2012 Mart, Nisan ve Mayıs Anneleri Burayaaaa

Başlatan belkis_nur, 04 Temmuz , 2011, 21:08:57

« önceki - sonraki »

°º•✿вoɴcυĸ ɢözlüм✿•º°

Alıntı yapılan: ab126370 - 21 Kasım , 2011, 15:11:17
DENEMEK İSTİYORUM DA MİDEM ÇOK KÖTÜ GÜLÜM. SANKİ EN UFAK BİŞİ YESEM ÇIKARTCAKMIŞIM GİBİ. GECELERİ DE UYUYAMIYOM DOĞRU DÜZGÜN MİDE YANMASINDAN DOLAYI
İSTİFRA ETTİM ŞİMDİ BİRAZ RAHATLADIM
ins gecer ya zor oluyo mide bulantilardan anca kurtulduk simdi gene baslamasa bari  :icon_pale: :icon_pale:
:nazar: :nazar:

__nil__

selam kızlar nasılsınız?bende uyuyamıyorum geceleri.kollarım uyuşuo devamlı dönerek yatıyorum.birde2gündür mide yanmalarım başladı.ne  yesem oluo :igrenc:

°º•✿вoɴcυĸ ɢözlüм✿•º°

Alıntı yapılan: __nil__ - 21 Kasım , 2011, 22:49:06
selam kızlar nasılsınız?bende uyuyamıyorum geceleri.kollarım uyuşuo devamlı dönerek yatıyorum.birde2gündür mide yanmalarım başladı.ne  yesem oluo :igrenc:
suan benimde midem yaniyo bozagima kadar azcik süt iciyom geciyo sonra gene ayni  :honk: :honk:

__nil__

Alıntı yapılan: gulum22 - 21 Kasım , 2011, 23:48:02
Alıntı yapılan: __nil__ - 21 Kasım , 2011, 22:49:06
suan benimde midem yaniyo bozagima kadar azcik süt iciyom geciyo sonra gene ayni  :honk: :honk:

çok iğrenç bişi yaa geçmo pöffff

MERCİMEĞİM

kızlar benim de önceden çok midem bulanıyordu hep ekşi ama en ekşisinden mandalina yedim iyi geliyordu...bi deneyin isterseniz...belki işe yarar..ben zaten hep ekşi yedim ayşe çıkcak ...
ama üşütmekten olabilir bence dikkat edin..geçmiş olsun..benim sürekli bulanırdı şükür bikaçgündür sorun yok :amin: :amin: tekrar olmaz inşallah...
nilcim benimde hala çok ellerim uyuşuyor kolum bile ağrıyo..sabah sağlık ocağına gittim kalbini dinledim meleğimin pıt pıt çok tatlıydı..çok heyecanlandım ilk defa bukadar net dinledim.. :love9: :love9: :love9:doktor çok heyecanlandın seninki daa hızlı atıyo dedi :k06: :k06:  kan verdim uamrım kan sonuçlarımda güzel çıkar :amin: :amin: :amin:

gökkusağı

slm kızlar bizde geldik.çok şükür yaa ben mide yanması yaşamıorum  :nazar: :nazar: yaşamam inşş bakalım zaman ne göstericek  :dontknow: mercimeğim inş güzel haberler alırsın kan tahlilinden  :love9: :amin:
Nakşediyor yüreğime ilahi bir kudret.!
..diyor ki;
Eyy kul'um.!
imtihan'ın RABBiN.!...için,
Sabret.! ♥

MERCİMEĞİM

Alıntı yapılan: kadriyee - 22 Kasım , 2011, 12:47:22
slm kızlar bizde geldik.çok şükür yaa ben mide yanması yaşamıorum  :nazar: :nazar: yaşamam inşş bakalım zaman ne göstericek  :dontknow: mercimeğim inş güzel haberler alırsın kan tahlilinden  :love9: :amin:

inşallah canım çook saol..tetenoz aşısı da yaptırcaktık ama benim son aşımdan 1 yıl geçmedi henüz o yüzden yapmadılar..
benimde henüz yanma olmadı şükür ama daha bizim için erken sanırım gün gçtikçe bebiş yukarı çıktıkça oluyormuş ..inşallah olmaz hiç :amin: :amin:

__nil__

Alıntı yapılan: MERCİMEĞİM - 22 Kasım , 2011, 10:26:22
kızlar benim de önceden çok midem bulanıyordu hep ekşi ama en ekşisinden mandalina yedim iyi geliyordu...bi deneyin isterseniz...belki işe yarar..ben zaten hep ekşi yedim ayşe çıkcak ...
ama üşütmekten olabilir bence dikkat edin..geçmiş olsun..benim sürekli bulanırdı şükür bikaçgündür sorun yok :amin: :amin: tekrar olmaz inşallah...
nilcim benimde hala çok ellerim uyuşuyor kolum bile ağrıyo..sabah sağlık ocağına gittim kalbini dinledim meleğimin pıt pıt çok tatlıydı..çok heyecanlandım ilk defa bukadar net dinledim.. :love9: :love9: :love9:doktor çok heyecanlandın seninki daa hızlı atıyo dedi :k06: :k06:  kan verdim uamrım kan sonuçlarımda güzel çıkar :amin: :amin: :amin:

cnm bende tetano aşısı için gittiğimde kalbini dinleyip kan ve idrar tahlili yaptırıştım rutin kontrol zaten bnlar bişi çıkmz merak etme.birde ko l uyuşmasını sorucam cuma doktoruma.

__nil__

slm cnm hoşgeldin valla bende sizin haftalarda yaşamıyordum ama şmdi mahvoluyrum inş sende hiç olmaz.

gökkusağı

Alıntı yapılan: __nil__ - 22 Kasım , 2011, 13:57:42

slm cnm hoşgeldin valla bende sizin haftalarda yaşamıyordum ama şmdi mahvoluyrum inş sende hiç olmaz.

inş yaa mide problemlerinden çok korkuorum  :sad1: bizede sağlık ocağından cuma için randevu verdiler druma sormadım henüz bakalım o ne dicek  :dontknow:
Nakşediyor yüreğime ilahi bir kudret.!
..diyor ki;
Eyy kul'um.!
imtihan'ın RABBiN.!...için,
Sabret.! ♥

MERCİMEĞİM

Alıntı yapılan: __nil__ - 22 Kasım , 2011, 13:56:41
Alıntı yapılan: MERCİMEĞİM - 22 Kasım , 2011, 10:26:22

cnm bende tetano aşısı için gittiğimde kalbini dinleyip kan ve idrar tahlili yaptırıştım rutin kontrol zaten bnlar bişi çıkmz merak etme.birde ko l uyuşmasını sorucam cuma doktoruma.

idrar yapmadılar sabah bana..neyse canım dediğin gibi bişey çıkmaz zaten de...yapsalardı iyi olurdu..
geçmiş olsun canım umarım geçer..ama biraz katlanıcaz artık böyle şeylere...

bizde yolu yarıladık artık  :muzz: :muzz: :muzz:

bebeğimbenim(şerife)

slmm kızlar benim midemde cok kötü ekşiyor ne yesem ne yemesem ekşiyor dün istifra ettim midem boş halde bile ekşiyor yaa :igrenc: :igrenç:hala devam ediyorr soda içtim dün birtanee biraz fayda etti tekrar ekşimeye devam
ALLAHIMMM MELEGİMİZİ KORU YARABBİM "Lα iℓαнє iℓℓα єηтє ѕüвнαηєкє iηηi кüηтü мiηєz zαℓiмiNMake a pregnancy ticker:nazar: :nazar: :amin::amin:

azelia

EKŞİME BANA DA ÇOK OLUYO KIZLARRR... resmen yediklerim boğazıma geliyo ve mide asidiyle yakıyo bütün gırtlağımı:( onun dışında iyiyim... perşembe tetanoz aşısı olcam... c.tesi de şeker yüklemem var... bu hafta çok yoğunuz:) çarşambaya kdr da tekrar doktoruma gitçem randevu alıp...

°º•✿вoɴcυĸ ɢözlüм✿•º°

slm kizlar kimsecikler varmi  :director: :director: :director:
cok sevincliyim kizimin odasinin siparisini verdik  :muzz: :muzz: :muzz: :muzz: ins subat ayinda gelcek türkiyeden geldigi icin cok sürüyomus  :muzz: :muzz: :muzz: sayfa acar paylasirim cok güzel  :love7: :love7:

KasrıCinan

Alıntı yapılan: gulum22 - 22 Kasım , 2011, 19:28:46
slm kizlar kimsecikler varmi  :director: :director: :director:
cok sevincliyim kizimin odasinin siparisini verdik  :muzz: :muzz: :muzz: :muzz: ins subat ayinda gelcek türkiyeden geldigi icin cok sürüyomus  :muzz: :muzz: :muzz: sayfa acar paylasirim cok güzel  :love7: :love7:

Canım hayırlı olsun kızının odası.
Allahım güle güle büyütmek nasip etsin ağız tadıyla.
oh sen bile verdin daha biz almadık çoğu seylerini büyük olarak.aralık ayında alınacak hep.
KIZIN cici cici büyüsün içinde.merak ettim bak nasıl acep fıstıkımın odası :love9: :love9:

اَعُوذُ بِكَلِماَتِ اللهِ التَّآمّةُ مِنْ كُلِّ شَيْطَاَنِ وَ هآمَّةِ وَمِنْ كُلِّ عَيْنٍ لاَمَّ