2012 Mart, Nisan ve Mayıs Anneleri Burayaaaa

Başlatan belkis_nur, 04 Temmuz , 2011, 21:08:57

« önceki - sonraki »

°º•✿вoɴcυĸ ɢözlüм✿•º°

ha bide demeyi unuttum gün önce rüyamda doktora gidiyoz doktor diyo senin kizin olmucak oglun olcakmis  :suclu: :ehi: :ehi: :ehi: bende diyom  biz kiza alismistik  :ehi: :ehi: neyse bunada alisiriz dedim bakalim yoksa gercekmi  :icon_scratch: cünkü doktorum kesin demedi kiza benziyo dedi  :dontknow: :dontknow: :dontknow: ??? :icon_scratch:

:nazar: :nazar:

gökkusağı

:toothy10: :toothy10: :toothy10: :toothy10: :toothy10: :toothy10: :toothy10: :toothy10: :toothy10: yaaa çok komik olur öle bende dr a gitmeyi bekliom alışverişten önce son kez soracam kız mı erkekmi die  :ehi: :ehi: :ehi: :ehi: :ehi: bide benimki kız seninki erkek olurmuş  :ehi: :ehi: :ehi: :ehi: :ehi: :ehi: :ehi: :ehi: :ehi: bebegimonline tarihine geçeriz  :ehi: :ehi: bizim gece uykularımız daha ii çok şükür yaa oğlum benle yatıp benle kalkıo sabah yataktan çıkıp çayı koyar koymaz başlıo kımıldamaya  :binkybaby: :binkybaby: tontik oğluma bugün emzik aldım çok hoşuma gitti hiçbişeyi yok bi emziği var poyrazımın  :toothy10: :toothy10: :toothy10: :toothy10: :toothy10: :toothy10: :toothy10: :toothy10:
Nakşediyor yüreğime ilahi bir kudret.!
..diyor ki;
Eyy kul'um.!
imtihan'ın RABBiN.!...için,
Sabret.! ♥

°º•✿вoɴcυĸ ɢözlüм✿•º°

Alıntı yapılan: kadriyee - 24 Kasım , 2011, 20:23:00
:toothy10: :toothy10: :toothy10: :toothy10: :toothy10: :toothy10: :toothy10: :toothy10: :toothy10: yaaa çok komik olur öle bende dr a gitmeyi bekliom alışverişten önce son kez soracam kız mı erkekmi die  :ehi: :ehi: :ehi: :ehi: :ehi: bide benimki kız seninki erkek olurmuş  :ehi: :ehi: :ehi: :ehi: :ehi: :ehi: :ehi: :ehi: :ehi: bebegimonline tarihine geçeriz  :ehi: :ehi: bizim gece uykularımız daha ii çok şükür yaa oğlum benle yatıp benle kalkıo sabah yataktan çıkıp çayı koyar koymaz başlıo kımıldamaya  :binkybaby: :binkybaby: tontik oğluma bugün emzik aldım çok hoşuma gitti hiçbişeyi yok bi emziği var poyrazımın  :toothy10: :toothy10: :toothy10: :toothy10: :toothy10: :toothy10: :toothy10: :toothy10:
:ehi: :ehi: :ehi: :ehi: :toothy10: :toothy10: :toothy10: :laughing7: :laughing7: ay valla ha ne komik olur  :ehi: :ehi: bakalim sali gününe az kaldi  :muzz: :muzz: :muzz: :muzz: bende tam emin olamadimdan bisey alamiyomki  ::) ama sali gününden sonra baslicam elbise almaya biberon emzik filan  :k06: zaten cok bisey kalmadi valla bana herkes diyo ben bunu alcam ben sunu alcam  :ehi: :ehi: masallah cok bereketli kizim  :nazar: :-* kücük yatak alcaktim yanimda yatmasi icin hani sepet seklinde bakmaya gitcektim görümcem ben alcam dedi  :k06: banyo takiminida eltimler alcakmis zaten cevrem cok hep hediye gelcek elbisede cok almam  :muzz: :muzz: :muzz: bugün 8 paket islak mendil aldim depolamaya basladim  :ehi: :ehi:

ab126370

merhaba kıslar, nasıl gidiyo bebişleriniz ile günler. bende yine grip oldum, 3 gün rapor aldım dinlendim evde çok şükür şimdi iyiyim. ama mide bulantısı ve mide yanmasından bir türlü kurtulamıyorum :((((((

°º•✿вoɴcυĸ ɢözlüм✿•º°

Alıntı yapılan: ab126370 - 25 Kasım , 2011, 14:14:55
merhaba kıslar, nasıl gidiyo bebişleriniz ile günler. bende yine grip oldum, 3 gün rapor aldım dinlendim evde çok şükür şimdi iyiyim. ama mide bulantısı ve mide yanmasından bir türlü kurtulamıyorum :((((((
gecmis olsun cnm  :flowers: genemi hasta oldun  :sad1: dikkat et vitaminli seyler ye ins hemen gecer  :opucuk: mide yanmalari benimde devam ediyo gece gündüz oluyo bogazima kadar yaniyom  :cildir: :cildir:

ab126370

EVET YA M
Alıntı yapılan: gulum22 - 25 Kasım , 2011, 14:17:13
gecmis olsun cnm  :flowers: genemi hasta oldun  :sad1: dikkat et vitaminli seyler ye ins hemen gecer  :opucuk: mide yanmalari benimde devam ediyo gece gündüz oluyo bogazima kadar yaniyom  :cildir: :cildir:
MİDEMİN YANMASINDAN GECELERİ UYUYAMIYORUM SÜREKLİ YANIYOR, ANNEM SAÇLANIYO BEBİŞ FELAN DİYO BAKALIM SAÇLI MI GELCEK SAÇSIZ MI MERAK EDİYOM, BU KADAR YANMASINDAN SONRA SAÇSIZ GELİYORMUŞ  :icon_scratch:
NEYSE GÜZELCE SAĞLIKLA SIHHATLİ GELSİN BEBİŞLERİMİZ YETER. 3 AY KALDI BU ARADA. ÇOK SABIRSIZLANIYOM. BEBEĞİNİZİ HİSSETMEK İÇİN ÖZELLİKLE YAPTIĞINIZ BİRŞEY VARMI. BEN DÜMDÜZ YATAĞA YATIYOM KARNIMI SEVİYOM BAZEN TEPKİ VERİYO ÇOK HOŞUMA GİDİYOR. BİR DE PEPE'NİN ŞARKILARINI SÖYLUYOM ONA :))))

°º•✿вoɴcυĸ ɢözlüм✿•º°

Alıntı yapılan: ab126370 - 25 Kasım , 2011, 15:15:46
EVET YA M
Alıntı yapılan: gulum22 - 25 Kasım , 2011, 14:17:13
MİDEMİN YANMASINDAN GECELERİ UYUYAMIYORUM SÜREKLİ YANIYOR, ANNEM SAÇLANIYO BEBİŞ FELAN DİYO BAKALIM SAÇLI MI GELCEK SAÇSIZ MI MERAK EDİYOM, BU KADAR YANMASINDAN SONRA SAÇSIZ GELİYORMUŞ  :icon_scratch:
NEYSE GÜZELCE SAĞLIKLA SIHHATLİ GELSİN BEBİŞLERİMİZ YETER. 3 AY KALDI BU ARADA. ÇOK SABIRSIZLANIYOM. BEBEĞİNİZİ HİSSETMEK İÇİN ÖZELLİKLE YAPTIĞINIZ BİRŞEY VARMI. BEN DÜMDÜZ YATAĞA YATIYOM KARNIMI SEVİYOM BAZEN TEPKİ VERİYO ÇOK HOŞUMA GİDİYOR. BİR DE PEPE'NİN ŞARKILARINI SÖYLUYOM ONA :))))
banada öyle diyolar saci cikiyo ondan filan  :dontknow: :dontknow: benimkide oynuyo benlen bazen inat yapiyo  :k06: :k06: babasina hemen cvp veriyo  :k06: evet sükür az kaldi son 3ayimiz  :love7: :nazar: :nazar:

gökkusağı

slm kızlar biz geldik  :flowers: :flowers:

aşı olduk bugün tetanoz  :sad1: oğlumun kalp atışlarını dinledik herşey çok normalmiş ebemiz öle söledi  :love9: :nazar: :nazar: :nazar: bu arada 51 kg çıktım ordaki tartıda  :-ooo :-ooo :-ooo oraya göre 6 kilo almış oluorum ama evdeki 49 gösterio kafam karıştı   :icon_scratch:

bu arada aşı çok acıtıo yaaa 2 3 gün sürer dedi naapacaz bilmiorum 1 ay sora diğer doz vurulacakmış  :sad1: kendim için olsa hayatta vurdurmam kaçarım  :k06: bakalım bu çocuk bana daha neler yaptıracak  :binkybaby: :nazar: :nazar: :nazar:
..diyor ki;
Eyy kul'um.!
Sabret.! ♥

azelia

Ben de dün oldum kadriyecim, ama o kdr acımadı, ateş falan da yapmadı:) sadece dokununca ağrıyo azcık

gökkusağı

benimde geçer gibi oldu şimdi ağrısı ama dokunamıorum inş gece falan zorlamaz  ::)
..diyor ki;
Eyy kul'um.!
Sabret.! ♥

cirakmerve

selamlar. yahu ne zaman gelsem kimsecikleri göremiyom buralarda herkes gündüzcü heralde akşamları uğrayan yok pek...

__nil__

selam teyzeleri biz geldik.bugün kızımla doktora gittik.detaylı ultrsona girdik doktor her ayrıntıya baktı çok şükür çk sağlıklıymış kızımız. :nazar:
ama 1hafta sonra tekrar bakıcakmış uzun uzun bakıp emin olmak istiyorum dedi.hem cdye de çekicek o zaman.
bebeğim 25  cm boyunda ve 500 gram olmuş.yine bikaç hgün önde gidiyormuş gelişimi. :nazar:
hareketleri de iyice kuvveetlendi bazen öyle yer değiştiriyor ki içim bir tuhaf oluyor çok değişik bi duygu cidden. :love9:
yani perşembe günü tekrardan uzun uzun görücem bebeğimi :muzz: :muzz:
bu arada mide yanmalarım çok şiddetli mahvediyor beni. reflü gerçekten berbatmış.birde bunun saçlarla ilgisi yok kuzenmin çok yanardı bebeği kel doğdu.doktor şurup verdi çok yandığında iç dedi.
şuana kadar 2 kilo almışım doktor çok iyi gidiyor dedi.bundan sonra her ay 2 kilo alman lazım almadan gelme dedi. :toothy10: :basardim:

böyle işte çok şükür herşey yolunda :hieyt: :hieyt: :hello2: :hello2: :nazar: :nazar: :nazar:

gökkusağı

Alıntı yapılan: __nil__ - 25 Kasım , 2011, 23:29:14
selam teyzeleri biz geldik.bugün kızımla doktora gittik.detaylı ultrsona girdik doktor her ayrıntıya baktı çok şükür çk sağlıklıymış kızımız. :nazar:
ama 1hafta sonra tekrar bakıcakmış uzun uzun bakıp emin olmak istiyorum dedi.hem cdye de çekicek o zaman.
bebeğim 25  cm boyunda ve 500 gram olmuş.yine bikaç hgün önde gidiyormuş gelişimi. :nazar:
hareketleri de iyice kuvveetlendi bazen öyle yer değiştiriyor ki içim bir tuhaf oluyor çok değişik bi duygu cidden. :love9:
bu arada mide yanmalarım çok şiddetli mahvediyor beni. reflü gerçekten berbatmış.birde bunun saçlarla ilgisi yok kuzenmin çok yanardı bebeği kel doğdu.doktor şurup verdi çok yandığında iç dedi.
şuana kadar 2 kilo almışım doktor çok iyi gidiyor dedi.bundan sonra her ay 2 kilo alman lazım almadan gelme dedi. :toothy10: :basardim:

böyle işte çok şükür herşey yolunda :hieyt: :hieyt: :hello2: :hello2: :nazar: :nazar: :nazar:

nill çok sevindim cnm herşeyin yolunda olmasına gözün aydın  :hello2: :hello2: :hello2: :hello2:

bizde gidicez hafta içi detaylı ultrasona inş bizde güzel haberlerle döneriz  :amin: :amin:

bu arada bu aşı beni mahvetti kolum kalkmıo çok acıo napcam bilmiorum dün gece hiç uyuyamadım  :sad1: :sad1:
..diyor ki;
Eyy kul'um.!
Sabret.! ♥

♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥“°°¤Yağmur nisa°°¤”♥♥♥♥♥♥♥♥

Alıntı yapılan: kadriyee - 26 Kasım , 2011, 12:49:53
Alıntı yapılan: __nil__ - 25 Kasım , 2011, 23:29:14

nill çok sevindim cnm herşeyin yolunda olmasına gözün aydın  :hello2: :hello2: :hello2: :hello2:

bizde gidicez hafta içi detaylı ultrasona inş bizde güzel haberlerle döneriz  :amin: :amin:

bu arada bu aşı beni mahvetti kolum kalkmıo çok acıo napcam bilmiorum dün gece hiç uyuyamadım  :sad1: :sad1:

bende salı günü girecem deyatlı utrasyona çok heycanlıyım inş bizimde herşeyimiz sağlıklı çıkar nilcim çok güzel bir duygu ama onun hareket etmesi ben benimkiyle konuştukça çoşuyor kıpır kıpır ama benimki kasıklarımdan vuruyor doktor ayakları aşağıda dedi oradan vurmayı çok seviyor
kadriyecim ilk aşıydı galiba iki kere vuruyorlarmış ikincisi daha kötüymüş benim de kolum çok sancımıştı ikinciyi düşünmek istemiyorum ama hemşire ikincisinide olursam 6 yaşına kadar bir daha yaptırmam gerekmiyormuş dedi
Bir küçücük yiğitcik varmış annesi babası onu cok severmis

__nil__

kadriyecim aşı benide mahvetmişti cnm haftaya 2.doz vurulcak benimde.inş 2.acımaz çok.ben ilkinde 1 hafta yatamadım o koluma :cildir:

yağmurnisacm bencede çok güzel oluo hareket edince biz ztn senle arka arkaya doğurcaz cnm  :binkybaby: :binkybaby: