2012 Mart, Nisan ve Mayıs Anneleri Burayaaaa

Başlatan belkis_nur, 04 Temmuz , 2011, 21:08:57

« önceki - sonraki »

MERCİMEĞİM

Alıntı yapılan: kadriyee - 21 Kasım , 2011, 12:03:51
ayy ne güzel bizimde bu hafta sonu detaylı ultrasonumuz var  :love9: :love9: :love9: iple çekiorum pıtırcık tospaamı görücem  :k06: 1 ay oldu görmeyeli oğlum kocaman olmuş olsun die dua ediorum  :amin: :amin: bu arada kızlar sizin göbeğinizde hamilelik çizginiz belirdimi? ben bu sabah farkettim çok silik bi çizgi oluşmaya başlamışl  :D çok sevindim böle belirtiler oluşup oğlum kendini belli ettikçe daha çok mutlu oluorum  :hello2: :hello2: :hello2: :muzz: :muzz: :muzz: :muzz: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar:

maşallah canım oğluşuna...
bu hafta sonu mu seninki ben doktordan tam tarih almadım ama 22. haftada gel dedi...buhafta bitsin bende arıycam doktorumu

__nil__

benimde detaylı ultrason cuma günü.siin doktorunuz erken yapıyor demekki ne güzel.bende büyüömmüşmü diye meraktayım rüyama bile girdi.bende çizgi oluşmadı herkeste olmuyrmuş zaten

°º•✿вoɴcυĸ ɢözlüм✿•º°

Alıntı yapılan: kadriyee - 21 Kasım , 2011, 12:03:51
ayy ne güzel bizimde bu hafta sonu detaylı ultrasonumuz var  :love9: :love9: :love9: iple çekiorum pıtırcık tospaamı görücem  :k06: 1 ay oldu görmeyeli oğlum kocaman olmuş olsun die dua ediorum  :amin: :amin: bu arada kızlar sizin göbeğinizde hamilelik çizginiz belirdimi? ben bu sabah farkettim çok silik bi çizgi oluşmaya başlamışl  :D çok sevindim böle belirtiler oluşup oğlum kendini belli ettikçe daha çok mutlu oluorum  :hello2: :hello2: :hello2: :muzz: :muzz: :muzz: :muzz: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar:
oh az kalmis cnm oglunu görmeye bende ins haftaya carsamba günü gitcem  :muzz: :muzz: :muzz: benim hamile cizgisi coktan cikti simdi ise koyu krengi oldu gittikce koyulasiyomu ne  :icon_scratch: :ehi: :ehi:
:nazar: :nazar:

°º•✿вoɴcυĸ ɢözlüм✿•º°

Alıntı yapılan: __nil__ - 21 Kasım , 2011, 13:26:19
benimde detaylı ultrason cuma günü.siin doktorunuz erken yapıyor demekki ne güzel.bende büyüömmüşmü diye meraktayım rüyama bile girdi.bende çizgi oluşmadı herkeste olmuyrmuş zaten
seninde az kaldi cnm oh ne güzel  :muzz: :muzz: :muzz: :muzz: :muzz: evet o cizgi herkezde olmuyo bende cok belirgin  ::) gittikce koyu oluyo

__nil__

Alıntı yapılan: gulum22 - 21 Kasım , 2011, 13:31:18
seninde az kaldi cnm oh ne güzel  :muzz: :muzz: :muzz: :muzz: :muzz: evet o cizgi herkezde olmuyo bende cok belirgin  ::) gittikce koyu oluyo

evet bende yok çizgi ama zaten olsada doğumdan sonra kayboluyormuş sorun olmaz yani.az kaldı ya heyecnlanıyorum

°º•✿вoɴcυĸ ɢözlüм✿•º°

kizlar uyku durumunuz nasil  :sleepy1: uyuyabilionuzmu rahat  ??? ??? ben cok fenayim o konuda rahat uyuyamiyom hic  :-\ cok wc gitmiyom ama kizim gececi aksam bi basliyo oynamaya gecede devam ediyo  :ehi: :ehi: :ehi: :nazar: bide bazen canimi acitiyo cok tekmeliyo eski dokunmalarina benzemiyo  :laughing7: simdiden belli geceleri uyku yok bize  :suclu:

°º•✿вoɴcυĸ ɢözlüм✿•º°

Alıntı yapılan: __nil__ - 21 Kasım , 2011, 13:33:56
Alıntı yapılan: gulum22 - 21 Kasım , 2011, 13:31:18

evet bende yok çizgi ama zaten olsada doğumdan sonra kayboluyormuş sorun olmaz yani.az kaldı ya heyecnlanıyorum
bencede kaybolsun ne bu böle resmen evren degistiriyoz  :ehi: :ehi: :ehi: :toothy10: :toothy10: bide artik göbek deligim yok denecek gibi cok gergin eskiden cukurdu simdi düz yol  :ehi: :ehi: cok kasiniyo krem sürüyom yoksa yirticam sükür catlagim olmadi simdiye kadar ins böyle devam eder  :nazar: :-*

gökkusağı

eed cnm geçiomuş doumdan sora.gülcüm benimde uyku durumları fenaa uykuya dalana kadar sorun yaşıorum sadece çok sıkılıorum yorganın altında üstümü açınca üşüorum göbeğimden arahat yatamourm eşiim gece çok sık nefes alıosun uyurken dio ama oğlumla uyku saatlerimiz aynı galiba yataktan kalktığım an başlıo kıvrılmaya kaymaya  :nazar: :nazar: :binkybaby: :binkybaby: bu arada kızlar çok  ilginç bişey oluo kaç gündür  :ehi: eşim elini karnıma koyuyo hareketlerini hissetmek için kıpır kıpır olan çocuk hareket etmio  :ehi: :ehi: resmen donuo sanki eşim elini çektiği anda kıpır kıpır yine eşim elini koyduğu anda gene duruo  :ehi: :ehi: :ehi: oğlum oyun yapıo galiba babasına babamızda kıskanıo hep sen böle yapıon bana karşı bu çocuğu dio  :ehi: :ehi: kıpırdak oğlum çok yaramaz olacak galiba  :nazar: :nazar: :nazar: :love9: :love9: :love9: :binkybaby: :binkybaby: :binkybaby:
Nakşediyor yüreğime ilahi bir kudret.!
..diyor ki;
Eyy kul'um.!
imtihan'ın RABBiN.!...için,
Sabret.! ♥

°º•✿вoɴcυĸ ɢözlüм✿•º°

Alıntı yapılan: kadriyee - 21 Kasım , 2011, 13:59:27
eed cnm geçiomuş doumdan sora.gülcüm benimde uyku durumları fenaa uykuya dalana kadar sorun yaşıorum sadece çok sıkılıorum yorganın altında üstümü açınca üşüorum göbeğimden arahat yatamourm eşiim gece çok sık nefes alıosun uyurken dio ama oğlumla uyku saatlerimiz aynı galiba yataktan kalktığım an başlıo kıvrılmaya kaymaya  :nazar: :nazar: :binkybaby: :binkybaby: bu arada kızlar çok  ilginç bişey oluo kaç gündür  :ehi: eşim elini karnıma koyuyo hareketlerini hissetmek için kıpır kıpır olan çocuk hareket etmio  :ehi: :ehi: resmen donuo sanki eşim elini çektiği anda kıpır kıpır yine eşim elini koyduğu anda gene duruo  :ehi: :ehi: :ehi: oğlum oyun yapıo galiba babasına babamızda kıskanıo hep sen böle yapıon bana karşı bu çocuğu dio  :ehi: :ehi: kıpırdak oğlum çok yaramaz olacak galiba  :nazar: :nazar: :nazar: :love9: :love9: :love9: :binkybaby: :binkybaby: :binkybaby:
:ehi: :ehi: :ehi: :ehi: masallah damadima  :nazar: :nazar: :love7: valla benim tam tersi ne zaman yataga yatiyim yatma dercesine tekmeliyo ya bende lambayi aciyom artik göbegime bakiyom  :ehi: :ehi: :ehi: esimde sasiriyo artik  :ehi: :ehi: eskisine göre cok kuvvetli diyo elini ne zaman koysa babasi ilk basta senin dedigin gibi donup kaliyo sonra az daha bekliyo basliyo oynamaya resmen icimde kayiyo bi bakiyom sagim sismis resmen gerilmis poposuylan bi bakiyom öteki tarafim  :ehi: :ehi: :ehi: sekilden sekile giriyoz  :love7:

gökkusağı

sorma yaa çok yaramaz olacak bunlar heralde  :k06: :k06: bende hareketlerini görmeye başladım ama çoook hafif görünüo daha öle şekilden şekile giremeler başlamadı  :k06: :k06:seğirme gibi görünüo karnımda sadece damar atar gibi  :love9: nasıl mutlu edio beni sıpa nası bilio işini  :ehi: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar:
Nakşediyor yüreğime ilahi bir kudret.!
..diyor ki;
Eyy kul'um.!
imtihan'ın RABBiN.!...için,
Sabret.! ♥

°º•✿вoɴcυĸ ɢözlüм✿•º°

Alıntı yapılan: kadriyee - 21 Kasım , 2011, 14:16:27
sorma yaa çok yaramaz olacak bunlar heralde  :k06: :k06: bende hareketlerini görmeye başladım ama çoook hafif görünüo daha öle şekilden şekile giremeler başlamadı  :k06: :k06:seğirme gibi görünüo karnımda sadece damar atar gibi  :love9: nasıl mutlu edio beni sıpa nası bilio işini  :ehi: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar:
ilk benimde öyle segirme seklinde dalgalanmalar oluyodu  :k06: :k06: ama simdi resmen karnim güm güm ediyo  :ehi: :ehi: :ehi: bende diyom cok yaramaz bu kiz ya  :k06: :k06: bide gece kusu olcak belli  :ehi: :ehi: saglikli olsunlarda birak yaramaz olsunlar  :binkybaby: :love3:

°º•✿вoɴcυĸ ɢözlüм✿•º°

bide bende bebegim yer degistirirken kalbim skisiyo sanki heyecanlaniyomusum gibi oluyo anlik  :dontknow: :dontknow: bide bastiriyo ya bi tarafa cok fena oluyom  :k06: :k06:

ab126370

MERHABA KIZLAR. BU HAFTAYA KÖTÜ BAŞLADIM. GECE MİDE YANMALARIM ÇOK FAZLA OLUYODU. DOKTOR PULSET YAZDI SABAH AÇ KARNINA İÇTİM FALAN FİLAN, BUGUN SABAHTAN BERİ KENDİME GELEMEDİM, MİDEM BULANIYO, GÖZLERİM KARARIYO, İSTİFRA ETCEKMİŞİM GİBİ SÜREKLİ, KARNIM TAŞ GİBİ, YANİ ÇOK KÖTÜYÜM, NE YAPCAĞIMI ŞAŞIRDIM :((((

°º•✿вoɴcυĸ ɢözlüм✿•º°

Alıntı yapılan: ab126370 - 21 Kasım , 2011, 14:41:15
MERHABA KIZLAR. BU HAFTAYA KÖTÜ BAŞLADIM. GECE MİDE YANMALARIM ÇOK FAZLA OLUYODU. DOKTOR PULSET YAZDI SABAH AÇ KARNINA İÇTİM FALAN FİLAN, BUGUN SABAHTAN BERİ KENDİME GELEMEDİM, MİDEM BULANIYO, GÖZLERİM KARARIYO, İSTİFRA ETCEKMİŞİM GİBİ SÜREKLİ, KARNIM TAŞ GİBİ, YANİ ÇOK KÖTÜYÜM, NE YAPCAĞIMI ŞAŞIRDIM :((((
gecmis olsun cnm üsüttünmü acaba  :icon_scratch: benimde hep mide yanmalarim var süt iciyom hemen kesiliyo Allahtan sende dene bak hemen geciriyo soguk süt olcak  :opucuk:

ab126370

DENEMEK İSTİYORUM DA MİDEM ÇOK KÖTÜ GÜLÜM. SANKİ EN UFAK BİŞİ YESEM ÇIKARTCAKMIŞIM GİBİ. GECELERİ DE UYUYAMIYOM DOĞRU DÜZGÜN MİDE YANMASINDAN DOLAYI
İSTİFRA ETTİM ŞİMDİ BİRAZ RAHATLADIM