda oynuyo icerde  :k06: :k06: :nazar: benimki aksamlari daha aktif oluyo  :k06: :k06: ben birazdan cikcam yarin doktora gitcem ya temizlik yapcam  :suclu: cok zor oluyo artik yaaa  :sad1: gelirim birazdan sen napiyon nasil gidiyo  :opucuk:

benimkide sürekli oynuyor hele konuştukça hiç durmuyor tatlı yediğimizde de sana halen aşağıdan bakıyorlar değilmi cnm

°º•✿вoɴcυĸ ɢözlüм✿•º°

Alıntı yapılan: ♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥"°°¤Yağmur nisa°°¤"♥♥♥♥♥♥♥♥ - 28 Kasım , 2011, 20:19:44
benimkide sürekli oynuyor hele konuştukça hiç durmuyor tatlı yediğimizde de sana halen aşağıdan bakıyorlar değilmi cnm
evet benimkide tatli yiyince seviniyo  :k06: daha gecen ay ilk defa karindan bakmisti simdi bakalim ins gene karindan bakar  :dontknow: alltan bakinca bisey gözükmüyoki artik  :caca: ama karindanda baksa genede ilk asagidan kontrol ediyo gecende öyle yapti önce alltan bakti sonra karindan  ::) sen basladinmi alisverise filan  ???