2012 Mart, Nisan ve Mayıs Anneleri Burayaaaa

Başlatan belkis_nur, 04 Temmuz , 2011, 21:08:57

« önceki - sonraki »

°º•✿вoɴcυĸ ɢözlüм✿•º°

Alıntı yapılan: KasrıCinan - 22 Kasım , 2011, 20:33:48
Alıntı yapılan: gulum22 - 22 Kasım , 2011, 19:28:46
slm kizlar kimsecikler varmi  :director: :director: :director:
cok sevincliyim kizimin odasinin siparisini verdik  :muzz: :muzz: :muzz: :muzz: ins subat ayinda gelcek türkiyeden geldigi icin cok sürüyomus  :muzz: :muzz: :muzz: sayfa acar paylasirim cok güzel  :love7: :love7:

Canım hayırlı olsun kızının odası.
Allahım güle güle büyütmek nasip etsin ağız tadıyla.
oh sen bile verdin daha biz almadık çoğu seylerini büyük olarak.aralık ayında alınacak hep.
KIZIN cici cici büyüsün içinde.merak ettim bak nasıl acep fıstıkımın odası :love9: :love9:
saol cnm  :opucuk: senin daha güzelleri olsun  :-* ben aslinda bu kadar erken almazdim ama malum türkiyeden gelcek anca subat ayina yani doguma bi kac hafta kalada gelebilir o yüzden  :k06:
http://www.bebegimonline.com/forum/index.php/topic,22227.msg992049/topicseen.html#msg992049 bak burda paylastim aynisini aldik  :muzz: :muzz: :muzz: :muzz:
:nazar: :nazar:

__nil__

selam kızlar nasılsınız? ben şuan çok mutlu ve heyecanlıyım kızımın tekmelerini biraz önce çok kuvvetli hissettim ve sonra karnımı açtım ve artık dışardan da görülüo hareketleri.keşke eşimde evde olsaydı  da görseydi bi denk   gelemedi.şükürler olsun yaa  :muzz: :muzz: :muzz: :muzz: :muzz: :muzz: :muzz: :muzz: :muzz: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar:

°º•✿вoɴcυĸ ɢözlüм✿•º°

Alıntı yapılan: __nil__ - 23 Kasım , 2011, 20:01:50
selam kızlar nasılsınız? ben şuan çok mutlu ve heyecanlıyım kızımın tekmelerini biraz önce çok kuvvetli hissettim ve sonra karnımı açtım ve artık dışardan da görülüo hareketleri.keşke eşimde evde olsaydı  da görseydi bi denk   gelemedi.şükürler olsun yaa  :muzz: :muzz: :muzz: :muzz: :muzz: :muzz: :muzz: :muzz: :muzz: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar:
as cnm iyi sayilirim midem gene yaniyo  ::) gözünaydin cnm artik daha cok kuvvetlencek tekmeleri  :nazar: :muzz: :muzz: :muzz: :muzz: benimki geceleri bide bu saatler cok oynuyo  :nazar: :muzz: :muzz: :muzz: :love9: gündüzleri cok uyuyo sanirim  :sleepy1: :k06: :k06:

__nil__

Alıntı yapılan: gulum22 - 23 Kasım , 2011, 20:25:13
as cnm iyi sayilirim midem gene yaniyo  ::) gözünaydin cnm artik daha cok kuvvetlencek tekmeleri  :nazar: :muzz: :muzz: :muzz: :muzz: benimki geceleri bide bu saatler cok oynuyo  :nazar: :muzz: :muzz: :muzz: :love9: gündüzleri cok uyuyo sanirim  :sleepy1: :k06: :k06:

ya sorma gülüm yandık valla doğunca da böyle olmmazlar inş benmkide gündüz uyuyo geceleri oynuo hemde geç saatlere kadar

xxcansuxx

Alıntı yapılan: __nil__ - 23 Kasım , 2011, 20:32:10

ya sorma gülüm yandık valla doğunca da böyle olmmazlar inş benmkide gündüz uyuyo geceleri oynuo hemde geç saatlere kadar
benimde gece çok hareketli... bu haftalarda tepiklemeyi geç tüm vücudu oynuyor böyle poposunu sağa sola atıyor kayıyor içimde, göbeğim yamuk yumuk oluyor kızlar ya böyle hareketlerini de hissedince onlara daha bir bağlanılıyor... ben doğurmak falan istemiyorum içimde kalsın öyle diyesim geliyor  :k06: :k06: çok güzeller ya  :nazar: :love9:

__nil__

Alıntı yapılan: xxcansuxx - 23 Kasım , 2011, 21:32:58
Alıntı yapılan: __nil__ - 23 Kasım , 2011, 20:32:10

benimde gece çok hareketli... bu haftalarda tepiklemeyi geç tüm vücudu oynuyor böyle poposunu sağa sola atıyor kayıyor içimde, göbeğim yamuk yumuk oluyor kızlar ya böyle hareketlerini de hissedince onlara daha bir bağlanılıyor... ben doğurmak falan istemiyorum içimde kalsın öyle diyesim geliyor  :k06: :k06: çok güzeller ya  :nazar: :love9:

maşallah cnm darısı başımıza inş

gökkusağı

ne güsel yaa bende öle karnımın yamulduğunu görmeyi 4 gözle bekliorum  :love9: nilcim gözün aydın cnm harbiden çok güzel bi duygu bende ilk gördüğümde çığlık atmıştım eşime seslendim oda şaşırdı nooluo çocuum napıon içerde diodu  :ehi: :ehi: biraz daha hareketlensinler kameraya çekelim hareketlerini  :love9: allah korusun hepsini o kadar güzellerki  :nazar: :nazar: :love9: :love9:
Nakşediyor yüreğime ilahi bir kudret.!
..diyor ki;
Eyy kul'um.!
imtihan'ın RABBiN.!...için,
Sabret.! ♥

°º•✿вoɴcυĸ ɢözlüм✿•º°

Alıntı yapılan: kadriyee - 24 Kasım , 2011, 00:42:03
ne güsel yaa bende öle karnımın yamulduğunu görmeyi 4 gözle bekliorum  :love9: nilcim gözün aydın cnm harbiden çok güzel bi duygu bende ilk gördüğümde çığlık atmıştım eşime seslendim oda şaşırdı nooluo çocuum napıon içerde diodu  :ehi: :ehi: biraz daha hareketlensinler kameraya çekelim hareketlerini  :love9: allah korusun hepsini o kadar güzellerki  :nazar: :nazar: :love9: :love9:
az kaldi o günlere bak nasil icinde kayiyo bi saga bi sola  :k06: :k06: :k06: :nazar: bende kameraya cektim cok komik oluyo  :ehi: :ehi:

azelia

Kızlarrr gözünüz aydın hareketleri hissetmeye başlayanlarrr:) çok sevindim:))) benimki artık tek kale maç yapıyo maaşallah:))) bazen nefesimi kesiyo bi tekmeyle:)))

Gülüm hayırlı olsun odaya baktım çok güzel, güle güle kullansın prenses...

Ben de bugün tetanoz aşısı oldum 1 doz. Hiç acımadı, ağrı da ateş de yapmadı... Umarım yapmaz bundan sonra da... c.tesi de şeker yüklemesine gidiyorum, ay bitmedi bi türlü testler mestler:)

°º•✿вoɴcυĸ ɢözlüм✿•º°

Alıntı yapılan: azelia - 24 Kasım , 2011, 13:22:12
Kızlarrr gözünüz aydın hareketleri hissetmeye başlayanlarrr:) çok sevindim:))) benimki artık tek kale maç yapıyo maaşallah:))) bazen nefesimi kesiyo bi tekmeyle:)))

Gülüm hayırlı olsun odaya baktım çok güzel, güle güle kullansın prenses...

Ben de bugün tetanoz aşısı oldum 1 doz. Hiç acımadı, ağrı da ateş de yapmadı... Umarım yapmaz bundan sonra da... c.tesi de şeker yüklemesine gidiyorum, ay bitmedi bi türlü testler mestler:)
saol cnm seninde en güzellerinden olsun  :opucuk: benimde nefesim kesiliyo nedense  :k06: :k06: heyecanlaniom gibi kalbim atiyo kizim tekmeleyince  :love7: ben asi filan olmadim  :icon_scratch: burda dogumdan sonra yapiyolarmis  :dontknow:

gökkusağı

meraba kızlar biz geldik  :flowers: bişey sorucam size ga zsancısı çeken varmı bu dönemlerde  :sad1: sabahları dehşet bi sancıyla uyanıyorum bikaç gündür ama bugün çok fazlaydı  :sad1: lavaboya koştum sanki şiddetli adet sancısıydı ödüm patladı kanamam olmuşmu die  :-\ şükür bişey yokmuş ama çok cnm acıdı yaşadınızmı sizde  bunu  :dontknow:
..diyor ki;
Eyy kul'um.!
Sabret.! ♥

serife26

kızlar satıyorum kısmında yayınladım ama ben de dahil pek kimse bakmıyor sanırım oraya.
elimde hiç kullanılmamış,garanti belgesi olan,paketinden hiç çıkarılmamış 0-13 kg. kapasiteli pierre cardin ana kucağı-oto koltuğu var 2011 de aldım ben de,unisex olsun diye kırmızı-gri almıştım,ama ben ablamınkini kullanıyorum şu anda,elimdekini satıp bebeğime başka şeyler almayı planlıyorum.piyasada 150-160 lira ben 120 den  veriyorum,ankara içi olursa elden teslim bile edebiliriz.değerlendirirseniz hem siz hem ben sevinirim sanırım:)

°º•✿вoɴcυĸ ɢözlüм✿•º°

Alıntı yapılan: kadriyee - 24 Kasım , 2011, 16:32:38
meraba kızlar biz geldik  :flowers: bişey sorucam size ga zsancısı çeken varmı bu dönemlerde  :sad1: sabahları dehşet bi sancıyla uyanıyorum bikaç gündür ama bugün çok fazlaydı  :sad1: lavaboya koştum sanki şiddetli adet sancısıydı ödüm patladı kanamam olmuşmu die  :-\ şükür bişey yokmuş ama çok cnm acıdı yaşadınızmı sizde  bunu  :dontknow:
cnm yediklerinden dolayi bisey olmus olabilir cok gaz yapan seylerden uzak dur bende gecen kuru fasulye dedim yemez olaydim cok gaz yapti  :icon_pale: bide acidan uzak dur  ::)

gökkusağı

çok kötüydüm yaa şükür gün içinde olmuo bide şey düşündüm evin içinde hareketler,ni görecem die göbeğim açık dolaşıorum e hava da souk  ::) acaba ondan da olabilirmi dedim  :sad1: bi şekilde üşütüoz ,şte naapalım  :'( siz naapıosunuz gelinim nasıl görüşmeyeli  :binkybaby: :binkybaby: :binkybaby:
..diyor ki;
Eyy kul'um.!
Sabret.! ♥

°º•✿вoɴcυĸ ɢözlüм✿•º°

Alıntı yapılan: kadriyee - 24 Kasım , 2011, 19:50:34
çok kötüydüm yaa şükür gün içinde olmuo bide şey düşündüm evin içinde hareketler,ni görecem die göbeğim açık dolaşıorum e hava da souk  ::) acaba ondan da olabilirmi dedim  :sad1: bi şekilde üşütüoz ,şte naapalım  :'( siz naapıosunuz gelinim nasıl görüşmeyeli  :binkybaby: :binkybaby: :binkybaby:
:ehi: :ehi: :ehi: :ehi: ayni ben valla gece gündüz evde göbegim acik geziyom  :laughing7: :laughing7: alistim valla  :ehi: :ehi: bizde iyiyiz sükür sadece mide yanmalarim var gecmiyo  :honk: bogazima kadar yaniyo  ::) gelininde iyi gündüzleri cani isterse oynuyo az ama geceleri sanki icimde disco yapiyo  :ehi: :ehi: :ehi: :nazar: sen nasilsin cnm damadim nasil  :k06: :love7: